Україна

You are here

Share page with AddThis

АКЦІЯ «СОЄВИЙ СТАРТ 2019»

Акційні пропозиції
08.05.2019

1. Акція – маркетинговий захід під умовною назвою «Соєвий старт 2019», що реалізується в рамках та відповідно до умов даної Програми, передбачає придбання Учасниками Акції Акційного Продукту та вручення Винагород Учасникам Акції, які виконали умови Акції.

 1. 2. Учасник – юридична особа (сільгоспвиробник), який виконав умови та приєднався до цієї Акції.
 2. 3. Акційний Продукт – продукти під ТМ «Максим Адванс», ТМ «Атува» і ТМ «Премакс» за наступними ознаками:
 • Протруйник під ТМ «Максим Адванс» у пластиковій каністрі обсягом 5 л виробництва Syngenta Crop Protection AG, Базель, Швейцарія, на заводах: «Сингента Протечао де Култівос Лтда», Паулінія, Бразилія або Syngenta Agro S.A., Порріно, Іспанія
 • Інокулянт та протектор під ТМ «Атува» і ТМ «Премакс» у полімерних ємкостях 4 та 1 л виробництва компанії Rizobacter Argentina S.A., Аргентина.
 • Придбані у офіційного дистриб’ютора Організатора в період з 1 грудня 2018 року по 10 травня 2019 року.
  1. 4. Організатор Акції (в подальшому – Організатор) – Товариство з обмеженою відповідальністю «Сингента», що знаходиться за адресою: 03022, Україна, м. Київ, вул. Казацька, 120/4.
  2. 5. Дистриб’ютор – посередник, що купує насіння та засоби захисту рослин безпосередньо у Організатора для послідуючого перепродажу виробникам сільськогосподарської продукції або іншим посередникам, які своєю чергою продають згадане насіння та засоби захисту рослин виробникам сільськогосподарської продукції (Учасникам).
  3. 6. Підтверджувальний документ – видаткова накладна на Акційний Продукт.
  4. 7. Винагорода – Ваучер на знижку від ТОВ «Сингента», який Учасник може отримати відповідно до положень, зазначених у п.4 цих Правил.
  5. 8. Ваучер – оформлений та виданий Організатором документ, який засвідчує право Учасника на отримання Знижки на Товари, придбані Учасником у Дистриб’ютора.
  6. 9. Товар або Товари – засоби захисту рослин та насіння, що реалізуються Організатором Дистриб’юторам, а в подальшому Дистриб’юторами Учасникам.
  7. 10. Знижка – сума коштів, яка підлягає поверненню, або сума, на яку зменшується заборгованість, внаслідок зміни орієнтовної ціни Товару, визначеної у договорах поставки між Дистриб’юторами та Учасниками, а також у договорах між Організатором та Дистриб’юторами.

Знижка є зміною суми компенсації вартості Товару у розумінні п. 192.1 ст. 192 Податкового кодексу України.

 

 1. Учасники Акції. Вимоги до участі в Акції

 

 1. 1.  В Акції мають право брати участь Учасники, які придбали в офіційних дистриб’юторів Організатора Акційні Продукти у зазначеній в п.4 цієї Програми комбінації та обсязі. Список офіційних дистриб’юторів зазначено на інтернет сторінці за наступною адресою:

https://www.syngenta.ua/oficiyni-distribyutori-kompaniyi-singenta

 

 1. Загальні умови Акції

 

 1. 1. Акція проводиться на території України, підконтрольній українській владі, за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора гарантувати належне проведення Акції, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення Винагород Учасникам за адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови цієї Акції, кур’єрська (поштова) служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу Винагород в таких населених пунктах, або якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою, або якщо Учасники виявлять бажання та матимуть змогу самостійно отримати належні їм Винагороди у спосіб та місці погодженому із Організатором.

 

 1. Винагорода

 

 1. 1. За кожну комбінацію продуктів для захисту насіння сої «Максим Адванс», «Атува» і «Премакс» у обсягах відповідно: 1 л, 2 л та 0,5 л Учасник має право отримати Ваучер на Знижку у розмірі еквівалентному 30 доларів США у національній валюті.

Знижка становить 30 доларів США за кожну комбінацію продуктів для захисту насіння сої «Максим Адванс», «Атува» і «Премакс» у обсягах відповідно: 1 л, 2 л та 0,5 л. Знижка надається в національній валюті – гривні, що еквівалентна сумам в доларах США по курсу продажу долара США, що склався на міжбанківському валютному ринку України на дату видаткових документів на продукцію, на яку надається знижка, за даними Інтернет-сторінки http://minfin.com.ua/currency/mb/, а у разі її недоступності або відсутності відповідної інформації на ній, - визначається як курс готівкового продажу долару США на початок відповідного дня у банку Публічне акціонерне товариство «Райффайзен Банк Аваль» у м. Києві. Сумарна знижка дорівнює сумі знижок по кожній накладній згідно з перерахунком доларів США у гривню по курсу на дату накладної.

