Україна

You are here

Share page with AddThis

Буряківництву — друге дихання!

Цукровий буряк
20.12.2016

Людмила Степанова, The Ukrainian Farmer (далі текст авторський)


Попри теперішній спад виробництва цукрових буряків експерти вже в 2017 році прогнозують в Україні деяке зростання цього сегменту аграрного виробництва. Зокрема в міністерстві сільського господарства США переконані, що воно зросте як мінімум на 15 % порівняно з сезоном 2015/2016 МР. Про те, що буряківництво має перспективи, говорили й учасники  конференції. Зокрема керівник напрямку розвитку гібридів цукрових буряків компанії Сингента Жульєн Формонт зазначив, що «популярність цукрового буряку у світі зростає. Нині найголовнішими гравцями на європейському ринку буряківництва є Україна, Росія, Німеччина та Франція. Зокрема в Україні площі під цукровим буряком займають 10 % загальноєвропейських площ, відведених під цю культуру. Тому український ринок дуже важливий для нашого європейського підрозділу гібридів цукрового буряку та засобів захисту».

Звісно, йдеться насамперед про забезпечення наших аграріїв насінням гібридів цукрових буряків та засобів захисту. Пан Формонт наголосив, що компанія Сингента – це єдиний світовий гравець на ринку цукрових буряків, який пропонує комплексну технологію його вирощування: насіння, засоби захисту та протруйники.  На розробку нових методів селекції компанія щороку витрачає біля 20 млн доларів. Відтак упродовж кількох останніх років компанія активно працює над створенням нових гібридів урожайних, з підвищеною цукристістю, толерантних до захворювань та шкідників, зокрема нематоди та церкоспорозу. Саме таких гібридів нині потребує Україна і наступного року Сингента запропонує їх виробничникам. Про переваги нових та вже відомих гібридів компанії учасникам конференції розповів менеджер з маркетингу напрямку насіння польових культур Ігор Ковальчук. Свою розповідь пан Ігор підкріпив цьогорічними даними щодо продуктивності цих гібридів, отриманих з демонстраційних та виробничих посівів різних господарств.

Отже, новий гібрид Малібу поряд з тим, що має високу толерантність до ураження ризоманією та церкоспорозом, показує добру врожайність – в ТОВ «Інтерагросервіс» Київської області він вродив по 81,5 т/га з цукристістю 20,7 %, а в ТОВ «Урожай» Черкаської області показав урожайність 88,8 т/га. Урожайний високоадаптивний та стійкий до основних хвороб гібрид СИ Белана в ТОВ «Інтерагросервіс» цього року мав урожай 80,7 т/га та цукристість 21 %.

Гібрид СИ Марвін стане в пригоді тим господарствам, які хочуть зекономити на транспортуванні коренеплодів, адже одна з основних його характеристик – висока цукристість. Цього року в господарствах він показав себе якнайкраще, вродивши по 66 – 88 т/га з цукристістю 19,5 % (ПП «Західний Буг» Львівської області) та 20,7 % (ТОВ «Інтерагросервіс»). Натомість високоврожайний та цукристий гібрид Окка з поміж інших гібридів вирізняється тривалістю зберігання. В ПП «Західний Буг» його зібрали 70,1 т/га, а в ТОВ «Полтавазернопродукт» - 87,7 т/га. Цукристість гібриду в середньому по всіх господарствах, що надали свої дані, становила 19 %.

Останнім часом значна частина господарств потерпає від браку вологи, зокрема і на посівах цукрових буряків. За таких умов варто звернути увагу на новий гібрид Протекта, який менше скидає листя в умовах посухи. Окрім того гібрид ще й високотолерантний до кореневих гнилей, тому його слід сіяти на полях з високим ризиком ураженням цими хворобами. До речі, й урожайність він показує добру, а в ТОВ «Урожай» навіть рекордну – 101,2 т/га, - зазначив пан Ігор Ковальчук.

В умовах Центрального і Західного регіону найкраще проявить себе гібрид СИ Бадія урожайно-цукристого типу. За рахунок активації насіння за технологією Енердж´Хілл цей гібрид має надзвичайно потужний старт, демонструє врожайність 60 - 90 т/га. В усіх бурякосійних регіонах гібриди Аттак та Лаудата не залишають жодного шансу для нематод. При цьому демонструють добру врожайність. Так, в «ПП «Західний Буг» минулого року Аттак вродив по 76,7 т/г, Лаудата – по 64,7 т/га, а в ТОВ «Урожай» 83,9 т/га та 91,8 т/га відповідно.

Високу цукристість сингентівських гібридів цукрових буряків підтвердив у своїй презентації і Михайло Якусик, менеджер відділу технологічної підтримки МПП Фірма «Ерідон», яка є офіційним дистрибутором Сингенти. Він провів дослідження продуктивності гібридів різних компаній на демонстраційних ділянках «Ерідон», а також на виробничих посівах. Результат виявився на користь гібридів компанії Сингента. 

