Україна

You are here

Share page with AddThis

Акція «Соя. Новий рівень можливостей. 2021»

Акційні пропозиції
14.12.2020

 ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Акція — маркетинговий захід під умовною назвою «Соя. Новий рівень можливостей. 2021», що реалізується в рамках і відповідно до умов цієї Програми, передбачає придбання Учасниками Акції Акційної Продукції, накопичення балів та вручення Винагород Учасникам Акції, які виконали умови Акції.

Учасник — юридична особа (сільгоспвиробник), який виконав умови і приєднався до цієї Акції.

Акційний Продукт — продукти Максим Адванс, Вайбранс RFC, Атува і Премакс із такими характеристиками:

  • Протруйник Максим Адванс у пластиковій каністрі об’ємом 5 л виробництва Syngenta Crop Protection AG (Базель, Швейцарія) на заводах «Сингента Протечао де Култівос Лтда» (Паулінія, Бразилія) або Syngenta Agro S. A. (Порріно, Іспанія).
  • Протруйник Вайбранс RFC у пластиковій каністрі об’ємом 5 л виробництва Syngenta Crop Protection AG (Базель, Швейцарія) на заводах Сингента Еспана, Еc. Ей. (Порріньо (Понтеведра), Іспанія), Сингента Кроп Протекшн ЛЛС (Омаха, Небраска, США), Сингента Продакшн Франс Ес. Ей. Ес., Ст. (П’єр Ля Гарен, Франція), Сингента Сауз Афріка (Pty) Лімітед (Брітс, ПАР), Сингента Нантонг Кроп Протекшн Ко., Лтд. (Нантонг, Джіангсу Пі. Ер., Китай) або Сингента Кореа Лімітед 87 (Жеонбук, Республіка Корея).
  • Інокулянт Атува і протектор Премакс у полімерних посудинах об’ємом 4 і 1 л та в комбінованій упаковці інокулянта Атува з протектором Премакс об’ємом 2,5 л виробництва компанії Rizobacter Argentina S. A. (Аргентина).
  • Придбані в Офіційного Дистриб’ютора або Субдистриб’ютора Організатора в період з 27 листопада 2020 року по 31 травня 2021 року.

Організатор Акції (далі — Організатор) — Товариство з обмеженою відповідальністю «Сингента», розташоване за адресою: 03022, Україна, м. Київ, вул. Козацька, 120/4 (ЄДРПОУ 30265338).

Офіційний Дистриб’ютор — посередник, який купує засоби захисту рослин безпосередньо в Організатора для наступного перепродажу виробникам сільськогосподарської продукції або іншим посередникам (Субдистриб’юторам), які, своєю чергою, продають згадані засоби захисту рослин виробникам сільськогосподарської продукції (Учасникам). Перелік Офіційних Дистриб’юторів наведено за посиланням: https://www.syngenta.ua/oficiyni-distribyutori-kompaniyi-singenta

Субдистриб’ютор — посередник, який купує засоби захисту рослин в Офіційного Дистриб’ютора для перепродажу виробникам сільськогосподарської продукції.

Підтверджувальний документ — видаткова накладна на Акційну Продукцію.

Винагорода — Сертифікат або Ваучер, який Учасник може отримати відповідно до засад, зазначених у цих Правилах. Організатор залишає за собою право змінити перелік сертифікатів та список партнерів для обміну Винагороди за результатами Акції.

Сертифікат — сертифікат мережі заправок ОККО та/або мультибрендовий сертифікат Bodocard та/або сертифікат Епіцентр.

Ваучер — оформлений і виданий Організатором документ, який засвідчує право Учасника на отримання Знижки на наступне придбання Товарів (лише засоби захисту рослин), які Учасник купує в Офіційного Дистриб’ютора. Термін дії Ваучера — до 31 березня 2022 року.

Товар або Товари — засоби захисту рослин, які Організатор реалізує Дистриб’юторам, а далі Дистриб’ютори — Учасникам (напряму або через Субдистриб’юторів).

Знижка — сума коштів, яка підлягає поверненню, або сума, на яку зменшується заборгованість унаслідок зміни орієнтовної ціни Товару, визначеної в договорах поставки між Дистриб’юторами й Учасниками, а також у договорах між Організатором і Дистриб’юторами.

Бал — умовна облікова одиниця, яка нараховується Учаснику відповідно до схем нарахування, встановлених Організатором на умовах, визначених цією Програмою. Бали не мають жодного грошового вираження чи еквівалентів у жодній грошовій одиниці. Бали не є електронними грішми і не виконують функцій електронних грошей. Бали не є товаром і не продаються за оплату Учасниками Програми.

Соло пропозиція — пропозиція Учасникам Акції придбати Акційний Продукт, Бали за яку нараховуватимуться по одному найменуванню Акційного Продукту на умовах, зазначених у цих правилах.

Пакетна пропозиція — пропозиція Учасникам Акції придбати Акційні Продукти, Бали за які нараховуватимуться по комбінації (пакету) з трьох найменувань Акційних Продуктів на умовах, зазначених у цих правилах.

