Україна

You are here

Share page with AddThis

Захист виноградників від хвороб 2019

Cпеціальні культури
15.03.2019


Володимир Воєводін, к. с.-г. н., експерт компанії «Сингента»

В Україні за останні роки внаслідок зміни кліматичних умов відчутної шкоди багаторічним насадженням винограду завдають такі захворювання, як оїдіум, мілдью, чорна та сіра гниль.

 

Побудова ефективної системи захисту можлива лише за умови її ґрунтування на таких основних принципах:

1. Точне прогнозування появи та інтенсивності розвитку патогену.

2. Фітосанітарний моніторинг плодоносних насаджень протягом усього періоду вегетації винограду.

3. Забезпечення якісного нанесення фунгіцидів на рослину (препарат повинен покривати всю поверхню вегетативних і генеративних органів виноградного куща) шляхом використання сучасних обприскувачів та створення оптимальних конструкцій; також необхідно пам’ятати, що зниження норм витрати препаратів до менших, ніж є летальними для патогену, прискорює розвиток резистентності.

4. Раціональна ротація пестицидів, яка включає антирезистентні системи захисту від патогенів (необхідне розумне поєднання системних фунгіцидів з різних груп із контактними).

 

Оїдіум поширений у всіх зонах виноградарства України. До того ж останніми роками за рівнем ураження виноградників та шкодочинності набуває пріоритетного значення. Найбільш ураженими є такі сорти винограду, як Аліготе, Совіньйон, Піно, Мерло, Шардоне, Аркадія. Збудник хвороби зимує у вигляді товстостінного міцелію між лусочками бруньок, біля зачатків суцвіть винограду, а також у щілинах кори. Грибниця починає розвиватися при температурі +10–11 0С. Органами поширення служать конідії, які легко розповсюджуються на здорові  частини куща.  Вони проростають при високій вологості повітря, приблизно 80 %. Оптимальна температура для розвитку хвороби —+ 20–25 0С. За температури +33 0С гинуть конідії, а при +37–40 0С і поверхневий міцелій. Інкубаційний період залежить від температури навколишнього середовища  і може складати від 7 до 14 днів. Загущені кущі, грона всередині них найбільш піддаються ураженню.

  

Для урожаю поточного року найзагрозливішим є розвиток оїдіуму на ягодах. Уражені дрібні ягоди  припиняють ріст, засихають, але не опадають до кінця вегетації. За більш пізнього ураження шкірка ягід припиняє ріст, під натиском тканин м’якоті, що ростуть, ягода розривається з одного або двох боків, оголюючи насіння. Внаслідок цього м’якоть висихає. 

Вирішенням проблем захисту виноградних насаджень від оїдіуму є новий продукт Діналі® — системний фунгіцид з потрійною дією на збудників хвороб. Механізм дії  Діналі® полягає в пригніченні розвитку міцелію і формування колоній та інгібуванні росту гіфів гриба та  споруляції.

До складу даного фунгіциду входять дифеноконазол (60 г/л) і цифлуфенамід (30 г/л), що належать до триазолів та амідоксимів.

Даний препарат вирізняється системною дією для захисту винограду від комплексу хвороб  з лікувальним ефектом. Відомо, що через три дні після інфікування рослини Діналі® забезпечує лікувальний ефект та стабільніший результат, ніж кращі стандарти. Препарату властива газова фаза (до 4 см від місця потрапляння краплі), що є складовою подовженої профілактичної, лікувальної та залишкової активності, а поєднання двох діючих речовин унеможливлює виникнення резистентності. Безперечна перевага фунгіциду — це стійкість до змивання дощем і високих температур.

Відмінним партнером для препарату Діналі проти оїдіуму є Квадріс®.

Захищає виноградну рослину від широкого спектра основних і вторинних хвороб: оїдіуму, мілдью, чорної плямистості. Хороша  захисна  дія азоксистробіну  забезпечує  знищення  як гіфів, так і спор грибів.

Норма витрати — 0,8 л/га

Інтервал між обробками — 10–12 днів

Квадріс® краще застосовувати в період до  та після цвітіння.

Стробілурини активно впливають на біологічні та фізіологічні реакції рослин винограду,  це проявляється у вигляді збільшення маси ягід.  У рослин, які оброблені  Квадріс®, довше залишалося зеленим листя, процес старіння сповільнювався  та підвищувалася  фотосинтезуюча  активність.

Мілдью (несправжня борошниста роса) винограду  уражає виноградники щорічно, а в роки з підвищеною кількістю опадів хвороба розвивається за типом панфітотії та при відсутності захисних заходів може знищити весь урожай, призвести до загибелі кущів взимку внаслідок низького накопичення цукрів у пагонах та зниження їх морозостійкості.

Компанія «Сингента» пропонує новітній фунгіцид  Пергадо®  для контролю розвитку мілдью, антракнозу, чорної гнилі, бактеріальних хвороб і вторинних патогенів на винограді. До переваг фунгіциду Пергадо® слід віднести те, що при його застосуванні під кутикулою ягід, листків утворюється захисний «екран», що забезпечує відмінний захист. Захисний «екран росте» разом із листком або ягодою, не дозволяючи патогенам уражати рослинні тканини. Пергадо®, формуючи надійний захисний екран під кутикулою, забезпечує надійний захист суцвіть та ягід, тому оптимальні терміни застосування  фунгіциду — це фаза появи і розрихлення суцвіть.

 

Сіра гниль

Хвороба проявляється на ягодах під час достигання мірою збільшення цукристості соку. В умовах високої вологості розвивається на листках, їхніх черешках, пагонах і суцвіттях, на зелених ягодах, а також на саджанцях під час зберігання.

На листках з’являються бурі плями відмерлих частин, у вологу погоду вкриваються грибним нальотом. Під час дозрівання ягоди буріють, покриваються сірим пліснявим нальотом, розм’якшуються.

Під час сухої спекотної погоди уражені ягоди всихають, їхній сік набуває специфічного запаху, цукристість його підвищується. У цьому випадку сіра гниль розвивається за типом «благородної гнилі». Із сусла такого врожаю можна отримати високоякісне вино. Сіра гниль розвивається на гронах під час зберігання і транспортування.

Джерело інфекції — уражені ягоди, що осипалися, листки, пагони, інші рослинні рештки, на яких гриб зберігається у формі склероціїв. Розвитку хвороби сприяють висока волога й температура. Ураження ягід зростає після фізіологічного розтріскування, пошкодження їх шкідниками або градом та ураження оїдіумом.

Для боротьби з розвитком сірої гнилі важливим є застосування препаратів Хорус® та Світч®.

Діюча речовина ципродиніл, що входить до складу Хорус®, має унікальний механізм дії, забезпечує відсутність перехресної резистентності. Препарат має системні, захисні та лікувальні властивості, що робить його  основним в економічно обґрунтованій системі захисту винограду від мілдью, оїдіуму та сірої гнилі. Очевидні переваги Хорус®  проявляються в ході його застосування проти хвороб на початку сезону. Тому в системі боротьби з хворобами винограду  оптимальний період використання даного препарату — це фаза  утворення листя і формування  суцвіття. Низькі температури  повітря під час обробітку  або в наступні дні  не впливають на активність  Хорус®.