Україна

You are here

Share page with AddThis

АКЦІЯ ДЛЯ ВИРОБНИКІВ КАРТОПЛІ: «ФУНГІЦИДНИЙ ПАКЕТ»

Акційні пропозиції
09.01.2018

Юніформ — це системний фунгіцид широкого спектра дії для захисту картоплі від комплексу кореневих, стеблових (прикореневих) і бульбових гнилей, висока ефективність якого проявляється проти ризоктоніозу, антракнозу, пітіозу, фітофторозу і парші. Це забезпечує отримання дружних, здорових сходів та збереження максимальної кількості продуктивних рослин на гектарі.
Ревус Топ — сучасне антирезистентне рішення для захисту картоплі від фітофторозу та альтернаріозу з оптимальною нормою витрати, яке забезпечує захисну й лікувальну дії з коротким періодом очікування, що надає можливість реалізації продукції одразу після збирання врожаю.
Ридоміл Голд — найефективніша комбінація діючих речовин для профілактичних обробок із вираженим лікувальним ефектом проти альтернаріозу й фітофторозу і контролем латентної форми фітофторозу на бульбах завдяки високій системній активності.

З 1 січня по 31 серпня 2018 року купуйте фунгіциди Юніформ, Ревус Топ і Ридоміл Голд для захисту картоплі у зазначеній кількості та гарантовано отримуйте подарунки або Поїздку до Європи.

Організатор Акції — ТОВ «Сингента». Акція діє на всій території України. Акція проводиться на території України, підконтрольній українській владі, за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 № 1207-VII, а також деяких населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України»).

В Акції мають право брати участь тільки юридичні особи — сільгоспвиробники (фермерські господарства, аграрні холдинги, сільгосппідприємства), які вирощують картоплю та придбали фунгіциди компанії «Сингента» Юніформ, Ревус Топ і Ридоміл Голд для захисту картоплі в кількості, зазначеній в умовах Акції.

Беручи участь в Акції та слідуючи її умовам, Учасник Акції отримує Винагороду у вигляді Подарункового ваучера або Поїздки до Європи на 1 особу згідно з об’ємом придбаних препаратів. Можливі варіанти ваучерів: «Епіцентр», Gift mall, «Комфі», «Ібіс». Під отриманням Винагороди у вигляді Подарункового ваучера мається на увазі його придбання за 1 грн 20 коп. із ПДВ, а під отриманням Винагороди у вигляді Поїздки до Європи — участь у діловій поїздці (конференції), яку організовує ТОВ «Сингента».

У разі відмови від Винагороди її вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншими призами. Винагорода видається за наявності документа (копії видаткової накладної), який підтверджує факт купівлі. Кількість подарунків і акційного товару обмежена. ТОВ «Сингента» залишає за собою право змінити, призупинити або скасувати дану Акцію у будь-який час без попередження учасників. ТОВ «Сингента» залишає за собою право змінити або замінити подарунки по Акції без попереднього погодження з учасниками.

Учасник Акції купує фунгіциди Юніформ, Ревус Топ і Ридоміл Голд для захисту картоплі у дистриб’юторів або субдистриб’юторів ТОВ «Сингента» об’ємом не менше ніж 30 л + 30 л + 250 кг . Учасник Акції надає копію підтверджуючого документа (видаткової накладної) менеджеру з продажів компанії «Сингента», у якому має бути зазначено зафіксований об’єм придбаних фунгіцидів Юніформ, Ридоміл Голд і Ревус Топ, дату покупки, а також повинні міститися розбірливі (видно назву підприємства, код ЄДРПОУ) печатка і підпис представника. Якщо Акційні препарати були придбані у субдистриб‘ютора — Учасник має надати Організатору Акції офіційний лист від субдистриб’ютора, який підтверджує, що Акційні препарати були придбані субдистриб’ютором в офіційного дистриб’ютора ТОВ «Сингента».

Беручи участь у цій Акції, учасник погоджується на розкриття своїх даних, які можуть бути використані ТОВ «Сингента» з метою покращення співпраці, в тому числі в рекламних цілях.