УЧАСНИКИ АКЦІЇ

В Акції мають право брати участь Учасники, які придбали в Офіційних Дистриб’юторів та/або Субдистриб’юторів Акційну Продукцію в зазначених у цій Програмі обсягах.

УМОВИ АКЦІЇ ТА ВИНАГОРОДА

Акція проводиться на території України, підконтрольній українській владі, за винятком території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя у зв’язку з ухваленням Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» № 1207-VII від 15.04.2014, а також крім низки населених пунктів на території Донецької й Луганської областей (на підставі Указу про набрання чинності рішення Ради національної безпеки і оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» від 13.04.2014).

Беручи участь в Акції, Учасники можуть отримати Бали за придбану Акційну Продукцію, які вони мають право обміняти на Винагороду.

Бали Учасникам Програми нараховуються залежно від прийнятої пропозиції або пропозицій:

Соло пропозиція № 1: пропозиція придбати Акційний Продукт — 1 л препарату Максим Адванс — для захисту насіння сої (що еквівалентно обробці 1 тонни сої);

Соло пропозиція № 2: пропозиція придбати Акційний Продукт — 1 л препарату Вайбранс RFC — для захисту насіння сої (еквівалентно обробці 1 тонни сої);

Пакетна пропозиція № 3: пропозиція придбати комбінацію (пакет) Акційних Продуктів у таких пропорціях для захисту насіння сої: 1 л Максим Адванс, 2 л Атува і 0,5 л Премакс (еквівалентно обробці 1 тонни сої);

Пакетна пропозиція №4: пропозиція придбати комбінацію (пакет) Акційних Продуктів у таких пропорціях для захисту насіння сої: 1 л Вайбранс RFC, 2 л Атува і 0,5 л Премакс (еквівалентно обробці 1 тонни сої).

Одна пропозиція для захисту насіння сої еквівалентна одній тонні обробленого насіння сої.

Якщо Учасник прийняв Пакетну пропозицію № 3 і Пакетну пропозицію № 4, об’єми придбаних у рамках цих пропозицій продуктів Максим Адванс і Вайбранс RFC сумуються і зараховуються як кількість одного продукту, а саме Максим Адванс. Бали в такому разі нараховуються лише по одній Пакетній пропозиції № 3. Надлишок продукту (Максим Адванс або Вайбранс RFC) буде застосовано на вибір Учасника або до Пакетної пропозиції № 1, або до Пакетної пропозиції № 2 відповідно. Це правило застосування надлишку продукту діятиме, якщо такий залишок становить не менше як 15 прийнятих пропозицій.

За основу розрахунку пропозицій № 3 та/або № 4 (Пакетні пропозиції) в еквіваленті обробки 1 тонни насіння сої береться Акційний Продукт Атува.

Кількість балів у розрізі зазначених пропозицій

При розрахунку кожної пакетної пропозиції має враховуватися і витримуватися пропорційність Акційної Продукції, визначена вище в цьому пункті.

У разі замовлення Ваучера або Сертифіката величина Винагороди розраховується за принципом 1 Бал = 1 гривня.

Сертифікат ОККО наявний у номіналах 100, 125, 200, 500, 1000, 2000, 5000, 10000, 50000 гривень.

Сертифікат Bodocard наявний у номіналах 100, 1000, 10000 гривень.

Сертифікат Епіцентр наявний у номіналах 100, 1000, 10000 гривень.

Сертифікати Bodocard і «Епіцентр» різних номіналів можуть сумуватися. Сертифікати ОККО не сумуються між собою.

Отримання Учасником Ваучера відповідно до умов, описаних у цих Правилах, дає йому право в майбутньому придбати в Офіційних Дистриб’юторів Організатора Товари зі Знижкою. Це правило не поширюється на Товари, придбані в Субдистриб’юторів. Такі Товари може бути придбано як в одному найменуванні, так і в різних.

Сума Знижки не повинна становити більше ніж 10 % від загальної суми закупівлі Товарів Учасником в Офіційного Дистриб’ютора згідно з кожною накладною та кожною одиницею Товару окремо і визначається умовами договору між Учасником та Офіційним дистриб’ютором.

Для отримання Ваучера, крім інших зазначених у цій Програмі вимог, потрібно:

а) звернутися до регіонального представника Організатора для отримання Ваучера;

б) передати Офіційному Дистриб’ютору Ваучер для нарахування Знижки;

в) Учасник повинен придбати Товари Організатора в Офіційного Дистриб’ютора з використанням Ваучера до 31 березня 2022 року.

Для отримання Винагороди Учасник надає менеджеру з продажів Організатора копію Підтверджувального документа із зазначенням об’єму придбаної в Офіційного Дистриб’ютора Організатора або Субдистриб’ютора Акційного Продукту. Підтверджувальний документ повинен містити зафіксований придбаний об’єм Акційного Продукту, дату покупки, розбірливу (чітко зазначено назву Учасника і його код ЄДРПОУ) печатку і підпис уповноваженого представника Офіційного Дистриб’ютора та печатку і підпис уповноваженого представника Учасника.

