Україна

You are here

Share page with AddThis

Насіння гібридів кукурудзи українського виробництва: врожайність, стабільність, якість

Кукурудза
19.06.2018

ІГОР КОВАЛЬЧУК,
канд. с.‑г. наук, доцент, менеджер з маркетингу,
розвиток напряму насіння кукурудзи

СТАБІЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО ЗЕРНА КУКУРУДЗИ МОЖЛИВЕ ЗА НАЯВНОСТІ ГІБРИДІВ З ВИСОКОЮ ПОТЕНЦІЙНОЮ ПРОДУКТИВНІСТЮ, СТІЙКІСТЮ ДО ШКІДНИКІВ, ХВОРОБ, НЕСПРИЯТЛИВИХ ФАКТОРІВ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ СУЧАСНИМ ВИМОГАМ АГРОТЕХНОЛОГІЙ. САМЕ ТАКІ ГІБРИДИ КУКУРУДЗИ ПРОПОНУЄ ПРОВІДНА АГРОХІМІЧНА КОМПАНІЯ «СИНГЕНТА», ЯКА ПРАГНЕ ПІДВИЩИТИ РІВЕНЬ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ У СВІТІ, ДАЮЧИ МОЖЛИВІСТЬ МІЛЬЙОНАМ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ РАЦІОНАЛЬНІШЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ НАЯВНІ РЕСУРСИ. ЩОДНЯ «СИНГЕНТА» ВИТРАЧАЄ ПОНАД 2 МІЛЬЙОНИ ДОЛАРІВ НА НАУКОВІ РОЗРОБКИ І ДОСЛІДЖЕННЯ. ЗНАЧНА УВАГА ПРИДІЛЯЄТЬСЯ ВИВЧЕННЮ МОРФОЛОГІЧНИХ І БІОЛОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ РОСЛИН, ВИЗНАЧЕННЮ ЦІННИХ ОЗНАК І ЇХ ВПЛИВУ НА ПРОДУКТИВНІСТЬ.

Виробництво високоякісного насіння є передумовою стійкості рослин до несприятливих факторів зовнішнього середовища і однією з важливих потреб сільгосп‑ виробників, що зумовлює підвищення попиту на гібриди кукурудзи з комплексом таких цінних ознак, як урожайність, стабільність, якість.

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА НАСІННЯ?

Світові компанії змушені збільшувати виробництво свого насіння в Україні з різних причин. З огляду, принаймні, на труднощі доставки, митні проблеми, ускладнену логістику. Нерідко насіння з‑за кордону запізнюється або ж при‑ ходить буквально під самий посів. І тоді будь‑які можливі претензії щодо якості вже запізно висувати, адже строки посіву завершуються. А от партії насіння, вирощеного і доробленого в Україні, можна роздивитися заздалегідь і навіть перевірити показники його якості.

Багато хто сходиться на думці, що нинішні параметри якості насіння залежать не від того, де саме географічно воно виробляється, а у яких умовах вирощується і наскільки жорстко контролюється цей процес на всіх етапах. Компанія «Сингента» вирощує насіння кукурудзи в Україні понад 12 років, маючи тисячі гектарів ділянок гібридизації, які розташовані по всій території нашої країни. Для українського виробництва гібридів кукурудзи з Франції завозиться насіння материнських і батьківських форм — інбредні лінії. Для кожного гібрида розроблений індивідуальний протокол вирощування з урахуванням ґрунтово‑кліматичних умов саме того регіону, де буде закладена ділянка гібридизації. Тут варто зробити відступ і трохи заглибитися у генетику, щоб розуміти наступне: з моменту, коли відбулося запилення материнської та батьківської форм, утворився зародок і формується епідерміс, починається закладання урожайної здатності насіння, а також її адаптивний потенціал до місцевих умов вирощування, адже розвиток насіння відбувається на тій території, де його продають. Науковою мовою — здійснюється формування екотипу рослини. Процес виробництва всього насіння (як закордонного, так і вітчизняного) абсолютно однаковий і складається з одних і тих самих етапів, кожен із яких стандартизований. Усі технологічні процеси, від закладки ділянок гібридизації до післязбиральної доробки насіння, відбуваються за участі висококваліфікованих спеціалістів. Усе насіння, яке вирощене і використовується на території України, сертифікується згідно з міжнародними стандартами. З метою візуальної демонстрації особливістю цьогорічних кукурудзяних посівів в агроцентрах стала ідентифікація більшості гібридів кукурудзи, вирощених з українського та імпортного насіння. Щоб їх розрізнити, рядки кукурудзи різної «національності» помітили спеціальними табличками. Зроблено це було для того, щоб розвіяти міф про те, що наші гібриди гірші за імпортні. Повністю врахувати всі деталі, що відібрані зразки з партій саме тих років та країн виробництва. Проведений експеримент повністю розвіяв цей міф: візуальної істотної різниці, що за вирівняністю гібридів, що за озерненістю качанів, урожайністю та вологістю зерна при збиранні, немає (табл. 1).

