«Поля інновацій» овочевих культур 2020 у форматі онлайн

Насіння овочів

Безпрецедентний рік зумовив необхідність проводити заходи в режимі онлайн, серед них і «Поля інновацій».

«Поля інновацій» компанії Syngenta уперше пройдуть у віртуальному режимі 21–25 вересня. Під час заходу буде показано нові сорти й гібриди, а також досягнення справжньої цінності завдяки інноваціям.

Овочівники побачать інноваційні продукти компанії Syngenta, які допомагають подолати сучасні проблеми галузі завдяки стійкості рослин до перепадів температури та їх придатності до механічного збирання.

Ми створили цифровий світ, у якому аграрії зможуть спілкуватися з нашими міжнародними експертами на всіх ланках ланцюга створення цінності. До послуг учасників унікальні 3D-зображення, відео, технічна інформація та можливість безпосереднього зв’язку.

В учасників є нагода випробувати все найкраще, що пропонує компанія Syngenta.

• Дізнайтеся, як ми створюємо цінність за допомогою інновацій

Наша команда світового класу з науково-дослідної роботи виводить на ринок нові розробки, які йдуть у ногу з потребами клієнтів та відповідають змінам в умовах ведення сільського господарства. На цьогорічних «Полях інновацій» ви відкриєте для себе не тільки покращену стійкість рослин до перепадів температури та їх придатність до ефективніших методів збирання врожаю, а й інші інновації.

• Подія саме для аграріїв

Серед завдань компанії Syngenta Vegetable Seeds завжди було створення комунікаційного поля, що його забезпечують тісні партнерські стосунки і діалог на місцевому рівні. Цього року COVID-19 змусив нас укотре шукати нові можливості, і ми вирішили об’єднатися та налагодити зв’язок за допомогою технології, якою раніше не користувалися.

• Долучіться до неперевершеного рівня якості й досвіду

Перехід у віртуальний простір означає, що ми зберегли можливість ділитися нашим досвідом і багатим портфоліо світового рівня, у якому більше ніж 2500 сортів. Ми визнаємо важливу роль таких заходів, як «Поля інновацій», які дають змогу обговорювати передовий досвід і новітні наукові здобутки.

• Нові рішення, які змінюють реальну ситуацію у світі

Ми знаємо, що наша робота покращує способи вирощування сільськогосподарських культур та допомагає аграріям усього світу максимально збільшувати врожайність сільськогосподарських культур. Завдяки віртуальному майданчику ви незалежно від свого місцезнаходження зможете побачити, як ми щодня впроваджуємо зміни на місцевому рівні.

Віртуальне поле буде створено за допомогою 3D-технологій. Ви також зможете переглянути відео, дізнатися характеристики різних сортів і навіть ставити питання безпосередньо польовим експертам. Гуляючи полями, ви можете складати інформацію у свій «кошик», а після того як ви вийдете із системи, ми надішлемо його вміст на вашу електронну пошту. Так збережеться вся інформація, яка вас зацікавила.

Ви завжди можете розраховувати на наш досвід. Ми будемо поряд незалежно від того, де перебуваєте ви — вдома, в офісі чи на полі, перед комп’ютером чи зі смартфоном.

Ми радо зустрінемо вас на нашому віртуальному полі. 

Забігаючи наперед у 2021 рік, хочемо нагадати, що ми з нетерпінням чекаємо вас на «Полях інновацій». До зустрічі у фізичному або віртуальному просторі!

* Презентації відбуватимуться англійською мовою з доступними субтитрами іншими мовами, зокрема українською.