Підписання Декларації задля гендерної рівності

Новини компанії

Наприкінці 2020 року «Сингента» долучилася до групи компаній в Україні, які підписали Декларацію задля гендерної рівності. Ініціаторами Декларації виступили наші партнери — Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA).

У грудні цей важливий документ відзначав першу річницю в Україні. "Сингента" взяла участь в онлайн-заході, який висвітлив підсумки першого року реалізації проєкту в Україні. Ми розповіли про мейнстріми в компанії та офіційно підписали Декларацію як ще одну частину своєї діяльності в рамках реалізації стратегії Devirsity&Inclusion.

До річниці Декларації задля гендерної рівності було проведено вебінар, на якому підбили підсумки першого року спільної роботи, запрошені компанії-підписанти поділилися своїм досвідом запровадження цілей Декларації в щоденну діяльність і бізнес-стратегії за минулий рік та всі разом спланували рік наступний. Це надзвичайно корисний досвід для інших бізнесів, які ще не долучилися до ініціативи!

Декларація закріплює глобальні цілі і зобов’язання, які взяла на себе Україна з метою просування гендерної рівності, долучившись у такий спосіб до глобальних цілей Сталого розвитку до 2030 року (ЦСР). Ми розуміємо, що досі не втрачають актуальності такі питання, як недостатня представленість жінок на керівних посадах, розрив в оплаті праці, стереотипізація професій, перешкоди для поєднання кар’єрного зростання і сімейних обов’язків. Унаслідок непрацездатності жінок щорічні економічні втрати становлять $2,4 млрд.

Бізнес відіграє ключову роль у подоланні названих проблем і досягненні ЦСР, зокрема цілі № 5 — «Забезпечення гендерної рівності, розширення прав і можливостей усіх жінок та дівчат» і цілі № 8 — «Сприяння поступальному, всеохопному і сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх».

«Сингента» разом з іншими представниками бізнесу в Україні зобов’язується об’єднати сили та докласти максимум зусиль для того, щоб до 2025 року досягнути таких цілей.

  1. Запровадити гендерно-чутливі підходи в роботі, створити умови для гідної праці і рівної зайнятості та впроваджувати політику, дружню до родин.
  2. Розвивати й заохочувати співпрацю задля розширення прав жінок, гендерної рівності.

Глобально «Сингента» запроваджує ці принципи роботи в усіх країнах присутності. Детально з цим можна ознайомитися на нашому глобальному сайті тут.

Цими діями ми допоможемо кожній людині почуватися комфортно на робочому місці, а також сприятимемо економічному зростанню України.

Вітаємо «Сингента» з цією знаковою подією!