АКТЕЛЛІК 500 ЕС, к. е. - унікальна ефективність проти складських шкідників

Кукурудза

Актеллік — препарат, який має унікальні властивості для використання проти складських шкідників. Ви запитаєте, у чому ж його унікальність, адже на ринку є досить багато засобів боротьби з цією групою комах і кліщів? А унікальність його у тому, що цей інсектоакарицид  досить швидко розпадається на обробленій поверхні й тому може без проблем використовуватися для обробки харчових продуктів.  Уже через добу після обробки складів  робітникам можна там знаходитися і завантажувати зерно. Для застосування Актеллік не потрібно дотримуватися таких жорстких умов, як, наприклад, для препаратів на основі фосфід алюмінію. Відповідно, процес обеззаражування складів і зерна може проходити безпечніше для персоналу й за спрощених санітарних норм.

А що ж до ефективності, то й тут Актеллік у виграші, завдяки тому, що ефект дії даного інсектоакарициду настає через 8 годин, на відміну від 4 діб  у препаратів на основі фосфід алюмінію.  Це друга важлива його перевага.  

Препарат може застосуватися як для дезінсекції складів, так і для обробки зерна. Маючи, крім контактно-кишкової, добре виражену фумігантну дію, Актеллік знищує всі рухомі стадії комах і кліщів, у тому числі  в недоступних для робочого розчину місцях.  Він добре зарекомендував себе у боротьбі з довгоносиками (Sitophilus spp.), точильником (Oryzaephilus spp, Rhyzopertha dominicana), хрущаками (Tribolium spp.), міллю (Ephestia spp., Sitotroga cerealella), вогнівками (Asopia farinalis), кліщами (Acarus silo).

Для обробки складських приміщень норма витрати препарату є незначною — 0,1 л/100 м2 поверхні, однак кількість води для приготування розчину різна і залежить від типу покриття. Наприклад, для цегляних стін слід брати 15 л/100 м2, а для металевих поверхонь — усього 2,5 л/100 м2.

Дещо складнішою є обробка зерна, яке потрібно обробляти пошарово з розрахунку всього 16 мл препарату на тонну зерна. Товщина шару зерна не повинна перевищувати 40–50 см. Якщо зерно складається в мішках, то кожен наступний ряд обробляють 2,5–5 % розчином препарату.

Отже, використовуючи Актеллік,  Ви:

  • Гарантовано збережете зерно без втрати його кількісних та якісних показників.
  • Контактна та фумігантна дії препарату гарантують знищення всіх  шкідників (як комах, так і кліщів) на довгий період часу, навіть у важкодоступних місцях.
  • Актеллік, маючи значну залишкову дію на статичних поверхнях, забезпечить тривалий захист від шкідників у складських приміщеннях і на зерні. Водночас для застосування препарату Актеллік не потрібно дотримуватися таких жорстких умов, як для деяких інших фумігантів.
  • Оброблене зерно можна використовувати на будь-які цілі без обмежень.