Увага! Внесення Елюміс® з другого листка кукурудзи!

Кукурудза

Звертаємо увагу на те, що через пізній посів кукурудзи в цьому році (холодний ґрунт) у багатьох регіонах склалася така ситуація, коли сходів культури ще немає або є перший листок, а посіви після опадів масово заростають бур‘янами, які подекуди мають уже дуже розвинену листкову поверхню. Особливо це стосується тих посівів, де не було застосовано ґрунтові та ранньопіслясходові гербіциди.

Більшість післясходових гербіцидів у посівах кукурудзи можна вносити, починаючи з 3-го листка, адже до цієї фази вони можуть мати фітотоксичний вплив на культуру.

Що ж тоді робити у ситуації, яка склалася наразі?

Вихід є — застосування препарату Елюміс®!

Гербіцид Елюміс® має офіційну реєстрацію з 2-го до 8-го листка культури включно і як мінімум 5-річний досвід використання по ранніх стадіях її розвитку. При цьому ми вважаємо, що слід рахувати всі листки культури, починаючи з першого (овальної форми), що з‘являється.

Отже, у ситуації, яку ми спостерігаємо зараз у посівах кукурудзи в Україні, необхідно дочекатися другого листка культури, що з‘являється досить швидко після першого, та починати працювати препаратом Елюміс®. Окрім неперевершеної ефективності, Елюміс® має ще й потужну ґрунтову дію, запобігаючи появі можливих наступних хвиль бур‘янів.