Україна

You are here

Share page with AddThis

Конкурс проектних робіт від компанії Syngenta Україна

Новини компанії
22.02.2019

 До участі в конкурсі запрошуються студенти й аспіранти природничих напрямів (агрономічного/біологічного) та напряму харчової промисловості, які  мають цікаві ідеї щодо розвитку окремих галузей промисловості в Україні.

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ?

У форматі есе запропонуй своє рішення на одну з наступних тем: 

  1. Використання цифрових технологій в агрономії.
  2. Точне землеробство. Його перспективи в Україні.
  3. Метеликовість насіння сої - результат вірусної інфекції чи фізіологічна особливість.
  4. Мікотоксини: шляхи вирішення цієї проблеми в Україні.

 

ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ?

 

В роботі має бути:

 

  • чітко зазначена новизна ідеї
  • передбачені результати від втілення ідеї
  • враховані можливі ризики
  • наявне моделювання імплементації ідеї в практику

*Мова есе -  українська та англійська, шрифт Times New Roman текстового редактору Word, розміром 14, з міжрядковим інтервалом 1,5.

Обсяг есе - до 5 друкованих сторінок формату А4

ЯК ПРОХОДИТИМЕ ВІДБІР?

 

Конкурс передбачає наступні етапи:

1. Конкурс есе

Написання есе із зазначенням актуальності проблеми в одній із обраних тем. Для участі в конкурсі необхідно надіслати есе в супроводі з анкетою на електронну адресу [email protected]  до 2 квітня 2019 року.  Оголошення фіналістів відбудеться 23 квітня 2019 р.

2. Презентація проекту

Конференція фіналістів і нагородження переможців:  20-22 травня 2019 р. Автори найкращих робіт будуть запрошені на фінальну конференцію до головного офісу компанії Syngenta Україна (м. Київ) для презентації своїх проектів*

*Витрати пов'язані з переїздом та проживанням іногородніх учасників компанія бере на себе. Переможець конкурсу отримує місячне стажування в компанії та грошову винагороду (20000 грн), фіналісти заохочувальні призи, а всі учасники - сертифікат учасника.

Компанія Syngenta створює можливості для тих, хто наполегливо працює над вдосконаленням своїх знань і прагне інвестувати їх у розвиток ефективного агробізнесу в Україні. У разі виникнення питань про деталі участі у конкурсі і вимоги до підготовки есе, надсилайте листа на електронну адресу   [email protected]

 

Бажаємо успіхів!