Україна

You are here

Share page with AddThis

«Майстерня Аграрія»на захисті вашого врожаю

Новини компанії
09.01.2020

АННА ГОРОБЧУК


3 вересня на території агроцентру «АгроРось», що знаходиться у с. Саморідня Черкаської області, пройшла науково‑практична конференція «Майстерня Аграрія» під слоганом «ЗАГАРТОВАНІ ПРИРОДОЮ». Наскрізна тема цьогорічних заходів від компанії «Сингента» — максимальний урожай за будь‑якої погоди.

Подія проходила у звичному форматі з лекційними та польовими класами. Гості ознайомилися з останніми досягненнями компанії в напрямі селекції та захисту рослин, які знайшли практичне втілення на ділянках Агроцентру «АгроРось».

У виробничих умовах «Сингента» продемонструвала ключові технології вирощування високопродуктивних гібридів кукурудзи та соняшнику, які дозволяють максимально розкрити потенціал рослини, забезпечуючи високу якість продукції. На демонстраційних ділянках були представлені як добре відомі гібриди польових культур, так і новинки компанії в селекції високоолеїнового соняшнику, а саме СИ Арко, СИ Експерто, які мають великий потенціал реалізації на ланах України.

Захід став чудовим майданчиком для ознайомлення з передовими технологіями вирощування сільськогосподарських культур та обміну досвідом між професіоналами своєї справи.

 

КОМЕНТАРІ З АГРОЦЕНТРУ «АГРОРОСЬ»

ЮРІЙ МИТЄВ,
агроном ТДВ «Синявське», Київська обл.

В обробітку маємо близько 5000 тис. га, на яких вирощуємо класичні для України культури. З компанією «Сингента» співпрацюємо близько 15 років і впевнені у якості її продукції.

На мою думку, якщо соняшник, то тільки від «Сингента». Гібриди компанії найкращі на ринку. На наших угіддях вирощуємо класичні гібриди, які мають високий показник урожайності, зокрема НК Конді, НК Бріо, та, звісно, придивляємося до новинок, що представлені в новій лінійці гібридів компанії.

Залежно від сезону, маємо урожайність соняшнику в межах 4,5–5 т/га.

В нашому господарстві всі ґрунтові гербіциди тільки від компанії «Сингента». Дотримуємося класичної системи захисту, застосовуючи Примекстра ® TZ Голд або суміш препаратів Гезагард ® і Дуал Голд ®. За нормальних умов цього достатньо для того, щоб мати чисте поле.

На кукурудзі використовуємо страховий гербіцид Елюміс ®. На зернових — гербіцид Дербі ® та фунгіциди Тілт ® Турбо, Амістар ® Екстра. В боротьбі зі шкідниками допомагає інсектицид Енжіо ®. В разі якщо потрібна десикація сої, застосовуємо Реглон ®.

Так само займаємося вирощуванням демонстраційних ділянок, на кшталт тих, що можна побачити під час численних аграрних заходів. Висівали близько 70 гібридів соняшнику, в тому числі компанії «Сингента». Результати експериментальних посівів дійсно радують.

 

ОЛЕГ ДЕМЧИКСЬКИЙ,
ДП «Іскра», Харківська обл.

Наше підприємство давно і плідно співпрацює з компанією «Сингента». На 100 % сіємо ї ї гібриди соняшнику: НК БріоНК Конді, СИ Діамантіс, НК Неома — та частково кукурудзу.

Гібриди від «Сингента» радують показниками врожайності та високою адаптивністю до ґрунтово‑кліматичних умов, що є досить актуальним з урахуванням глобального потепління і постійних погодних гойдалок.

Соняшник компанії «Сингента» дає 3,5–4,0 т/га. Середня врожайність по кукурудзі — 11 т/га.

Продукти компанії посідають важливе місце в арсеналі нашого господарства. Саме зараз почали протруєння озимої пшениці препаратом Селест ® Макс, який забезпечує високоефективний контроль збудників хвороб. У системі захисту кукурудзи використовуємо Елюміс ®, який пригнічує та контролює наступні хвилі бур’янів.

Цьогоріч спробували на своїх полях новий гібрид інтенсивного типу СИ Експерто, а вже з наступного року плануємо повністю переходити на високоолеїновий соняшник.

 

НАТАЛІЯ ЯРЕМИЧ,
ТОВ «Агріф»

Ми досить молоде та невелике підприємство. Від заснування робимо ставку на якість, саме тому співпрацюємо з «Сингента». Продуктовий портфель компанії має чим потішити аграрія. Перевірені гібриди та правильно підібрані засоби захисту рослин забезпечують гарний урожай, від якого залежить не лише прибуток, а й подальша діяльність господарства, особливо на етапі розвитку.

Вирощуємо сою, пшеницю, кукурудзу та соняшник.

Соняшник виключно компанії «Сингента»: НК Неома, НК Бріо, СИ Діамантіс, НК Фортімі, НК Конді. Гібриди помірно інтенсивного типу чудово підходять для нашої технології та кліматичної зони. В середньому врожайність складає 3,2 т/га.

У боротьбі з бур’янами використовуємо ґрунтовий гербіцид Примекстра ® TZ Голд, який забезпечує тривалу захисну дію. На соняшник його вносили по 4,5 л/га, результатом задоволені. Для захисту кукурудзи від шкідників застосовуємо інсектицид Карате ® Зеон. Щоб отримати максимальний результат від використання того чи іншого препарату, завжди намагаємось дотримуватися рекомендацій виробника щодо норм внесення.