Україна

You are here

Share page with AddThis

До уваги виробників моркви!

Новини компанії
08.09.2017

ДО УВАГИ ВИРОБНИКІВ МОРКВИ!

Спекотна погода протягом липня-серпня призвела до значного зараження бурою плямистістю (збудники — гриби роду Alternaria). Дотепер хвороба повільно розповсюджувалася на полях. У регіонах, де опади не випадали впродовж тривалого періоду, спороношення майже не було. Наразі ж практично на всій території України випали опади, знизилася температура повітря, а коливання її амплітуд в нічні та денні години перевищує 10 оС. У таких умовах почалося інтенсивне спороношення, поширення альтернаріозу значно пришвидшилося, зросла його шкодочинність. Крім того, посіви почали масово уражатися борошнистою росою.

Компанія «Сингента» пропонує комплексне рішення для успішної одночасної боротьби з борошнистою росою та альтернаріозом — новітній фунгіцид Циделі Топ.

  • Надійний двокомпонентний інноваційний препарат на основі новітньої діючої речовини Цифлуфенамід з тривалим періодом захисної дії.
  • Виражений лікувальний ефект при застосуванні навіть протягом 5 діб після візуалізації симптомів захворювання на рослинах.
  • Високий вихід товарної продукції після тривалого зберігання за рахунок істотного пригнічення розвитку гнилей коренеплодів у сховищах.

Норма витрати — 0,9–1,0 л/га.