Додаток Syngenta

Новини компанії

ОЛЕКСІЙ ДОЛГОДУШЕВ,
керівник відділу CRM і цифрових комунікацій


Додаток «Сингента Україна» від компанії «Сингента» є одним із перших додатків аграрного спрямування, що з’явилися в Україні. Сталося це у середині 2013 року. На сьогодні аудиторія додатка налічує близько 20 тис. користувачів, а кількість його встановлень наближається до 50 тис.

«Сингента Україна» зараз доступна користувачам пристроїв на платформах Android та iOS. До 2015 року також була доступною версія для мобільних пристроїв під керуванням Windows RT (напевно, це був єдиний подібний додаток на даній платформі), однак через наднизьке поширення Windows RT подальшу роботу над такою версією було припинено.

Розробка й підтримка додатка від самого початку ведеться inhouse, тобто силами відділу CRM і цифрових комунікацій компанії «Сингента» в Україні. Це дозволяє розробникам бути, як кажуть, на одній хвилі з користувачами завдяки знанням аграрної специфіки.

Надання широкого спектра інформації, що може знадобитися користувачеві під час його праці на землі, а також легкість користування — основна мета і філософія, якою ми керуємося при розробці та вдосконаленні додатка. Оскільки продукти й сервіси компанії «Сингента» популярні не лише серед професіоналів аграрного ринку, а й серед власників присадибних ділянок, дач та городів, ми також випустили ще один додаток «Енциклопедія гарного врожаю» саме для тих, хто бажає здивувати сусідів кращим урожаєм. Ці два додатки схожі за дизайном, проте мають свою специфіку, зважаючи на ту аудиторію, для якої вони призначені.

Додаток «Сингента Україна» розрахований на професіоналів аграрного ринку — агрономів, власників і директорів господарств. Він містить інформацію не тільки про продукти та сервіси компанії, а й довідкову і корисну, яку ми зібрали від наших експертів і поширюємо серед користувачів. Цікаво, що додаток «Сингента Україна» є дуже популярним серед студентів та викладачів аграрних вузів, адже містить дійсно потрібну інформацію аграрного спрямування. Студенти розповідали про те, що цей додаток дуже допомагає при підготовці до іспитів і навіть під час.

ОСНОВНИМИ РОЗДІЛАМИ ДОДАТКА Є:

 1. «Засоби захисту рослин» — містить інформацію про ЗЗР компанії «Сингента» і допомагає швидко (навіть у полі) вирішити проблеми, пов’язані з боротьбою зі шкідниками, хворобами та бур’янами.
 2. «Насіння» — містить інформацію про гібриди компанії «Сингента». Це дозволяє користувачеві прийняти правильні рішення при плануванні сівозміни на основі багатьох параметрів та підібрати гібрид, який найбільше підходить з огляду на власні потреби.
 3. «Фінансові рішення» — містить інформацію про рішення від «Сингента», які дозволяють просто та ефективно фінансувати потреби аграрного бізнесу й допомагають нашим клієнтам у реалізації врожаїв. Цей розділ є дуже популярним серед фінансових директорів і власників аграрних компаній.
 4. «Бібліотека агронома» — містить багато довідкової та корисної інформації, яка точно знадобиться кожному професіоналу:
 • схеми захисту культур допоможуть правильно спланувати сезон;
 • калькулятор виносу елементів живлення дозволить встановити потреби у добривах;
 • довідник шкідливих об’єктів надасть можливість прямо у полі визначити проблему та знайти рекомендації для її вирішення;
 • довідкова інформація про ЗЗР та насіння дозволить кожному зрозуміти механізми дії засобів захисту рослин, порівняти характеристики різних гібридів та виважено підходити до своєї роботи.

Окремо хотілося б відзначити розділ «Бібліотека Syngenta», до якого ми завантажуємо найбільш корисні матеріали, зокрема Довідник садовода, Каталог насіння та ЗЗР, Каталог овочевих культур, Довідник виноградаря та багато‑багато іншого. Вся ця інформація може займати багато місця на пристроях користувачів, тому всі матеріали розташовані в хмарному сервісі, а користувач може сам обрати лише те, що йому потрібно, і завантажити. Після завантаження така інформація стає доступною оф‑лайн у будь‑який час, що дозволяє економити місце на пристрої та застосовувати лише потрібні дані. Для «Сингента» це дає можливість швидко поповнювати бібліотеку новими матеріалами, не створюючи користувачеві жодних проблем.

Розділи «Контактна інформація» та «Інформаційна збірка» допоможуть легко знайти потрібний контакт менеджерів та дистриб’юторів компанії, а також приєднатися до спільноти «Сингента Україна» у Facebook і YouTube, де ми завжди розповідаємо цікаві речі та викладаємо корисні відео. Це дозволяє тримати руку на пульсі подій і бути в курсі останніх новинок і трендів.

Додаток «Сингента Україна» постійно вдосконалюється. Наразі ми переробляємо розділ овочевих культур аби надати сучасну інформацію всім учасникам цього ринку. В планах — розширення функціоналу бібліотеки, аграрних калькуляторів та можливість інтерактивного спілкування.

Додаток «Енциклопедія гарного врожаю» на відміну від свого «старшого брата» орієнтований на інформацію про правильність застосування засобів захисту рослин на присадибних ділянках і рекомендації щодо процесів та дій, які дозволять отримати дійсно гарний урожай.

ОСНОВНІ РОЗДІЛИ ЦЬОГО ДОДАТКА ТАКІ:

 1. «Засоби захисту» — містить дані про продукти, які стануть у пригоді в дачний сезон, правила та періоди їх застосування.
 2. «Культури» — надасть вичерпну інформацію про найпоширеніші хвороби та шкідників у розрізі основних культур (сад, виноград, картопля, ягідники, квіти й газони), про дії, пов’язані з боротьбою зі шкідниками, та профілактику захворювань рослин.
 3. «Відео» — дозволить переглянути відеоінструкції з правильного ведення робіт на присадибних ділянках.
 4. «Контакти» — тут кожен знайде інформацію про магазини, де можна придбати потрібні ЗЗР та насіння без ризику отримати підробку.

«Енциклопедія гарного врожаю» дозволяє не заплутатися у вирі інформації та є гарним помічником для кожного. Наразі ми маємо вже близько 12 тис. встановлених примірників цього додатка, який доступний для пристроїв на платформах Android та iOS.