Про компенсації компанії Adama у зв'язку із положеннями законодавства щодо захисту конкуренції

Новини компанії

У червні 2017 року Китайська державна хімічна корпорація ChemChina завершила процедуру придбання швейцарської компанії Syngenta [«Сингента»]. Корпорація ChemChina засвідчила, що дотримуватиметься існуючих високих стандартів корпоративної, правової та  комерційної діяльності  компанії Syngenta, підтримає виконання the Good Growth Plan [Плану успішного зростання] і залишить головний офіс компанії Syngenta у Швейцарії.

Відповідно до умов угоди, в результаті якої єдиним власником компанії Syngenta стала корпорація ChemChina, обидві сторони погодили, що Syngenta компенсує компанії Adama (власником якої також є корпорація ChemChina) відповідну вартість активів, які  Adama повинна ліквідувати в рамках процесу отримання дозволів від Європейської комісії у зв’язку із положеннями законодавства щодо захисту конкуренції.

Хоча деякі деталі потребують остаточного узгодження, орієнтовний перелік продуктів, що підпадають під компенсацію в Україні, такий: Ембрелія®, Бонтіма®, Сіметра®, тобто препарати, що містять діючу речовину ізопіразам.

Компенсація, яку компанія Syngenta надає компанії Adama, буде одноразовою. Всі умови цієї компенсації були ґрунтовно продумані й всебічно виважені, щоб нівелювати будь-який вплив на політику компанії Syngenta та її пропозиції для клієнтів під час перерозподілу деяких елементів з портфеля компанії Syngenta до компанії Adama і щоб остання безперешкодно отримала повну компенсацію.

Пропозиція надати компенсацію не означає, що компанії Syngenta і Adama матимуть спільні активи або здійснюватимуть перерозподіл активів у майбутньому. Adama і Syngenta залишаться незалежними компаніями, між якими існує конкуренція.

Враховуючи широкий асортимент продукції компанії Syngenta, ми готові запропонувати  нашим клієнтам гідні альтернативні продукти. Syngenta й надалі залишатиметься відданою взятому нею зобов’язанню щодо забезпечення своїх клієнтів доступом до найкращих технологій, наявних на ринку.

Ми глибоко переконані в тому, що угода з корпорацією ChemChina — це  найкращий варіант у довгостроковій перспективі для компанії Syngenta і наших клієнтів в умовах  консолідації  галузі.