Україна

You are here

Share page with AddThis

Підготовка садів в осінній період 2018 року

Cпеціальні культури
01.10.2018

 


Володимир Воєводін, к. с.-г. н., експерт компанії «Сингента»

У сучасних інтенсивних садах агротехнічні заходи в кінці вегетаційного сезону слід планувати з урахуванням весняно-літнього періоду розвитку основних хвороб і шкідників, температурних умов та опадів.

Цього сезону зима була досить м’якою, сніжною. Потім раптово настала весна, і почалася вона дуже активно, наприклад, цвітіння пройшло за 4–5 днів. Особливо яскраво це позначилося на окремих сортах черешні. У декого з виробників черешня ніби зав’язалася, а далі почала сипатися. Це сталося через те, що запилення пройшло слабо, особливо у сорту Регіна.

У яблуні, навпаки, запилення пройшло вдало, і в багатьох господарствах чимало дерев з плодами перевантажено. Це, своєю чергою, призвело до недостатньої закладки генеративних органів і ймовірного зниження врожаю наступного сезону. Тому обрізку слід проводити з урахуванням сортів, відповідної кількості плодових бруньок і сили росту пагонів.

У кінці жовтня слід внести листові азотні добрива (карбамід) в невеликих дозах. Перший раз — для кращої зимівлі генеративних органів, другий раз азот потрібен для живлення бактерій, які взимку переробляють листя дерев.

Шкідників цього року чимало. Перед садівниками постала проблема — які препарати застосовувати? Я порадив би обов’язково враховувати селективність препарату, адже в природі не існує препарату, який знищив би 100 % поголів’я всіх шкідників усіх видів у саду. Максимум — 95 %; інших шкідників повинні підчищати хижаки, як-от сонечко.

Плодожерка цьогоріч досить агресивна, в багатьох регіонах була в трьох поколіннях. Тому вона становить серйозний виклик для наступного вегетаційного сезону. У вересні і жовтні, коли ще досить тепло, відбувається залялькування плодожерки на зимівлю.

Кращий препарат перед збиранням урожаю проти плодожерок і листокруток — Проклейм, у якого найкоротший період очікування серед інсектицидів. Після збирання врожаю насамперед на молодих насадженнях і ягідних культурах слід внести в ґрунт препарат Актара для боротьби із совками й личинками травневого хруща.
Тепер хвороби. Досить швидко почала прогресувати борошниста роса. Якщо раніше вона з’являлася в червні, то в останні роки починає прогресувати не у фазі цвітіння, а у фазі рожевого бутона. Науковці наголошують, що борошниста роса завдає більше шкоди, ніж навіть парша. З паршею боротися простіше, бо вона впливає на якість і кількість цьогорічного врожаю. Борошниста роса — це насамперед вплив на майбутній урожай і на майбутнє насаджень. Подекуди в садах ця хвороба прогресувала ще у вересні під час збирання врожаю.
Парша. Якщо пропустити обробку проти парші на 1,5–2 місяці, таке яблуко вже не піде ні на експорт, ні на внутрішній ринок, — хіба що на сік. Тобто ціна його буде в кращому разі 1,5–2 грн/кг. І то цього року переробники, особливо великі, менше закупали у фірм і населення продукції для переробки на соки. Це теж проблема: надлишок продукції викинули на ринок, ціна, звичайно, обвалилася. Щороку ці тенденції наростатимуть, і на ринку залишаться тільки сильні гравці. Це конкуренція, якої просто не можна уникнути.
З метою профілактики хвороб у наступному сезоні в жовтні слід провести обробку насаджень препаратом Хорус, який ефективно працює і в теплу, і в прохолодну погоду.
У кінці вегетації дерева слід обприскати мідьвмісними препаратами та побілити штамби і скелетні гілки вапном.
Про якість плодів. За останні чотири роки ринок фруктів в Україні кардинально змінився. Традиційний імпортер — Росія — закрила для нас свій ринок. Гостро постала проблема диверсифікації експорту, і на перше місце вийшла якість продукції. А якість у нас часто страждає. Що таке якість? Насамперед зовнішній вигляд. Якщо є партія однорідної продукції — одного забарвлення, одного розміру, красивого товарного вигляду, — то це одна ціна. Далі йдуть смакові якості і вміст залишків пестицидів.
Якщо ви готові і знаєте свій потенційний ринок, де ви продаватимете продукцію, займайтеся органічним садівництвом. Якщо не знаєте, то виберіть те, що приносить прибуток. Ви можете нічого не робити і через 2–3 роки просто втратити свої насадження.
А продукція має бути чистою не тільки від залишків пестицидів, а ще й від токсинів і мікотоксинів. Багато науковців саме в останні роки довели, що екскременти гусені набагато шкідливіші, ніж залишки пестицидів. І популярний стереотип «яблуко від бабусі з черв’ячком — екологічно чисте» вже не витримує жодної критики, тому що нормальні споживачі не їдять червиві яблука чи з паршею. Спробуйте здати підгнилий виноград хоча б на переробку: із такого винограду і вино буде неякісним, його забраковують. Такі правила для всього.

Експортний потенціал мають великі партії однорідної якості. Навіть Польща вже пішла іншим шляхом. Пам’ятаєте, 5–10 гектарів? Тепер вони створюють великі кооперативи, які об’єднують по 50–70 господарств, у кожного з яких 5–10 гектарів. Порахуймо: від 200–500 гектарів, із сучасним холодильником і дотримуючись технології. Тільки з таким показником можна вийти на міжнародний ринок і збувати там свою продукцію. Повірте, з 2–3 гектарами можна торгувати хіба на базарі.

За останні роки ціни на яблука росли від січня до травня, тому плоди треба не просто тримати в холодильнику в газовому середовищі, а ще й за 7–10 днів до збирання врожаю обробити сади препаратом Світч. Це дозволяє одночасно зберігати без істотних утрат від плодових гнилей, складської парші, а також зробити профілактику від основних хвороб у саду в майбутньому. Адже здоровий, підготовлений до зими сад — це запорука вашого врожаю 2019 року.