Торговельна марка YOOM ™ відзначена 3 зірками «Нагороди за чудовий смак» (Superior Taste Award)

Насіння овочів
Торговельна марка YOOM

Торговельну марку YOOM ™ було відзначено Міжнародним інститутом смаку в Брюсселі найвищою оцінкою в три зірки і присуджено спеціальну «Нагороду за чудовий смак» (Superior Taste Award).

Це оцінка професійного журі, до складу якого входять понад 200 кухарів та сомельє з усього світу, визнаних Червоним путівником «Мішлен» (Michelin Guide)  та Го-Мійо (Gault & Millau). Оцінювання проводиться шляхом сліпої дегустації та анонімно, щоб процес був максимально прозорим.

Стейн Роландт  (Stijn Roelandt), другий шеф-кухар ресторану «Хоф Ван Клев» (Hof Van Cleve), володар 3 зірок «Мішлен», пояснює, як він та його колеги — члени журі здійснюють оцінювання для Міжнародного інституту смаку: «Це серйозний процес. Продукти тестуються сліпим методом. Це означає, що зразки представлені анонімно, тобто ми не бачимо упаковки і не знаємо торговельної марки чи назви продуктів. Ми навіть не знаємо, з якої країни вони походять. Це змушує нас бути абсолютно об’єктивними під час проведення органолептичного аналізу. Сертифікацію проходять лише дійсно хороші товари».

У підсумку після аналізу 5 аспектів, що оцінюються під час дегустації, торговельна марка YOOM™ отримала 91,3 %.

Професійне журі так оцінило томат YOOM ТМ:

  • Загальний бал — 91,3 %
  • За приємний та відповідний візуальний аспект завдяки своєму привабливому, яскравому кольору — 93 %
  • За загальне смакове враження — 91 %
  • За аромат, який відіграє важливу роль у сприйнятті смаку, — 91 %
  • За смаки, що є ідеальними для кисло-солодкого балансу смаку умамі (один із п’яти основних  смаків, включаючи солодкий, кислий, гіркий та солоний), — 91 %
  • За структуру, яка є ключовим гедонічним фактором у продуктах харчування, — 89 %

Ця нагорода є ще одним визнанням унікального смаку томатів торговельної марки YOOM ТМ та досвіду виробників, що застосовується для щоденного забезпечення досконалою смачною продукцією. Джеремі Чабаніс (Jeremie Chabanis), керівник ланцюжка створення вартості в Європі, Африці та на Близькому Сході компанії «Сингента», зазначив: «Смак має ключове значення для сучасних вимогливих клієнтів, і це чудово, що томати YOOM ТМ завдяки цій престижній нагороді отримали визнання за винятковий смак та інновації на ринку. У співпраці з виробниками ми створили томат із неперевершеним смаком, який можемо запропонувати споживачам, що прагнуть, аби їхні щоденні страви ставали вишуканішими. Крім цього він легкий у вирощуванні та має тривалий термін зберігання, забезпечуючи вигоду зацікавленим сторонам усього ланцюжка створення вартості».

Цього року особливий помідор YOOM ТМ ще отримав престижну Золоту нагороду на Fruit Logistica Innovation Award 2020 у Берліні, яка відзначає видатні інновації у галузі виробництва свіжих продуктів — від виробництва до місця продажу.

YOOM ТМ було відзначено як інновацію через надзвичайно привабливий фіолетовий колір, чудовий аромат та підвищений рівень урожайності насіння. Окрім відмінного смаку, томати торговельної марки YOOM ТМ також містять велику кількість вітамінів та антоціанів, порівняно зі звичайними червоними помідорами, що робить їх здоровою їжею для споживача.

Помідори YOOM ТМ зараз доступні в Бельгії, Швейцарії, Австрії, Данії, Німеччині, Франції, Греції та Іспанії, Угорщині, Японії, Кореї, Австралії, а незабаром з’являться на ринках Канади, Великої Британії, США та Китаю.