 1. 2. Отримання Учасником Ваучеру відповідно до умов, зазначених у цих Правилах, надає йому право на Знижку на перелічену у п. 4.3 продукції в офіційних Дистриб’юторів Організатора.
 2. 3. Отримання Ваучеру Сертифікату відповідно до умов, зазначених у цих Правилах, надає йому право на майбутнє придбання у офіційних дистриб’юторів Організатора по зниженій ціні продукції Організатора (засобів захисту рослин та/або насіння). При цьому, продукція може бути придбана як в одному найменуванні так і різних.
 3. 4. Для отримання Ваучеру, окрім інших вимог, зазначених у цій Програмі, необхідно:

А) Звернутися до регіонального представника Організатора для отримання Ваучеру.

Б) Передати офіційному Дистриб’ютору Ваучер для нарахування знижки.

В) Продукція Організатора повинна бутипридбана Учасником у офіційного дистриб’ютора з використанням Ваучеру до 1 липня 2020 року.

 1. 5. Для отримання Винагороди Учасник надає менеджеру з продажів Організатора копію Підтверджувального документу із зазначенням об’єму придбаної в офіційного дистриб’ютора Організатора Продукції. Підтверджувальний документ повинен містити зафіксований придбаний об’єм Акційного Продукту, дату покупки, розбірливу (чітко зазначено назву Учасника та його код ЄДРПОУ) печатку і підпис уповноваженого представника офіційного дистриб’ютора та підпис уповноваженого представника Учасника.
 2. 6. Термін надання знижки (від моменту настання підстав до фактичної виплати) та порядок її виплати визначаються договором купівлі-продажу Товарів між Дистриб’ютором та Учасником. Організатор не несе відповідальності, якщо надання такої знижки не буде погоджено між Дистриб’ютором та Учасником.
 3. 7. Кількість Винагород і Акційних Продуктів обмежено.
 4. 8. У разі відмови від Винагороди її вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншим чином.
 5.  9. Отримати Винагороду можна лише за наявності копій Підтверджувальних документів, які відповідають умовам, зазначеним у пункті 4.6. Програми.
 6. 10. Видача Винагород відбувається після повної оплати відповідного Акційного Продукту офіційному дистриб’ютору, в якого був придбаний Акційний Продукт. Документами, які підтверджують фактичну оплату Акційного Продукту Учасником є банківські документи (платіжні доручення) або відповідне підтвердження від Дистриб’ютора.

 

 1. Термін дії Акції

 

 1. 1. Акція розпочинається з 17 січня 2019 року та діє до 1 червня 2019 року.
 2. 2. Строк дії Ваучера на Знижку: до 1 липня 2020 року.

 

 

 1. Інші положення

 

 1. 1. Підтверджувальні документи, що направляються Учасником Організатору, в тому числі, але не обмежуючись –  видаткові накладні, акти, додаткові документи, –  не повинні містити комерційних даних конкурентів (в тому числі, але не обмежуючись – кількість, вартість, умови продажу продукції конкурентів) Організатора. Організатор не несе жодної відповідальності, якщо така інформація буде зазначена у документах, не дивлячись на обмеження, встановлені у цьому пункті. В будь-якому випадку, метою даної Програми жодним чином не є отримання комерційної інформації конкурентів. Така отримана інформація не є волею Організатора і може бути ним отримана лише як наслідок недотримання Учасником обмежень, зазначених у цьому пункті Програми в силу різних обставин, в тому числі технічних.

 

 1. 2. Участь в Акції є підтвердженням того, що її Учасник розуміє, безумовно та повністю погоджується з положеннями Програми. Положення Програми можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього строку її дії. Одностороння зміна та/або доповнення положень Програми можливі у випадку їх затвердження Організатором та оприлюднення на веб-сайті www.syngenta.ua.Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до положень Програми.

 

 1. 3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення положень цієї Програми і/або питань, не урегульованих цією Програмою, остаточне рішення приймається Організатором Акції. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

 

 1. 4. Приймаючи участь у цій Акції, Учасники надають Організатору згоду на безстрокове та безкоштовне: (і) отримання, збирання, обробляння, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, поновлення та використання інформації, яка, відповідно до вимог законодавства, становить персональні дані; (іі) заносити таку інформацію до баз персональних даних. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України, Закону України «Про захист персональних даних».

 

 1. 5. Використання і поширення інформації, що становить персональні дані Учасників здійснюється виключно в межах необхідних для забезпечення діяльності та/або захисту їх інтересів. Приймаючи участь в Акції, її Учасники стверджують, що вся надана інформація, що становить персональні дані, надана Учасниками на законних підставах і вони мають право її використовувати та розпоряджатися нею, в тому числі в рекламних цілях.

 

 1. 6. Беручи участь в Акції її Учасник надає згоду (дозвіл) на використання ТОВ «Сингента» зразків, цитат, текстів, фотографій, зображення торгових знаків, персональних даних компанії та її працівників в рекламних цілях з метою поширення інформації про Акцію.

 

 1. 7. У випадку використання в Акції персональних даних працівників Учасника Акції, останній зобов’язується отримати всі необхідні погодження (дозволи, згоди) від таких осіб на використання чи обробку їх персональних даних та надати відповідні підтверджуючі документи.

 

 1. 8. Учасник Акції гарантує, що жодних прав та законних інтересів третіх осіб порушено не було у зв’язку з наданням такої згоди (дозволу) та участі в Акції.

 

 1. 9. У разі направлення  претензії (в тому числі судового позову) до ТОВ «Сингента» та/або Учасника щодо неправомірності використання персональних даних, останній зобов’язується розглянути та задовільнити їх особисто та за свій рахунок.

 

 1. 10. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.