«Майстерня аграрія»: ефективно, актуально, переконливо

Новини компанії

Море корисної інформації, безцінна скарбниця неймовірних знань, вражаючі приклади цікавого досвіду, приємне професійно-ділове й просто людське спілкування та веселі розваги — ось нарешті аграрії й дочекалися свого довгоочікуваного заходу, який уже став традиційним. Так, із приходом першого дня літа на українських ланах стартував аграрний мегазахід — «Майстерня аграрія» компанії «Сингента». Цьогорічна концепція Агроцентрів «Відкриймо щедрість рідної землі»  підкреслює  важливість щоденної непростої праці аграрія. Адже ми вдячні нашим сільгоспвиробникам за те, як неупинно вони розвивають нашу країну, яка визнана одним з безперечних лідерів світового агровиробництва!

Хвиля науково-практичних тренінгів розпочалася з Півдня України, а саме з Миколаївської області, на ланах ФГ «Оазис», далі вона охопила Дніпропетровську область (АФ «Рассвет»), Харківщину (ТОВ «Балінвест»), Черкащину (ТОВ «АгроРось»), Полтавщину (ФГ «Грига») та Хмельниччину (ТОВ «Оболонь-Агро»). Як бачите, Агроцентри «Сингента» розташовані в різних кліматичних зонах, щоб наочно показати кожному аграрію з будь-якого куточка нашої країни, що незважаючи на особливості того чи іншого регіону — чи то південного (зона екстремального землеробства), чи то північного, з його більш жорсткими умовами господарювання, що успіху у веденні сільського господарства можна досягти всюди. Для цього компанія «Сингента» має великий арсенал дієвих рішень для будь-яких аграрних складнощів, пов’язаних із професійним вирощуванням культур.

Ефективність інноваційного протруйника для захисту зернових колосових культур Вайбранс™ Інтеграл 235 FS, т.к.с. відвідувачам заходу продемонстрували безпосередньо в польових умовах. Цей продукт дійсно має майбутнє, адже впродовж трьох років випробування показує досить високий ефект дії та відмінно контролює найнебезпечніші хвороби зернових культур, такі як сажку та тифульоз. В ефективності Вайбранс™ Інтеграл, порівняно з іншим інсектофунгіцидом, відвідувачі заходу переконалися особисто, оглядаючи кореневу систему рослин у ґрунтовому розрізі.

Цього року «Сингента» зареєструвала на соняшнику новий фунгіцид — Амістар® Голд 250 SС, який доповнив Амістар®-технологію. Фунгіцид Амістар® Голд також має лікувальну дію проти збудників, які щойно проникли у рослину, і навіть може виліковувати її за прояву перших візуальних симптомів основних хвороб. Проти таких хвороб на соняшнику, як іржа, Амістар® Голд забезпечує антиспорулянтну дію у боротьбі зі збудником.

Найбільша проблема після соняшнику — падалиця, яка з’являється хвилями до кінця травня. Чимало агрономів шукають ефективне рішення, яке б дало змогу за одне внесення повністю її позбутися. Не потрібно витрачати час на пошуки та експериментувати з вибором — за вас це вже зробила «Сингента», яка охоче ділиться результатом дослідницьких пошуків. Це гербіцид Пріма Форте, який успішно контролює не лише всю падалицю соняшнику, а й осоти, амброзію та низку інших важко викорінюваних бур’янів. Завдяки пролонгованій ґрунтовій дії падалиця соняшнику сходить та у фазі першої пари справжніх листків витягується й гине. В ефективності препарату відвідувачі «Майстерні аграрія» теж візуально переконалися.

Флагманським препаратом на кукурудзі є Елюміс® 105 OD. Якщо ви маєте «повний гербарій» та проґавили потрібну фазу розвитку бур’янів, а також у посіві наявні різні види падалиці соняшнику, багаторічні злакові та дводольні, а також ватник сірійський, то Елюміс® нормою 2 л/га — це ваш гербіцид-порятунок, який можна застосовувати навіть до дванадцятого листка в культури. Крім того, Елюміс® має потужну ґрунтову дію і здатний  контролювати декілька  наступних хвиль бур‘янів.

