«Сингента» — це сучасні інновації для розвитку овочевого й картопляного бізнесу

Овочі та картопля

В минулій статті ми пропонували вам ближче познайомитися з історіями наших провідних українських виробників і зрозуміти, чому вони так натхненно працюють, живуть своєю справою, опікуються культурами, які вирощують, і чому це надихає їх щодня робити свою справу, що спрямована на поліпшення якості та асортименту українських овочів замість імпортних і чому ці історії надихають нас та змушують відчувати гордість за нашу спільну працю!

Саме тому ми продовжуємо розповідати історії успіху наших виробників та флагманів картопляного й овочевого бізнесу. В цій статті ми познайомимо вас із ТОВ «Біотех ЛТД» та його спражнім керівником з великої літери, Анатолієм Вікторовичем Бикіним, який є справжнім лідером в своему господарстві, який прагне навчити, спрямувати свою команду на спільні високі цілі, зокрема, не тільки на прибуток господарства, а й на суспільні цілі в нашому бізнесі, що неабияк сприяють його розвитку. А також розкажемо про людину, яка професійно та з душею реалізовує всі най‑ кращі ініціативи, — головного агронома компанії «Біотех ЛТД» Сергія Жереба.

Дане підприємство сфокусовано на декількох сегментах картопляного бізнесу: вирощуванні насіннєвої, столової та чипсової картоплі на площі понад 500 га, що розташовані у Київський і Чернігівській областях. Багато років особливу увагу тут приділяють насіннєвій картоплі, вирощуючи супереліту й еліту сортів іноземної селекції для забезпечення потреб своїх кінцевих споживачів у цьому сегменті бізнесу.

У ТОВ «Біотех ЛТД» прагнуть розвивати не тільки міжнародну селекцію сортів картоплі таких компаній, як HZPC та «Агріко Україна», а й вітчизняну, що за правильних інвестицій з боку селекціонерів або інших інвесторів в український картопляний бізнес, зможе повністю задовольнити потреби кінцевого споживача (представників HoReCa, торговельних мереж тощо). Йдеться, наприклад, про вирощування такого сорту, як Солоха, на заміну надто дорогої імпортної французької картоплі, яку дуже часто можна зустріти на полицях торговельних мереж за ціною 120 грн/кг.

Уже багато років «Біотех ЛТД» є надійним партнером міжнародної компанії Mandeliz Ukraine, а саме її дочірнього підприємства ТОВ «Чіпси Люкс», та вирощує для них картоплю чипсових сортів за вже відпрацьованою разом зі спеціалістами останнього і ТОВ «Сингента» технологією, яка забезпечує високу якість урожаю та гарантує безпеку для кінцевого споживання, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Не оминає господарство й фокусу на столову картоплю і прагне отримати найвищу якість і урожайність для задоволення попиту з боку торговельних мереж, отримуючи висококонкурентну ціну за свою працю. Однак усі ці успіхи у бізнесі неможливі без наполегливої праці всієї команди на полях компанії, а також ретельної підготовки до польового сезону, без ретельного планування всіх етапів вирощування, а також планування обсягів виробництва.

ТОВ «Біотех ЛТД» позиціонує себе як «Альянс науки та досвіду», і це дійсно відчуває кожний, хто хоча б раз був на полях цього підприємства та спілкувався з Анатолієм Вікторовичем і Сергієм. Передусім вони фокусуються на наукових знаннях, дослідах і досвіді, отриманому за багато років праці. Перш ніж застосувати нову технологію у господарстві детально вивчають її на своїх дослідних ділянках, і тільки після отримання результатів приймають рішення про застосування її на основних посівах.

Уже не перший рік компанії «Сингента» і «Біотех ЛТД» разом працюють над втіленням останніх наукових інновацій у вирощуванні картоплі, детально вивчаючи та вже успішно реалізовуючи, наприклад, Юніформ‑технологію, сервіси «АгроГід», що вже дали свої неперевершені результати, які неодноразово були продемонстровані у рамках проекту «Картопляна Майстерня».

Завдяки застосуванню Юніформ-технології, а також системі захисту картоплі від компанії «Сингента» господарство отримало відмінні результати — 60 т/га на поливі високоякісної картоплі, придатної до споживання як одразу після збирання, так і довготривалого зберігання.

Особливу увагу у ТОВ «Біотех ЛТД» приділяють навчанню і розвитку своєї команди, а також майбутніх агрономів, допомагаючи їм проводити власні наукові та практичні досліди на своїх полях, адже тут розуміють, що у такий спосіб спри‑ яють вихованню майбутнього покоління агрономів і справжніх професіоналів своєї справи, підіймаючи престижність професії та формуючи бажання створювати й розвивати інновації в сучасному карто‑ пляному бізнесі разом!


ТОВ «БІОТЕХ ЛТД» Науковці та справжні господарі. Відчувають і знають власну землю та своїх людей. Вміють не тільки вирощувати найякіснішу картоплю, робити це за найсучаснішою методикою, а й водночас зберігати родючість земель і підвищувати рівень професійності сучасного агронома, що є запорукою розвитку українського картоплярства. Можуть виростити найкращу чипсову картоплі і задовольнити вибагливих до якості та сортів українських споживачів картоплі. Займаються картоплярством понад 20 років.

Сорт «Салоха»