Акція «Syngenta Bonus»

Акційні пропозиції

Програма «Syngenta Бонус» дає змогу сільгоспвиробникові отримати грошову винагороду на свій розрахунковий рахунок за придбання й використання насіння та ЗЗР компанії «Сингента».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ 

ТЕРМІН ДІЇ АКЦІЇ

ЩО ВХОДИТЬ У РОЗРАХУНКОВИЙ ГЕКТАР

Для розрахунку бонуса використовуються поняття «гектар» і «пакет».

В умовах програми:
гектар — це площа, на якій було використано акційні продукти;
пакет — це перелік використаних акційних продуктів.

ДОДАТКОВІ УМОВИ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ

У програмі «Syngenta Бонус» діє правило 90 % — 120 %. Що це означає?

Менш ніж на 90 %

Якщо за підсумком сезону ви взяли акційних продуктів менш ніж на 90 % від указаної в договорі кількості гектарів, тоді бонус не виплачується взагалі.

У межах від 90 % до 120 %

Якщо за підсумком сезону ви взяли акційних продуктів у межах від 90 % до 120 % від указаної в договорі кількості гектарів, тоді бонус виплачується за фактичну кількість гектарів.

Більш ніж на 120 %

Якщо за підсумком сезону ви взяли акційних продуктів більше за 120 % від указаної в договорі кількості гектарів, тоді бонус виплачується за 120 % від указаної в договорі кількості гектарів.

Вказано
гектарів
у договорі, га
Фактично придбано, варіант 1Фактично придбано, варіант 2Фактично придбано, варіант 3
200150210270
Розрахунок150/200 = 75 %210/200 = 105 %270/200 = 135 %
ВердиктНа жаль, придбаної акційної продукції
вистачає лише на 75 % від указаної
в договорі кількості гектарів, тому
бонус не може бути виплачено
Виплачуємо винагороду за всі 210
гектарів, тому що ця кількість перебуває
в межах від 90 % до 120 % від указаної
в договорі кількості гектарів
Виплачуємо винагороду за
240 гектарів (це 120 % від указаної
в договорі кількості)

Приклад розрахунку

У клієнта в договорі було зазначено, що він планує придбати акційної продукції на 100 гектарів

За підсумками року фактично придбано стільки:

Кукурудза «Сингента»,
п.о.
Елюміс, літрів
105210

Розраховуємо, на яку кількість гектарів вистачить кожного продукту згідно з нормами в правилах програми:

ПродуктЕлюміс, літрів
Кількість:105210
Норма:1 п.о. на гектар2 літри на гектар
Кількість гектарів згідно норми:105105

Обох продуктів вистачає рівно на 105 гектарів. Також бачимо, що 105 гектарів перебувають у межах 90–120 % від домовленої кількості. Отже, клієнт отримає бонус за всі 105 гектарів.

Клієнт придбав кукурудзу й гербіцид, отже, бонус обраховуватиметься згідно з Пакетом 1, тобто 5 $ за гектар

5 $ × 105 гектарів = 525 $. Отже, клієнт отримає 525 $ бонуса

Калькулятор розрахунку гектарів та бонусів: https://bit.ly/3qTzWHA

ТЕРМІНОЛОГІЯ

Акція, або Програма — маркетингова акція «Syngenta Бонус», розроблена і впроваджена Організатором з метою просування та сприяння продажу продукції TM Syngenta.

Організатор маркетингової програми «Syngenta Бонус» (далі — Програма) — ТОВ «Сингента» (код ЄДРПОУ 30265338), зареєстроване згідно із законодавством України, юридична адреса: 03022, Україна, м. Київ, вул. Козацька, 120/4 (далі також — «Сингента» або компанія «Сингента»).

Учасником Програми може бути будь-який суб’єкт господарської діяльності, належним чином зареєстрований відповідно до чинного законодавства України, щодо якого не розпочато процедуру ліквідації або банкрутства (далі — Учасники), основним видом діяльності якого є вирощування сільськогосподарської продукції та який відповідає вимогам, зазначеним у цих Правилах. Не можуть бути Учасниками цієї Акції Офіційні дистриб’ютори Організатора та/або пов’язані з ними або афілійовані особи, пов’язані відносинами контролю відповідно до чинного законодавства України.

