Увага садоводам!

Cпеціальні культури

Через похолодання на більшій частині території України в період масового льоту яблуневої плодожерки знижується інтенсивність відкладання яєць цим шкідником. Такі погодні умови розтягують у часі не тільки період інтенсивного льоту, а й період відродження гусениць. Для інтенсивного льоту (ЕПШ — 5 особин, які потрапили у феромонну пастку за 5 діб), що збігається з інтенсивністю яйцекладки, потрібна вологість понад 50 % і температура не нижче за 15,5 °С. У цей час потрібно внести Люфокс® 1,0 л/га. Чому саме Люфокс®?

Люфокс® не втрачає ефективності в прохолодну погоду, навпаки, зниження температури подовжує дію інсектициду.

Люфокс® простий у використанні. Встановивши масовий літ яблуневої плодожерки (5 самців, які потрапили у феромонну пастку за 5 діб, і чисельність зростає), проводимо обробку.

У ситуації, що склалася, потрібна буде додаткова обробка Ампліго® 0,4 л/га або Проклейм® 0,5 кг/га. За наявності попелиць — Воліам® Флексі 0,4 л/га. Орієнтовний термін додаткової обробки — через три тижні після внесення Люфокс®.

У регіонах, де проводилися обробки проти першого покоління, скористайтеся цією рекомендацією для захисту врожаю від другого покоління яблуневої плодожерки.