Що посієш.., або Як Балкан перетворює проблеми на прибутки

Насіння овочів

Останні роки спостерігаємо весну, що значно відрізняється від кліматичної норми. Різкі зміни і коливання погодних умов завдають клопоту овочівникам.

Так, початок весни 2021 року був досить мінливий. Сонячні дні, нехай і з холодним північним вітром, чергувалися з похмурими та навіть сніжними. За даними науковців, такі нестабільні умови є проявом глобального потепління. Отже, прогнози на майбутні роки невтішні. Під час сезону вирощування можливі різного роду погодні зміни, що негативно впливають на ріст, розвиток рослини та в кінцевому підсумку на врожайність і прибутковість. Особливо це важливо для плівкових теплиць, де кожен день затримки — це не лише втрачені прибутки, а ще й нові збитки, на жаль. Найбільше чутливий до таких змін огірок.

Які ж є шляхи зменшення впливу негативних чинників на вирощування продукції в ранній період?

  1. Модернізація теплиць. Однак такий спосіб досить коштовний.
  2. Покращення технології вирощування. Це хороший варіант, але він вимагає років уважного спостереження, детального аналізу, вивчення літератури тощо.
  3. Вибір нових гібридів, що вирізняються доброю силою росту, тіньовитривалістю та іншими властивостями, які в комплексі забезпечують стійкість до негативних факторів.

Комбінація двох останніх шляхів дає найкращий результат. То що ж, власне, спробувати виробникам у новому сезоні?

Компанія «Сингента» пропонує ретельно випробувану новинку Балкан F1. Цей новий гібрид увібрав у себе як найкращі риси тепличних огірків, так і певні плюси польових гібридів.  Давайте розглянемо детальніше,  як саме Балкан F1 допоможе виробникам пройти важкий період та отримати прибутки. По-перше, це тіньовитривалість. Кількарічні досліди  (можна добавити регіон) підтвердили, що Балкан F1 на перших етапах плодоношення значно випереджає конкурентів. Він швидко росте та розвивається в умовах зниженої інтенсивності світла і продуктивно плодоносить, що забезпечує перший гарний прибуток.

По-друге, це сила росту — гібрид має добру силу росту, швидко досягає шпалери. Завдяки цьому і потужній кореневій системі в схемі живлення можна сміливо підвищити концентрацію калію, що сприятиме ще більшій продуктивності.

Важливою особливістю є швидке наростання плодів. Це збільшує частоту зборів та підвищує врожайність.

Поєднання швидкого росту не лише рослини, а й плодів, а також тіньовитривалість забезпечують надзвичайно високу продуктивність, особливо в ранній період, незважаючи на погодні примхи.

Балкан F1 взяв найкраще й у польових гібридів огірка, а саме чудовий смак. Ми неодноразово отримували інформацію про те, що оптові торговці просять фасувати його окремо і навіть відділяють його на прилавках, саме через цю особливість. Та й зовнішній вигляд у даного огірочка досить привабливий. Плоди довго зберігають пелюстки (квіточку), забарвлення доволі збалансоване і не надто темне чи світле — оптимальний відтінок для багатьох ринків.

Отже, комбінація ранньостиглості, тіньовитривалості, доброї сили росту, високої продуктивності та надзвичайної привабливості плодів гарантовано забезпечить успіх тепличникам!

Підсумовуючи дослідження в умовах України, можемо з впевненістю сказати: Балкан F1 — це прибутковий гібрид, який ідеально підходить для найбільш ранніх строків висадки у весняному обороті та найбільш пізніх в осінньому. Саме в складних умовах ранньої весни та другої половини осені він забезпечує сталу й високу продуктивність, а отже, і високий прибуток для виробників.