Україна

You are here

Share page with AddThis

7 кроків до якісного внесення післясходових гербіцидів

Новини компанії
14.04.2020

В сучасних системах захисту сільськогосподарських культур застосуванню післясходових гербіцидів відводиться важливе місце. Для ефективного їх внесення необхідно забезпечити дотримання 7 важливих кроків.

Крок 1. Забезпечити оптимальний ступінь покриття цільового об’єкта.

Ступінь покриття — це співвідношення між площею поверхні цільового об’єкта, яка покрита робочим розчином, до загальної площі об’єкта. Для післясходових гербіцидів ступінь покриття має становити не менше ніж 15 %. Якщо даний показник перебуватиме на нижчому рівні, то це, своєю чергою, може стати причиною недостатньої ефективності роботи препарату.

Якщо ж показник ступеня покриття більший за 50 %, то можливі ризики стікання робочого розчину й втрат препарату.

На ступінь покриття впливає кількість крапель та їх розмір. Щоб досягнути високої якості внесення післясходових гербіцидів, необхідно забезпечити накопичення не менше ніж 30–40 крапель на см2 розміром від 200 до 500 мкм.

Забезпечуються дані вимоги правильним підбором необхідних розпилювачів, дотриманням рекомендацій щодо швидкості обробки, висоти штанги та тиску.

Перевірити ступінь покриття цільового об’єкта можна самостійно за допомогою водочутливого паперу та мобільного додатка SnapCard, що доступний для Android та IOS. Використовуючи даний мобільний додаток, ви зможете за кілька секунд відсканувати водочутливий папірець після обробки та миттєво дізнатися ступінь покриття.   

Крок 2. Правильно обрати модель розпилювача.

У разі післясходового внесення необхідно досягти максимального покриття поверхні, що оброблюється, а отже, спектр крапель повинен бути з переважанням крапель середнього розміру. Для даних обробок ми рекомендуємо використовувати двофакельні інжекторні розпилювачі або ж фірмові розпилювачі Defy 3D зі зниженим дрейфом.

Defy 3D — це унікальна розробка від компаній Syngenta та Hypro. Розпилювачі є універсальними й здатні забезпечувати максимальний ступінь покриття цільового об’єкта з усіх боків завдяки ротаційному встановленню та змінному кутові сопла. У даних розпилювачів висока рівномірність нанесення, стабільний середній розмір крапель (без дрібних і великих), крім того, вони виконані з найміцніших матеріалів.

Крок 3. Дотримання вимог щодо оптимальної висоти штанги.

Правильно підібрана висота штанги — один із важливих чинників успішного внесення. Штанга повинна бути вирівняною по всій довжині, без провисань та перекосів.

Розпилювачі мають бути направлені під кутом 90° до поверхні. Оптимальною є висота, за якої перетин факелів розпилення знаходиться посередині між штангою та об’єктом, що обробляється.

Чим більший кут розпилу має розпилювач, тим висота штанги буде меншою. Для розпилювачів з кутом розпилу 80–90° оптимальною є висота 75 см. Використовуючи розпилювачі з кутом 100–120°, ми маємо змогу опустити штангу до 50–60 см, чим значно підвищимо стійкість до зносу крапель.

Також істотний вплив на якість обприскування справляють коливання штанги. За підвищення висоти штанги на 10 см витрата робочого розчину в зоні перекриття зростає до 40 %, знизившись в інших зонах на 30 %, до того ж суттєво підвищується знесення робочого розчину.

Щоб мінімізувати вертикальні коливання, необхідно використовувати новітні системи стабілізації та датчики контролю висоти. 

 

Крок 4. Оптимальна швидкість руху.

Швидкість руху обприскувача визначається індивідуально та залежить від типу розпилювачів, калібру, погодних умов, запланованої норми виливу. Завданням господарства є підібрати таку оптимальну швидкість, за якої зберігатиметься максимальна ефективність від внесення препарату. На зображеному нижче графіку наведені результати дослідів з ефективності контролю лисохвосту польового за різної швидкості руху обприскувача.

За використання інжекторних розпилювачів максимальна швидкість для причіпних обприскувачів становить 12–14 км/год, для самохідних — не більше ніж 16 км/год.

 

Крок 5. Підібрати оптимальне значення робочого тиску.

Оптимальним робочим тиском вважається середнє значення між мінімальним та максимальним допустимими порогами. Збільшуючи чи зменшуючи тиск, ми можемо регулювати спектр крапель, які продукує розпилювач: що тиск вищий, то збільшуватиметься кількість дрібних крапель, і навпаки. Водночас треба пам’ятати, що дрібні краплі більш схильні до зносу. Рекомендований робочий тиск для розпилювачів Defy 3D становить 3–4 бар.

 

Крок 6.  Правильно приготувати робочий розчин.

Приготування робочого розчину — дуже відповідальний етап на шляху до успішного обприскування. Необхідно провести перевірку препаратів на сумісність ще до приготування робочого розчину.

Обов’язково перевіряйте рекомендації та застереження виробника щодо приготування бакових сумішей.

 Показником сумісності препаратів буде відсутність випадання осаду після змішування.

 Рекомендуємо дотримуватися такої послідовності змішування препаратів залежно від препаративної форми:

  • препарати у вигляді водорозчинних порошків (ВП);
  • препарати у вигляді водорозчинних гранул (РГ) та гранул, що диспергуються у воді (ВГ);
  • препарати у вигляді концентратів суспензії (КС);
  • препарати у вигляді концентратів, що емульгуються (КЕ);
  • препарати у вигляді масляних дисперсій (МД);
  • препарати у вигляді емульсії олії у воді (ЕВ) чи суспо-емульсії (СЕ);
  • препарати у вигляді розчинних концентратів.

 

Крок 7. Враховуйте погодні умови.

Оптимальними погодними умовами на момент внесення є:

  • швидкість вітру до 5 м/с;
  • температура повітря в межах 10–25 °C;
  • вологість повітря більше ніж 50 %.

На температуру повітря необхідно зважати не лише в момент внесення, а й протягом 3 днів до та після цього, щоб препарат не втратив своєї ефективності та якісно рухався рослиною.  Зазвичай всі температурні обмеження вказуються в інструкції до препарату.

В рамках унікальної програми технічної підтримки «АгроГід», яку «Сингента» надає своїм клієнтам, спеціалісти компанії можуть провести діагностику й налаштування вашого обприскувача, допомогти покращити ефективність і якість внесення препаратів, підібрати оптимальні розпилювачі та робочі параметри.