Придбання Cropio компанією Syngenta

Новини компанії
  • Придбання дає нам змогу зайняти лідируючі позиції в сегменті цифрових рішень з управління агровиробництвом на провідних сільськогосподарських ринках
  • Cropio залишиться самостійною компанією, що повністю належатиме Syngenta

Сьогодні Syngenta і The Cropio Group оголосили про завершення угоди з придбання Syngenta всіх відповідних активів The Cropio Group — провайдера сервісів у галузі цифрового сільського господарства,  послугами якого користуються клієнти у 50 країнах, переважна більшість з яких у Східній Європі. Платформа Cropio — це інтегроване комплексне програмне рішення, що забезпечує супутниковий моніторинг стану посівів, ведення обліку показників та відстеження обладнання і техніки. Наразі за допомогою платформи Cropio клієнти компанії управляють земельним банком, що складає близько 10 млн га.

The Cropio Group шукала партнера з багатим досвідом в агросфері для доповнення та вдосконалення своєї провідної технологічної платформи. Маючи успішний досвід партнерства в сегменті цифрових рішень для сільського господарства, компанія Syngenta стала ідеальним партнером, який допоможе підвищити ефективність клієнтів Cropio.

Ґрег Меєрс, директор з інформаційних та цифрових технологій компанії Syngenta, зазначив: «Це придбання знаменує собою переломний момент у цифровій стратегії Syngenta в галузі сільського господарства. Cropio є провідним гравцем на східноєвропейському ринку цифрового с.-г. виробництва, а отже, Syngenta отримує центр для агротехнологічних інновацій в Європі, який допомагатиме сільгоспвиробникам підвищувати стійкість, продуктивність, ефективність і рентабельність. Ми сподіваємося на відкриття значних можливостей для співпраці з іншими цифровими активами компанії Syngenta».

«Компанія Cropio виконала дійсно вражаючий обсяг робіт зі створення лінійки продуктів, що приносять аграріям величезну користь, — заявив Ден Бурдетт, керівник глобального підрозділу з цифрових рішень для сільського господарства компанії Syngenta. — Вона зосередила увагу на широкому спектрі процесів, що відбуваються в господарствах, і забезпечила при цьому обмін даними між технікою та обладнанням і численними цифровими інструментами. Платформа Cropio дозволяє с.-г. виробникам контролювати всі свої посіви і сільськогосподарські операції з метою максимального підвищення ефективності прийняття рішень».

Завдяки цьому придбанню Syngenta стане єдиною аграрною компанією, яка матиме в своєму арсеналі провідні платформи управління с.-г. виробництвом на чотирьох ключових агроринках у світі: США з Land.db, Бразилія зі Strider, Китай із Modern Agricultural Platform і віднині Східна Європа з Cropio. У сукупності цифрові інструменти Syngenta будуть використовуватися на понад 40 млн га посівних площ по всьому світі, до того ж до кінця 2020 року компанія планує цю цифру подвоїти.

Фінансові умови транзакції не розголошуються.

Менеджер із комунікацій

Алла  Бойко

+380 44 494 1771

Менеджер із зовнішніх та внутрішніх комунікацій

Антон Пушкарьов

+7 495 9337755

Застереження щодо прогностичних заяв

Цей документ може містити прогностичні заяви, які можуть бути визначені за такими виразами: «очікувати», «хотіли б», «буде», «потенціальний», «плани», «перспективи», «що оцінюється», «прагнучи», «згідно з планами» — та іншими аналогічними словами й словосполученнями. Подібні заяви можуть провокувати певні ризики і невизначеність, які, своєю чергою, можуть призвести до того, що фактичні результати істотно відрізнятимуться від цих заяв. Для компанії Syngenta такі наслідки та невизначеність передбачають ризики, пов'язані з судочинством, регуляторними схваленнями; розробкою нових продуктів, посиленням конкуренції, кредитним ризиком клієнтів; загальними економічними та ринковими умовами; дотриманням законодавчих та корпоративних правил і норм; із правами інтелектуальної власності, здійсненням організаційних змін, знеціненням нематеріальних активів; сприйняттям споживачами генетично модифікованих сільгоспкультур і організмів, засобів захисту рослин; кліматичними змінами, коливанням обмінних курсів та/або цін на сільгосппродукцію; механізмами забезпечення унікальними постачальниками, політичною невизначеністю, природними катастрофами та порушеннями безпеки даних або іншими порушеннями інформаційних технологій. Компанія Syngenta не бере на себе зобов'язань щодо оновлення прогностичних заяв для відображення фактичних результатів, змінених припущень або інших чинників.