На одному полі гібриди різних компаній показали різну цукристість, причому в гібридів Сингента вона, як правило, на 5 % вище порівняно з іншими, - зазначив Михайло Якусик. - Але важливою є ще і якість цукру, технологічна здатність витягнути цукор з буряка. З цієї точки зору найкраще зарекомендували себе всі гібриди нової генерації компанії Сингента – Лаудата, Аскета, Протекта, СИ Марвін, Малібу, СИ Бадія, Окка. Вони дуже високотехнологічні. Якщо вони мають цукристість 20 %, то на заводі можуть забрати увесь цукор з цього буряка. Натомість є такі гібриди, які можуть віддати на 3 – 4 % менше цукру. Це чисто генетична особливість, на яку слід звертати увагу, коли купуєш насіння цукрових буряків.

Безперечно, не менш важливими для виробничників є й інші технологічні аспекти вирощування цукрових буряків - питання посухостійкості, ущільнення ґрунту, забур’яненості, хвороби тощо. На цих моментах акцентував увагу присутніх менеджер відділу технологічної підтримки МПП Фірма «Ерідон»  Юрій Каній. Наприклад, великою загрозою для буряків є церкоспороз. Звісно, щоб її уникнути, слід сіяти стійкі гібриди, але здолати збудника можна й фунгіцидом Альто Супер, який має лікувальний та профілактичний ефекти. За словами Юрія Канія, норми 400 г (разом з  прилипачем), достатньо, щоб контролювати церкоспороз. 

А загалом найголовніше в буряківництві  – ставлення агронома до поля. Бо вирощування буряка – це вищий пілотаж для агронома. Щоб отримати високий урожай цукрових буряків, важливо всі операції проводити вчасно.

Юрій Сорока, експерт з продажів напрямку цукрових буряків та ріпаку, компанія Сингента, Центральний регіон

У портфелі компанії Сингента є гібриди усіх типів, призначені для сівби в будь-якій  ґрунтово-кліматичній зоні. Гібрид можна підібрати навіть для кожного поля, вже не кажучи про господарство в цілому. Наприклад, для тих, хто сіє цукровий буряк на віддалених від цукрових заводів полях, я би рекомендував сіяти гібриди більш цукристі. Адже з економічної точки зору неефективно возити на заводи бурякову масу, де мало цукру. Останнім часом чимало господарств, зокрема ті, де сівозміна перенасичена буряком, мають  проблеми з нематодою. Тут вихід один – сіяти нематодостійкий гібрид, тим більше, що на заражених нематодою полях він завжди дасть кращу врожайність порівняно з іншим гібридом. Це треба враховувати. 

Особливу увагу хочу звернути на нові гібриди: урожайного типу гібрид Малібу та урожайно-цукристий гібрид Марвін. Так, в одному з господарств Харківської області Марвін вродив 800 ц/га, Малібу дає по 600 – 700 ц/га. Утім, здебільшого буряководи віддають перевагу вже звичним гібридам. І все ж таки я б радив тим, хто планує високі врожаї, сіяти давно відому Боруту і новий Малібу. Отримати високу цукристість можна від гібриду Марвін. А на заражених нематодою полях варто посіяти нові нематодостійкі гібриди Аттак та Лаудата. 

Олександр Дехтяр, головний агроном ПАФ «Єрчики», Житомирська область 

Минулого року ми збільшили площі під буряком на 100 га, загалом довівши посівні площі до 400 га. На 300 га посіяли гібриди компанії Сингента Борута і СИ Марвін, на решті - гібриди іншої компанії. На жаль, останні, на відміну від сингентівських, виявилися нестійкими до нематоди, відтак і урожайність їх була всього 325 ц. Натомість Борута і СИ Марвін вродили по 650 – 700 ц з цукристістю 17, 2 – 18,4%. З огляду на те, що в нас сівозміна насичена ріпаком та соняшником, що сприяє розповсюдженню нематоди, наступного року ми, окрім гібридів Борута та СИ Марвін, плануємо включити до сівозміни ще один нематодостійкий гібрид селекції Сингенти. 

Загалом упродовж останніх 10 років ми постійно сіємо гібриди Сингенти, адже вони пластичні, толерантні до хвороб. Для нас важлива також економічна складова, коли високу вартість насіння перекриває результат, тобто урожайність, вихід цукру. На сьогодні оптимальним це співвідношення є саме в гібридів Сингенти.

 

Ігор Ліщинський, головний агроном із захисту рослин компанії «Агропродсервіс», Тернопільська область

Що стосується цукрового буряку, то в нашому господарстві намітилася тенденція до зростання його виробництва. Так, минулого року ми засівали буряком 3 700 га, а цього року плануємо збільшити площі до 4 тис. га. Адже це найбільш прибуткова для нас культура, хоч і вимагає надзвичайно великої уваги агронома. З компанією Сингента ми почали співпрацювати тільки минулого року – засіяли 100 га їхніми гібридами Борута та Волга, а також висіяли на демоділянці всю їхню лінійку гібридів. Результати отримали непогані, особливо нас порадувала цукристість їхніх гібридів, які на демоділянці виявилися найкращими – вміст цукру в них був 14,3 %. Натомість у гібридів інших компаній в середньому становив 13,8%. На промислових посівах гібриди показали урожайність біля 600 ц/га. Тому цього року ми збільшимо площі під гібридами Сингенти – нас приваблює їхня урожайність, посухостійкість, цукристість. Це для нас важливо. 

 
 

Ви маєте змогу переглянути докладний фотозвіт із заходу за посиланням: https://www.flickr.com/photos/syngentaua/sets/72157676012429091