Термін надання Знижки (від моменту настання підстав до фактичної виплати) і порядок її нарахування визначаються договором купівлі-продажу Товарів між Офіційним Дистриб’ютором і Учасником. Організатор не відповідає за непогодження надання такої Знижки між Офіційним Дистриб’ютором та/або Субдистриб’ютором та Учасником.

Кількість Винагород і Акційної Продукції обмежено.

У разі відмови від Винагороди її вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншим чином.

Отримати Винагороду можна лише за умови надання копій Підтверджувальних документів, які відповідають умовам, зазначеним у цій Програмі.

У рамках цієї Акції під Винагородою мається на увазі можливість придбати товари/сертифікати, зазначені в цій Програмі (крім Ваучерів на Знижку від Організатора), за 1 грн 20 коп.

Бали, нараховані Учасникам під час участі в Акції, не можна передавати, продавати, перераховувати (переказувати), обмінювати, використовувати як засіб платежу, в будь-який інший спосіб відчужувати Учасниками на користь третіх осіб або використовувати в інший спосіб, крім як у порядку, передбаченому цією Програмою.

ТЕРМІН ДІЇ АКЦІЇ 

Акція розпочинається 27 листопада 2020 року і діє до 31 травня 2021 року.

Термін дії Ваучера на Знижку — до 31 березня 2022 року.

Термін подання Підтверджувальних документів для отримання Винагороди — до 31 серпня 2021 року.

ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

Організатор залишає за собою право змінити, призупинити або скасувати Акцію в будь-який час без погодження з Учасниками. Організатор залишає за собою право змінити або замінити Винагороди по Акції без попереднього погодження з Учасниками.

Організатор залишає за собою право не допускати до участі в Акції Учасників, які придбали Акційну Продукцію зі Знижками та/або на інших умовах, які призвели до зниження звичайної ціни Акційної Продукції.

Підтверджувальні документи, які Учасник надсилає Організатору, зокрема, але не обмежуючись, видаткові накладні, акти, додаткові документи, не повинні містити комерційних даних конкурентів (зокрема, але не обмежуючись, кількість, вартість, умови продажу продукції конкурентів) Організатора. Організатор у жодному разі не відповідальний, якщо таку інформацію буде зазначено в документах, незважаючи на обмеження, встановлені в цьому пункті. У кожному разі метою цієї Програми в жодному разі не є отримання комерційної інформації конкурентів. Така отримана інформація не є волею Організатора, і він може її отримати лише внаслідок невиконання Учасником обмежень, зазначених у цьому пункті Програми, через різні обставини, зокрема технічні.

Участь в Акції є підтвердженням того, що її Учасник розуміє, безумовно і повністю погоджується із засадами Програми. Засади Програми може бути змінено та/або доповнено Організатором Акції протягом усього терміну її дії. Одностороння зміна та/або доповнення засад Програми можливі в разі їх затвердження Організатором та оприлюднення на сайті www.syngenta.ua Такі зміни й доповнення набирають чинності з моменту оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до засад Програми.

У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення засад цієї Програми та/або питань, не врегульованих цією Програмою, остаточне рішення ухвалює Організатор Акції. При цьому рішення Організатора Акції остаточне і не підлягає оскарженню.

Беручи участь у цій Акції, Учасники дають згоду Організатору на безстрокове і безкоштовне: (і) отримання, збирання, обробляння, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, поновлення й використання інформації, яка, відповідно до вимог законодавства, становить персональні дані; (іі) вносити таку інформацію в бази персональних даних. Надання такої згоди також розглядається в трактуванні ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист персональних даних».

Використання і поширення інформації, яка становить персональні дані Учасників, здійснюється винятково в межах, необхідних для забезпечення діяльності та/або захисту їх інтересів. Беручи участь в Акції, її Учасники стверджують, що всю надану інформацію, яка становить персональні дані, Учасниками надано на законних підставах і вони мають право її використовувати і розпоряджатися нею, зокрема в рекламних цілях.

Беручи участь в Акції, її Учасник дає згоду (дозвіл) на використання ТОВ «Сингента» зразків, цитат, текстів, фотографій, зображення торгових знаків, персональних даних компанії та її працівників у рекламних цілях з метою поширення інформації про Акцію.

У разі використання в Акції персональних даних працівників Учасника Акції останній зобов’язується отримати всі необхідні погодження (дозволи, згоди) від таких осіб на використання чи обробку їхніх персональних даних та надати відповідні підтверджувальні документи.

Учасник Акції гарантує, що жодних прав і законних інтересів третіх осіб порушено не було у зв’язку з наданням такої згоди (дозволу) та участі в Акції.

У разі надсилання претензії (зокрема судового позову) до ТОВ «Сингента» та/або Учасника щодо неправомірного використання персональних даних останній зобов’язується розглянути і задовольнити їх особисто та за свій рахунок.

Організатор Акції не відповідає в разі настання форсмажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.