Нова упаковка насіння овочів від «Сингента» – вже скоро!

Насіння овочів

Прогнозуючи зміни потреб сучасного світу, відділ Насіння овочевих культур компанії «Сингента» ставить агровиробників у центр усього, що ми робимо, залишаючи у фокусі уваги проблеми охорони навколишнього середовища і долучаючись до їх вирішення. Завдяки відповідальній науковій, природоохоронній, сільськогосподарській, економічній, соціальній та комерційній діяльності, ми вживаємо всіх можливих заходів для збереження кількості та якості природних ресурсів, включаючи водні, земельні та повітряні.

Ми прагнемо звести до мінімуму вплив на навколишнє середовище, який є наслідком нашої діяльності, дотримуючись усіх законів, міжнародних та галузевих стандартів.

Ми активно підтримуємо прагнення наших клієнтів і партнерів до екологічно безпечного і раціонального використання наших продуктів.

З огляду на все вищесказане представляємо вашій увазі нову пакувальну коробку, оновлений дизайн якої закріплює розуміння, чому ви обираєте саме нас, а також має низку переваг.

Нові коробки повністю придатні для вторинної переробки, оскільки виготовлені з FSC сертифікованого картону, а чорнило, яким ми друкуємо, екологічно чисте. Це допомагає зберегти більше природних ресурсів.

Окрім того, коробки надійніші та міцніші, з кришкою, що легко закривається і містить велику оглядову панель, щоб легко ідентифікувати насіння всередині.

Маючи більш ніж 150 років досвіду, ентузіазм та інновації в напрямі насіння овочів, ці нові коробки є ще одним свідченням нашого відповідального ставлення до виготовлення та реалізації якісного насіння.