Договір про участь в Акції або Договір — окремий договір про участь у маркетинговій акції «Syngenta Бонус», укладений між Організатором та Учасником Програми, який, серед іншого, посвідчує приєднання Учасника до Акції, визначає перелік маркетингових послуг, які Учасник зобов’язується надати Організатору, та встановлює умови і критерії надання Винагороди.

Акційна продукція — оригінальна продукція Організатора, яка стосується Акції та яку Організатор поставляє і розповсюджує Офіційним дистриб’юторам у межах своєї комерційної діяльності, а саме виключно гербіцид ЕЛЮМІС 105 OD, МД, гербіцид ЛЮМАКС 537,5 SE, с. е., інсектицид АМПЛІГО 150 ZC, ФК, такі гібриди насіння кукурудзи TM Syngenta:

Назва гібрида
СИ ЗЕФІР CRUISER
СИ Зефір FORCE ZEA
СИ Зефір STANDARD
СИ Зефір VIBRANCE + FORCE ZEA
СИ Октеон CRUISER
СИ Октеон FORCE ZEA
СИ Октеон STANDARD
СИ Октеон VIBRANCE + FORCE ZEA
СИ Орфеус FORCE ZEA
СИ Орфеус STANDARD
СИ Орфеус VIBRANCE + FORCE ZEA
СИ Премео CRUISER
СИ Премео FORCE ZEA
СИ Премео STANDARD
СИ Премео Vibrance + Force Zea
СИ Торіно CRUISER
СИ Торіно FORCE ZEA
СИ Торіно STANDARD
СИ Торіно VIBRANCE + FORCE ZEA
СИ Феномен CRUISER
СИ Феномен FORCE ZEA
СИ Феномен STANDARD
СИ Феномен VIBRANCE + FORCE ZEA
СИ ФОТОН CRUISER
СИ Фотон FORCE ZEA
СИ Фотон STANDARD
СИ Фотон VIBRANCE + FORCE ZEA

Офіційний дистриб’ютор Організатора — дистриб’ютор Акційної продукції, між яким та Організатором укладено чинний договір поставки Акційної продукції і який продає Акційну продукцію Учасникам відповідно до окремих договорів поставки або інших аналогічних договорів, укладених із ними.

Перелік Офіційних дистриб’юторів Організатора опубліковано на офіційному сайті Організатора за адресою: www.syngenta.ua/search/distributors

Винагорода — мотиваційний платіж (плата за маркетингові послуги), що його Організатор сплачує Учасникові за умови виконання останнім критеріїв та умов Договору.

Критерії — перелік умов, наведених у цій Програмі, виконання яких дає право брати участь у Програмі та отримати Винагороду.

Пакети — комбінація Акційної продукції за видами продукції та рекомендованими середніми нормами використання із розрахунку на 1 гектар.

Опис пакетів

Пакет 1 містить дві можливі комбінації з розрахунку на 1 га:
1) 1 п.о. насіння кукурудзи TM Syngenta + 2 літри гербіциду Елюміс або
2) 1 п.о. насіння кукурудзи TM Syngenta + 4 літри гербіциду Люмакс

Пакет 2 містить дві можливі комбінації з розрахунку на 1 га:
1) 1 п.о. насіння кукурудзи TM Syngenta + 2 літри гербіциду Елюміс + 0,25 літра інсектициду Ампліго або
2) 1 п.о. насіння кукурудзи TM Syngenta + 4 літри гербіциду Люмакс + 0,25 літра інсектициду Ампліго

Назва пакетаНасіння
кукурудзи
Syngenta
Гербіцид
Елюміс
та\або
гербіцид
Люмакс
Інсектицид
Ампліго
Пакет 1 (насіння кукурудзи
Syngenta та гербіцид Люмакс та/
або Елюміс)
1 посівна
одиниця
2 літри4 літри
Пакет 2 (насіння кукурудзи
Syngenta та гербіцид Люмакс та/
або Елюміс та інсектицид Ампліго)
1 посівна
одиниця
2 літри4 літри0,25 літра

Гектар, що береться до розрахунку, або Гектар — гектар, щодо якого виконано умови Акції з придбання й застосування Акційної продукції за рекомендованими нормами використання.

Сезон — період з 01.10.2020 по 31.07.2021, протягом якого Учасник придбав Акційну продукцію. Організатор має право в односторонньому порядку змінювати терміни сезону.

Офіційний сайт — офіційний сайт Організатора за адресою https://www.syngenta.ua/

Правила — ці правила.

Підтверджувальні документи — так, як це визначено в цих Правилах.

ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ

Приєднавшись до Акції та виконавши всі її засади, зазначені в Правилах і в Договорі, Учасники мають право на отримання Винагороди.

Організатор має право в односторонньому порядку встановлювати і змінювати перелік Акційної продукції та принцип нарахування Винагороди. Про такі зміни Організатор повідомляє Учасника шляхом розміщення відповідної інформації на офіційному сайті.

КРИТЕРІЇ

У Програмі мають право брати участь Учасники, які:

Уклали з Організатором Договір у період з 01 жовтня 2020 року по 01 березня 2021 року шляхом накладення електронного кваліфікованого підпису, якщо інше не буде домовлено між Учасником та Організатором.

Придбали Акційну продукцію (Пакет 1 та/або Пакет 2) в Офіційних дистриб’юторів Організатора для власного використання з розрахунку використання на площі не менше як 50 гектарів.

УМОВИ ОТРИМАННЯ ВИНАГОРОДИ

Нарахування і виплата Винагороди Учасникам відбувається на умовах Договору.

Для того, щоб отримати Винагороду, кожен Учасник повинен виконати всі зазначені нижче умови:

Відповідати Критеріям, зазначеним У цих Правилах.

Надати Організатору до 31 серпня 2021 року видаткові накладні, акти (або їх копії) у цифровому чи паперовому вигляді, що підтверджують придбання Акційної продукції в Офіційного дистриб’ютора Організатора. Видаткові накладні повинні бути оформлені належним чином, а саме: на видатковій накладній обов`язково мають бути підпис уповноваженої особи Учасника та печатка Учасника (За її наявності. У разі відсутності печатки, Організатору надаються підтверджувальні документи) та Офіційного дистриб`ютора Організатора, у якого було придбано Акційну продукцію.

Надання Організатору інших Підтверджуючих документів у строки, встановлені в Договорі. Підтверджуючі документи, що направляються Учасником Організатору, в тому числі, але не обмежуючись - видаткові накладні, акти та додаткові документи, не повинні містити комерційних даних конкурентів (в тому числі, але не обмежуючись – кількість, вартість, умови продажу продукції конкурентів) Організатора. Організатор не несе жодної відповідальності, якщо така інформація буде зазначена у документах, не дивлячись на обмеження, встановлені у цьому пункті. В будь-якому випадку метою даної Акції жодним чином не є отримання комерційної інформації конкурентів. Така отримана інформація не є волею Організатора і може бути ним отримана лише як наслідок недотримання Учасником обмежень, зазначених у цьому пункті в силу різних обставин, в тому числі технічних.

Організатор залишає за собою право відмовити повністю або частково в нарахуванні Винагороди будь-якому Учаснику, який повернув Офіційному дистриб’ютору придбану Акційну Продукцію після підтвердження її придбання в межах даної Акції, але до моменту погодження суми Винагороди.

Для нарахування Винагороди використовується як база нарахування виключно обсяг Акційної продукції, придбаної відповідно до видаткових накладних, датованих у період з 01 жовтня 2020 року по 31 липня 2021 року, які були надані Учасниками до 31 серпня 2021 року.

У випадку, якщо видаткові накладні були надані Учасником Організатору після 31 серпня 2021 року, такі документи вважаються не отриманими вчасно та Організатор має право не враховувати такі документи при розрахунку Винагороди по даній Програмі.

У випадку, якщо інші Підтверджуючі документи були надані Учасником Організатору із порушенням строків встановлених в Договорі Організатор має право не враховувати такі документи при розрахунку Винагороди по даній Програмі.

В окремих випадках Організатор залишає за собою право запросити додаткові документи, які підтверджують виконання умов Договору. У такому випадку нарахування Винагороди відбувається лише після надання таких документів.
Обов'язок Організатора виплатити Винагороду є зустрічним щодо обов'язку Учасника виконати умови, передбачені Правилами та Договором.

РОЗРАХУНОК ВИНАГОРОДИ

Винагорода розраховується виходячи із виду Пакету та кількості Гектар, що приймаються для розрахунку, для використання на яких було придбано Акційну продукцію у кількості відповідно до рекомендованих норм використання з урахуванням виконання інших умов Договору.

Для Пакету 1 розмір Винагороди становить гривневий еквівалент 5 доларів США, без урахування ПДВ, за курсом НБУ на дату підписання Договору, за кожен Гектар, що приймається до розрахунку і щодо якого було придбано Акційну продукцію.

