«МАЙСТЕРНЯ АГРАРІЯ» – потужний механізм успіху 2017 року

Новини компанії

У новому році в чотирьох містах України продовжує працювати «Майстерня аграрія», цей потужний механізм успіху. Понад 1000 сільгоспвиробників стали учасниками щорічних конференцій «Сингента», які відбулися в Харкові, Києві, Одесі й Тернополі.

У доповідях експертів компанії йшлося про підвищення рентабельності польових культур, про основні ризики, які можуть виникнути в аграрному сезоні 2017 року, та про нові ефективні рішення для їх мінімізації.

Кукурудза, олійні й зернові культури та нові фінансові програми компанії «Сингента» — основні теми цих конференцій. Зернові культури мають велике господарське значення в нашій країні, адже під ними в Україні зайнято понад 57 % посівних площ. Ефективний захист цих культур — одна з головних умов для отримання максимальних прибутків. Менеджери з маркетингової підтримки зернових культур Світлана Чоні, Валерій Дубровін, Геннадій Тарасенко презентували аудиторії стратегію захисту зернових культур відповідно до сезону й регіону. Гості конференції дізналися про ефективність інноваційного протруйника Вайбранс Інтеграл, нового гербіциду широкого спектра дії Пріма Форте та гібридного ячменю Хайвідо, у якого вищий потенціал порівняно із сортом. Окремо увагу присвятили новим фунгіцидам Бонтіма і Магнелло та їхньому місцю в системі захисту 2017 року, а також інсектициду Енжіо, який є основним рішенням у боротьбі зі шкідниками.

Про гібриди й технологію захисту кукурудзи розповіли менеджери з маркетингової підтримки цієї культури Володимир Максимович та Ігор Ковальчук. Останній у своїх виступах представив портфоліо гібридів кукурудзи «Сингента» та поділився рекомендаціями з вибору оптимального гібрида залежно від ґрунтово-кліматичних умов регіону. Зокрема, експерт виділив інноваційну технологію кукурудзи Артезіан і надзвичайну врожайність нового гібрида СИ Феномен ФАО 220. Це перший в Україні гібрид кукурудзи під брендом Артезіан. Минулого літа багато аграріїв побачили його на полях під час осінніх сесій Агроцентрів «Майстерня аграрія» і пересвідчилися у його високому потенціалі врожайності, а цього сезону вони вже можуть придбати і випробувати його на власних угіддях. Щодо технології захисту, то Володимир Максимович особливо підкреслив переваги гербіциду Елюміс. Якщо на кукурудзі наявний повний «гербарій» бур’янів, зокрема й перерослих, а також різні види падалиці соняшнику, то саме Елюміс у нормі 2 л/га стане гербіцидом-порятунком, який можна застосовувати до 10 листка культури.

Ще одна важлива тема всіх конференцій — соняшник, про який розповідали експерти Геннадій Малина і Дмитро Нерода. Гості дізналися про переваги й розвиток програми Solguard, яку компанія «Сингента» запустила торік. Ця програма охоплює три ступені надійного захисту соняшнику від вовчка. Окрему увагу було приділено високоолеїновим гібридам, Амістар-технології, яка складається з новітнього фунгіциду Амістар Голд для ефективного контролю хвороб та нового гербіциду Каптора® Плюс для виробничої системи Clearfield® Plus. Познайомилися учасники конференцій і з новинками селекції — гібридом СИ Арізона, у якого високий потенціал урожайності в умовах нових рас вовчка, інтенсивними Clearfield® Plus-гібридами СИ Бакарді КЛП і СИ Неостар КЛП, продуктивним високоолеїновим Clearfield®-гібридом СИ Таленто.

Ви можете завантажити презентації наших спікерів за посиланням:

 https://www.syngenta.ua/maysternya-agrariya-potuzhniy-mehanizm-uspihu-2…