Реглон Форте 200 SL, р. к. і Реглон Ейр 200 SL, р. к. — сильний інструмент аграрія для якісного збору врожаю!

Новини компанії

Шановні аграрії!

Збирання врожаю — найважливіший елемент технології вирощування всіх культур. Ідеальними умовами для збирання є суха маса і базисна вологість урожаю. Однак природа недосконала, завжди є чинники, що погіршують цей процес і якість урожаю:

  • волога погода;
  • зелені бур’яни;
  • шкідники і хвороби.

Наприклад, коли така картина на полі, то налаштування комбайна не допоможе, до того ж втрати врожаю за соломотрясом сягають 300 кг/га, а сухе зерно в колосі у бункері стає вологим.

Зараз спостерігається масове заселення посівів пізніх ярих культур бавовниковою совкою. Коли її личинки живляться на соняшнику, вони зазвичай пробивають кошик, що провокує зараження культури різними видами гнилей: сірою (Botrytis cinerea), білою (Sclerotinia sclerotiorum), сухою (Rhizopus stolonifer).

На допомогу у такому разі прийдуть десиканти, що забезпечують:

  • підсушування маси, бур’янів, зерна;
  • збільшення продуктивності збирання;
  • збереження врожайності.

Звертаємо вашу увагу на необхідність та доцільність застосування нашого  покращеного десиканта Реглон Форте 200 SL, р. к.:

  • досконала нова формуляція представлена чистими дикват-іонами, на відміну від генериків, які містять дуже багато отруйного дикват-диброміду, що є баластом;
  • Реглон Форте безпечніший для користувачів, оскільки не містить  розчинників у вигляді етанолу чи метанолу (порівняно з генериками);
  • швидка й рівномірна десикація;
  • економія завдяки концентрованішому диквату — зменшуються витрати на перевезення, зберігання, а також, що найголовніше, норма внесення препарату є меншою, ніж у Реглон Супер та його генериків.

У перерахунку на гектари використання Реглон Форте обходиться дешевше, ніж навіть звичайного Реглон Супер. Генерики, звісно, ще дешевші, але  вони водночас мають велику кількість обмежень, які вказані вище.

Для авіаційного застосування у нас для вас також є інноваційна формуляція у вигляді препарату Реглон Ейр 200 SL, р. к. Спеціально створена комбінація сурфактантів у ньому гарантує оптимальну фракцію краплі під час внесення. Якщо у вашому господарстві для десикації використовуються літаки та гелікоптери — Реглон Ейр стане вам у пригоді. Варто зауважити, що генериків з такими характеристиками не існує. Вся родина Реглонів має спільні характеристики й властивості, на відміну від генеричних дикватів.

Реглон Форте 200 SL, р. к. і Реглон Ейр 200 SL, р. к. — сильний інструмент аграрія для якісного збору врожаю!