Україна

You are here

Share page with AddThis

АКЦІЯ ДЛЯ ВИРОБНИКІВ ВИНОГРАДУ ТА ОВОЧІВ!

Акційні пропозиції
10.01.2018

ПЕРГАДО R 270 WG, ВГ — фунгіцид з високими захисною, лікувальною та антиспорулянтною діями для захисту овочів та винограду від пероноспорозу, фітофторозу, мільдью та антракноза. Утворює захисний екран, який росте разом із листком

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ АКЦІЇ


• Акція проводиться на території України, підконтрольній українській владі, за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 № 1207-VII, а також деяких населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України»).
• Беручи участь в Акції та слідуючи її умовам, Учасник Акції отримує Винагороду у вигляді Подарункового ваучера згідно з об’ємом придбаних препаратів. Можливі варіанти ваучерів: «Епіцентр», Gift mall, «Комфі», «Ібіс».
• Для участі в Акції її Учасник упродовж строку дії Акції повинен придбати в офіційного дистриб’ютора ТОВ «Сингента» або в субдистриб’ютора офіційного дистриб’ютора препарат у такому об’ємі.

• У випадку якщо Продукція була придбана у субдистриб’ютора — Учасник має надати Організатору Акції офіційний лист від субдистриб’ютора, який підтверджує, що Акційна Продукція була придбана субдистриб’ютором в офіційного дистриб’ютора ТОВ «Сингента.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


• Акція «Придбайте препарат Пергадо для захисту овочів і винограду та отримайте подарунковий сертифікат» (надалі — Акція).
• Організатором і виконавцем Акції є ТОВ «Сингента», що знаходиться за адресою: 03022, Україна, м. Київ, вул. Козацька, 120/4.
• Підтверджувальний документ — видаткова накладна на товар.

УЧАСНИКИ АКЦІЇ


В Акції мають право брати участь тільки юридичні особи — сільгоспвиробники (фермерські господарства, аграрні холдинги, сільгосппідприємства), які займаються овочівництвом або виноградарством та придбали препарат для захисту рослин Пергадо в кількості, зазначеній в загальних умовах Акції

ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ


• Для участі в Акції її Учасник упродовж строку дії Акції повинен надати менеджеру з продажів компанії «Сингента» копію підтверджувального документа (видаткової накладної на Акційну Продукцію) із зазначенням обсягу придбаної Акційної Продукції.
• Підтверджувальний документ повинен містити зафіксований обсяг придбаної Акційної Продукції, дату придбання, розбірливий відтиск печатки (видно назву підприємства та код ЄДРПОУ Учасника Акції) і підпис представника дистриб’ютора або субдистриб’ютора, а також підпис уповноваженого представника Учасника.
• У разі відмови від Винагороди її вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншими призами. Якщо Акційні препарати були придбані у субдистриб’ютора — Учасник має надати Організатору Акції офіційний лист від субдистриб’ютора, який підтверджує, що Акційні препарати були придбані субдистриб’ютором в офіційного дистриб’ютора ТОВ «Сингента».
• Отримати Винагороду можна лише за наявності копій підтверджувальних документів, які відповідають умовам, описаним вище.
• Під отриманням Винагороди мається на увазі її придбання за 1 грн 20 коп. із ПДВ.
• Отримуючи Винагороду, Учасник підписує з Організатором Акт прийому-передачі товарів (акційний продаж товарів).
• Кількість Винагород і Продукції обмежена.