1. ПОРІВНЯЛЬНА ВРОЖАЙНІСТЬ ГІБРИДІВ КУКУРУДЗИ УКРАЇНСЬКОГО ТА ІМПОРТНОГО ВИРОБНИЦТВА НА АГРОЦЕНТРІ «ОБОЛОНЬ»* (ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ., ЧЕМЕРОВЕЦЬКИЙ Р‑Н, С. ЧЕМЕРІВЦІ), 2017 Р.

ГІБРИДПОХОДЖЕННЯ
ГІБРИДНОГО
НАСІННЯ
ВОЛОГІСТЬ ЗЕРНА ПІД
ЧАС ЗБИРАННЯ, %
УРОЖАЙНІСТЬ, Ц/ГА
(ВОЛОГІСТЬ 14 %)
Густота стояння рослин, 75 тис. шт./га

Делітоп
ФАО 220

Україна22,092,19
Імпорт21,392,39
СИ Новатоп
ФАО 240
Україна24,6105,98
Імпорт24,8106,30
СИ Аріосо
ФАО 270
Україна19,3103,76
Імпорт19,8101,84
Густота стояння рослин, 73 тис. шт./га
СИ Аладіум
ФАО 280
Україна19,5111,86
Імпорт19,6112,37
НК Кобальт
ФАО 320
Україна16,6101,24
Імпорт16,3100,27
НК Термо
ФАО 330
Україна21,5109,33
Імпорт21,1110,27
НК Люціус
ФАО 340
Україна19,1109,28
Імпорт18,6109,85

Облікова площа, 0,073 га
* Щодо проведених агрозаходів на агроцентрі «Оболонь»:

ПОПЕРЕДНИКСОНЯШНИК
Обробіток ґрунтуОранка:Т‑150 к + ПЛН 5–35, глибина 32 см
Система удобренняВирівнювання площі:МТЗ‑82 + КПС‑4,2
СівбаПередпосівна культивація:МТЗ‑82 + КПС‑4,2
Системи захистуГербіцид Елюміс (1,7 л/га)
Дата збирання2.10.2017 р.

Слід також зауважити, що якихось додаткових відхилень в інтенсивності ростових процесів чи динаміці вологовіддачі або нетиповості рослин чи в ураженнях хворобами на наших ділянках також не було виявлено. Можна, звичайно, всі результати піддавати сумнівам, але на такі зауваження маю ще дещо — наші агроцентри є відкритими для всіх, і ці результати мали нагоду бачити всі бажаючі протягом усього періоду вегетації кукурудзи. Також вважаю за необхідне нагадати, що позаминулого року було втілено у життя спільний проект двох компаній — виробника насіння «Сингента» і дистриб’ютора «ТОРГОВИЙ ДІМ «НАСІННЯ», в рамках якого на інноваційному Агроцентрі iField досліджувалося, чи є різниця в потенціалі насіння всесвітнього бренду «Сингента» імпортного й українського виробництва. Підсумовуючи результати, ми публікували дані врожайності двох гібридів (НК Джитаго і НК Канзас) різного походження — різниця була не більше ніж 1–3 %, тобто в межах похибки. Думаю, нам (українцям) треба позбуватися цього комплексу неповноцінності, адже в насінництві Україна має сильні позиції. Навіть за часів СРСР саме в Україні було розташовано більшість насінницьких господарств, у нас збереглася наукова база і селекційні школи, кваліфікований персонал, щоб виробляти високоякісне насіння. Отже, «українське» — значить якісне!