Для Пакету 2 розмір Винагороди становить гривневий еквівалент 10 доларів США, без урахування ПДВ, за курсом НБУ на дату підписання Договору, за кожен Гектар, що приймається до розрахунку і щодо якого було придбано Акційну продукцію.

У разі, якщо фактично придбана загальна кількість Акційної продукції буде меншою ніж рекомендовано пакетом для використання, на 90% від погодженої у Договорі кількості Гектар, що приймаються до розрахунку, Винагорода не нараховується.

У разі, якщо фактично придбана загальна кількість Акційної продукції буде більшою, ніж рекомендовано пакетом для використання на 120% від погодженої у Договорі кількості Гектар, що приймаються до розрахунку, Винагороду буде нараховано і сплачено із розрахунку 120% Гектар, що приймаються до розрахунку.

Виплата винагороди здійснюється в національній валюті України – гривні, у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на банківський рахунок Учасника відповідно до реквізитів, зазначених в Договорі.

ОДЕРЖАННЯ ВИНАГОРОДИ

В рамках Програми Організатор розраховує Винагороду у відповідності до умов  цієї Програми та умов Договору, підписаного між Учасником і Організатором. Винагорода надається шляхом перерахування на розрахунковий рахунок Учасника, вказаний останнім у Договорі.
Організатор має право встановлювати та змінювати перелік Акційної продукції та принцип нарахування Винагороди за умовами Програми без погодження із Учасниками шляхом розміщення такої інформації на Офіційному сайті.

ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ ТА УМОВИ ПОШИРЕННЯ
НА ПРИДБАННЯ АКЦІЙНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Програма вступає в дію 15 жовтня 2020 року і діє до 30.10.2021 року.
Дія Програми розповсюджується на Акційну продукцію, яка була придбана у Сезоні після підписання Учасником відповідного Договору з Організатором.

ТЕРИТОРІЯ ДІЇ АКЦІЇ

Програма діє на території України, підконтрольній українській владі, за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року).

ІНШІ ЗАСАДИ

Участь у Програмі є підтвердженням того, що її Учасник розуміє, безумовно та повністю погоджується з положеннями Програми.

Положення Програми можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку її дії. Одностороння зміна та/або доповнення положень Програми можливі у випадку їх затвердження Організатором та оприлюднення на Офіційному сайті. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до положень Програми.

У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення положень цієї Програми і/або питань, не урегульованих цією Програмою, остаточне рішення приймається Організатором. При цьому таке рішення є остаточним і не підлягає оскарженню.

Приймаючи участь у цій Програмі, Учасники надають Організатору згоду на безстрокове та безкоштовне: (і) отримання, збирання, обробляння, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, поновлення, використання та поширення інформації (в тому числі, але не обмежуючись в рекламних цілях), яка, відповідно до вимог законодавства, становить персональні дані; (і) занесення такої інформації до баз персональних даних. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України, Закону України «Про захист персональних даних».

Використання і поширення інформації, що становить персональні дані Учасників здійснюється виключно в межах необхідних для забезпечення діяльності та/або захисту їх інтересів. Приймаючи участь в Програмі, її Учасники стверджують, що вся надана інформація, що становить персональні дані, надана Учасниками на законних підставах і вони мають право її використовувати та розпоряджатися нею, в тому числі в рекламних цілях.

Беручи участь в Програмі її Учасник надає згоду (дозвіл) на використання Організатором зразків, цитат, текстів, фотографій, зображення торгових знаків, персональних даних Учасника та його працівників в рекламних цілях з метою поширення інформації про Програму, в тому числі.

У випадку використання в Програмі персональних даних працівників Учасника, останній зобов’язується отримати всі необхідні погодження (дозволи, згоди) від таких осіб на використання чи обробку їх персональних даних та надати відповідні підтверджуючі документи.

Учасник гарантує, що жодних прав та законних інтересів третіх осіб порушено не було у зв’язку з наданням такої згоди (дозволу) та участі в Програмі.

У разі направлення претензії або судового позову до ТОВ «Сингента» та/або Учасника щодо неправомірності використання персональних даних, які мають відношення до Учасника, останній зобов’язується розглянути та задовільнити їх особисто та за свій рахунок.

Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Програми, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

За детальними умовами участі у Програмі учасник може звертатися за тел. 0 (800) 500 449 або до представників (регіональних менеджерів) Організатора у регіонах.