Працюючи із засобами захисту рослин, компанія «Сингента» також піклується не лише про ваш прибуток, а й про довкілля та ваше здоров’я. Тому під час роботи з препаратами спеціалісти наголошують на важливості правильного застосування ЗЗР, дотриманні регламентів та правил безпеки, зокрема на обов’язковому використанні індивідуальних засобів захисту. Так, під час перебігу заходу «Майстерня аграрія» агровиробникам було продемонстровано експеримент, у якому Олег Людвиновський, експерт із технологій внесення продуктів, у спеціальній камері, яка за допомогою ультрафіолетового випромінювання проявляє препарат.  Він особисто на собі показав, яка кількість д.р. потрапляє на оператора під час калібрування обприскувача та навіть на стороннього спостерігача, який стежить за якістю обприскування на відстані 10 м. Дані експерименту були настільки вражаючі, що змусили багатьох відвідувачів серйозно замислитися над ставленням до власної безпеки. Адже одяг оператора-експериментатора був достатньо забруднений препаратом, кількість якого, безумовно, завдала б шкоди організму, якби той попередньо не убезпечив себе відповідним чином. Тож бережіть себе й господарюйте успішно та без ризику для здоров’я!

Тому й не дивно, що «Майстерня аграрія» позиціонується серед агровиробників насамперед як інноваційний та найбільш вдалий проект у форматі живого спілкування. Польові класи, на які поділені Агроцентри, працюють дуже ефективно, адже вони здатні інформативно задовольнити тисячі учасників. До того ж аграрії мають чудову нагоду задати й отримати вичерпні відповіді на свої запитання, які стосуються конкретних умов їхнього господарювання. Зазвичай там лунає величезна кількість питань, пов’язаних із професійним вирощуванням культур, і жодне з них не залишається поза увагою — як завжди, кожен отримує цінну пораду чи компетентне пояснення від професіоналів компанії «Сингента». У перервах між заняттями в класах учасникам теж не доводилося сумувати, адже це був час для жвавого спілкування, отримання усіляких сувенірів. А ще можна було фотографуватися на згадку в спеціально оформленій фотозоні та поговорити зі «штучним інтелектом» (який, до речі, навіть давав правильну відповідь на найпоширеніший нині вислів-привітання «Слава Україні!»)… Словом, було цікаво, пізнавально й весело.

ФОТОЗВІТ З АГРОЦЕНТРІВ ЗА ПОСИЛАННЯМ: 

1. Агроцентр Майстерня аграрія «Сингента – ФГ «Оазис», с. Іванівка, Миколаївська обл., 01.06.2017

https://www.flickr.com/photos/syngentaua/sets/72157681561953934

2. Агроцентр «Майстерня аграрія» «Сингента»- «Агрофірма Рассвет»,  Дніпропетровська обл., 06.06.2017

https://www.flickr.com/photos/syngentaua/sets/72157682597495784

3. Агроцентр «Майстерня аграрія» «Сингента» - «Балінвест»,  с. Яковенкове, Харківська обл., 08.06.2017

https://www.flickr.com/photos/syngentaua/sets/72157682361801963

4. Агроцентр «Майстерня Аграрія» «Сингента» – «АгроРось», ДЕНЬ 1 с. Саморідня, Черкаська обл, 13.06.2017

https://www.flickr.com/photos/syngentaua/sets/72157685525167625

5. Агроцентр «Майстерня Аграрія» «Сингента» – «АгроРось», ДЕНЬ 2 с. Саморідня, Черкаська обл, 14.06.2017

https://www.flickr.com/photos/syngentaua/sets/72157683441426200

6. Агроцентр «Майстерня аграрія» «Сингента»- «Грига»,  с. Василівка, Полтавська обл., 16.06.2017

https://www.flickr.com/photos/syngentaua/sets/72157685428598866

7. Агроцентр «Майстерня аграрія» «Сингента» - «Оболонь»,  с. Чемерівці, Хмельницька обл., 20.06.2017

https://www.flickr.com/photos/syngentaua/sets/72157682646847684

ПРЕЗЕНТАЦІЇ СПІКЕРІВ

«ВАЖЛИВІСТЬ ЗАХИСТУ СОНЯШНИКА ВІД ХВОРОБ»

Геннадій Малина, кандидат с.-г. наук, менеджер з розвитку олійних культур

ПРОГРАМА ФІНАНСОВИХ РІШЕНЬ «ПІДТРИМКА ХХL»  

Роман Хрипко, менеджер з розвитку бізнесу компанії «Сингента»

«ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ (ПРОГНОЗ) ПРО ФІТОСАНІТАРНИЙ СТАН ПОСІВІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛ. 2017 Р. »

Юрій Білявський, кандидат біологічних наук

«SOLGUARD - ТРИ ПРОФЕСІЙНІ РІВНІ ЗАХИСТУ СОНЯШНИКУ ВІД ВОВЧКА»

Геннадій Малина, кандидат с.-г. наук, менеджер з розвитку олійних культур