Україна

You are here

Share page with AddThis

АКЦІЯ ДЛЯ ВИРОБНИКІВ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР: «ОВОЧЕВИЙ ПАКЕТ»

Акційні пропозиції
09.01.2018

Актара 25 WG — перевірений часом системний інсектицид для ґрунтового та фоліарного застосування проти широкого спектра шкідників овочевих культур з тривалим захисним періодом, з оптимальним ступенем розчинності у воді та у клітинному соку, а також з «вігор»-ефектом, який зумовлює потужний розвиток кореневої системи.

Квадріс Топ — це фунгіцид для захисту цибулі, томата і картоплі від пероноспорозу, альтернаріозу й стемфіліозу з тривалою профілактичною та вираженою лікувальною діями на всіх стадіях розвитку рослини, з яскраво вираженим озеленювальним ефектом. Забезпечує високий урожай, відмінну його транспортабельність і відповідність потребам споживачів.

З 1 січня по 31 серпня 2018 року купуйте овочевий пакет у зазначеній кількості та гарантовано отримуйте подарунки.

Організатор Акції — ТОВ «Сингента». Акція діє на всій території України. Акція проводиться на території України, підконтрольній українській владі, за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 № 1207-VII, а також деяких населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України»). В Акції мають право брати участь тільки юридичні особи — сільгоспвиробники (фермерські господарства, аграрні холдинги, сільгосппідприємства), які вирощують овочі й придбали фунгіцид компанії «Сингента» Квадріс Топ та інсектицид Актара 25 WG для захисту овочів у кількості, зазначеній в умовах Акції. Беручи участь в Акції та слідуючи її умовам, Учасник Акції отримує Винагороду у вигляді Подарункового ваучера згідно з об’ємом придбаних препаратів. Можливі варіанти ваучерів: «Епіцентр», Gift mall, «Комфі», «Ібіс». Під отриманням Винагороди у вигляді Подарункового ваучера мається на увазі його придбання за 1 грн 20 коп. із ПДВ. У разі відмови від Винагороди її вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншими призами. Винагорода видається за наявності документа (копії видаткової накладної), який підтверджує факт купівлі. Кількість подарунків і акційного товару обмежена. ТОВ «Сингента» залишає за собою право змінити, призупинити або скасувати дану Акцію у будь-який час без попередження учасників. ТОВ «Сингента» залишає за собою право змінити або замінити подарунки по Акції без попереднього погодження з учасниками.

Учасник Акції купує фунгіцид Квадріс Топ та інсектицид Актара 25 WG для захисту овочів у дистриб’юторів або субдистриб’юторів ТОВ «Сингента» об’ємом не менше ніж 30 л + 12 кг. Учасник Акції надає копію підтверджуючого документа (видаткової накладної) менеджеру з продажів компанії «Сингента», у якому має бути зазначено зафіксований об’єм придбаних фунгіциду Квадріс Топ та інсектициду Актара 25 WG, дату покупки, а також повинні міститися розбірливі (видно назву підприємства, код ЄДРПОУ) печатка і підпис представника. Якщо Акційні препарати були придбані у субдистриб‘ютора — Учасник має надати Організатору Акції офіційний лист від субдистриб’ютора, який підтверджує, що Акційні препарати були придбані субдистриб’ютором в офіційного дистриб’ютора ТОВ «Сингента».

Беручи участь у цій Акції, учасник погоджується на розкриття своїх даних, які можуть бути використані ТОВ «Сингента» з метою покращення співпраці, в тому числі в рекламних цілях.