Україна

You are here

Share page with AddThis

АКЦІЯ «БУДЬ ПЕРШИМ»

Акційні пропозиції
20.02.2018

♦ 

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. «Акція» (далі − Акція) – маркетинговий захід під умовною назвою «Будь першим», що реалізується в рамках та відповідно до умов даних Правил, передбачає придбання Учасниками Акції акційної Продукції та вручення Винагород Акції її Учасникам, а також акційний розіграш головних призів серед Учасників, які виконали умови Акції.

1.2.  Учасник Акції (далі – Учасник) – юридична особа (сільгоспвиробник).

1.3. Акційна Продукція (далі − Продукція) – продукція під ТМ «Пріма Форте» і ТМ «Пріма» за такими ознаками:

  • Гербіцид під ТМ «Пріма Форте» у пластиковій каністрі об'ємом 5 л виробництва «Доу АгроСаєнсіс С.А.С.», Друзенхайм, Франція
  • Гербіцид під ТМ «Пріма» у пластиковій каністрі об'ємом 5 л виробництва «Доу АгроСаєнсіс С.А.С.», Друзенхайм, Франція

1.4. Організатор Акції (далі – Організатор) – Товариство з обмеженою відповідальністю «Сингента», що знаходиться за адресою: 03022, Україна, м. Київ, вул. Казацька, 120/4.

1.5. Виконавець розіграшу (далі – Виконавець) – Товариство з обмеженою відповідальністю «Фреш Маркетинг», що знаходиться за адресою: 03040, м. Київ, вул. Васильківська, 2-а, кв. 132.

1.6. Підтверджувальний документ – видаткова накладна на товар.

1.7. Винагорода: Ваучери на вибір Учасника Акції («Епіцентр», «Ельдорадо», «Ібіс», «Туристичний лідер» та GiftMall), які він отримує згідно п.4 цієї Програми,

Основні призи, що підлягають розіграшу відповідно до умов цієї Акції:

а) Автомобіль Renault Duster 1.5 Diesel 4x4 у комплектації Privilege з кодом Y2 H X MD, зазначеній на сторінці представника виробника за посиланням  https://www.cdn.renault.com/content/dam/Renault/UA/prices/Duster_RUS.pdf

б) Автомобіль Ford Ranger 2.2 Diesel у комплектації XLT, зазначеній на сторінці представника виробника за посиланням: http://www.winnerauto.ua/cars/ford/ranger/#equipments

в) Автомобіль Skoda Superb 2.0 TDI/190 л.с. 4x4 DSG у комплектації Style, зазначеній на сторінці представника виробника за посиланням: http://www.eurocar.com.ua/models/new_superb/prices

♦ 

2. УЧАСНИКИ АКЦІЇ. ВИМОГИ ДО УЧАСТІ В АКЦІЇ

2.1.  В Акції мають право брати участь ті Учасники, які придбали в офіційних дистриб’юторів Організатора Акційну Продукцію у зазначеній в п.4 та п.5 цієї Програми кількості.

♦ 

​3. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ АКЦІЇ

3.1. Акція проводиться на території України, підконтрольній українській владі, за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також низки населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного 13 квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора гарантувати належне проведення Акції, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення Винагород Учасникам за адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови цієї Акції, кур’єрська (поштова) служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу Винагород у таких населених пунктах, або якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою, або якщо Учасники виявлять бажання та матимуть змогу самостійно отримати належні їм Винагороди у спосіб та місці, погоджених із Організатором.

♦ 

4. ВИНАГОРОДА (ВАУЧЕРИ. ОСНОВНІ ПРИЗИ)

 

4.1. За кожні 300 л придбаного Продукту «Пріма» Учасник Акції може обрати як Винагороду сертифікати на загальну суму, еквівалентну 1000 грн. За кожні додаткові 100 л «Пріма» після 300 л додаткова Винагорода становитиме еквівалент 500 грн.

4.2. За кожні 150 л придбаного Продукту «Пріма Форте» Учасник Акції може обрати як Винагороду сертифікати на загальну суму, еквівалентну 1000 грн. За кожні додаткові 100 л «Пріма Форте» після 150 л додаткова Винагорода становитиме еквівалент 500 грн.

4.3. Для отримання Винагороди Учасник надає менеджеру з продажів Організатора копію підтверджувального документа із зазначенням об’єму придбаної в офіційного дистриб’ютора Організатора Продукції.

4.4. Підтверджувальний документ повинен містити зафіксований придбаний об’єм Продукції, дату покупки, розбірливу (видно назву підприємства, код ЄДРПОУ) печатку і підпис представника дистриб’ютора або субдистриб’ютора та підпис уповноваженого представника Учасника.

4.5. Кількість Винагород і Продукції обмежена.

4.6. Отримуючи Винагороду, Учасник підписує з Організатором Акт прийому-передачі товарів (акційний продаж товарів).

4.7. У разі відмови від Винагороди її вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншими призами.

4.8. Отримати Винагороду можна лише за наявності копій підтверджувальних документів, які відповідають умовам,
зазначеним у пп. 4.4. Програми.

4.9. Під отриманням Винагороди мається на увазі її придбання за 1 грн 20 коп. з урахуванням ПДВ.

♦ 

5. УМОВИ РОЗІГРАШУ ОСНОВНИХ ПРИЗІВ

5.1. Учасники Акції, які придбали Акційні Продукти у загальному обсязі від 300 до 599 л, отримують шанс виграти автомобіль Renault Duster.

5.2. Учасники Акції, які придбали Акційні Продукти у загальному обсязі від 600 до 999 л, отримують шанс виграти автомобіль Ford Ranger XLT або два шанси виграти автомобіль Renault Duster (при загальному обсязі Акційних Продуктів від 600 до 899 л) чи три шанси виграти автомобіль Renault Duster (при загальному обсязі Акційних Продуктів від 900 до 999 л).

5.3. Учасники Акції, які придбали Акційну Продукцію у загальному обсязі від 1000 л, отримують шанс виграти автомобіль Skoda Superb або один шанс виграти автомобіль Ford Ranger XLT за кожні 600 л Акційної Продукції чи один шанс виграти автомобіль Renault Duster за кожні 300 л Акційної Продукції.

5.4. Переможці будуть визначені Виконавцем розіграшу серед Учасників, які виконали всі умови, зазначені у п. 5, шляхом вибору випадкових переможців за допомогою комп’ютерної програми у присутності нотаріуса. Розіграш
проводитиметься Виконавцем у приміщеннях Організатора.

5.5. Визначений за результатами розіграшу Переможець втрачає право на подальшу участь у розіграшу призів та відповідно має право на отримання лише одного призу.

5.6. Результати визначення Переможців Акції, які отримали право на одержання призу, оформляються протоколом, який підписується представниками Організатора та Виконавця.

5.7. Результати розіграшу по Акції, тобто інформація про назву компанії-учасника, будуть розміщені на сайті www.syngenta.ua та сторінці Сингента Україна у соціальній мережі Facebook.

5.8. Для отримання Винагороди Учасник надає менеджеру з продажів Організатора копію підтверджувального документа із зазначенням об’єму придбаної в офіційного дистриб’ютора Організатора Продукції.

5.9. Підтверджувальний документ повинен містити зафіксований придбаний об’єм Продукції, дату покупки, розбірливу (видно назву підприємства, код ЄДРПОУ) печатку і підпис представника дистриб’ютора або субдистриб’ютора та підпис уповноваженого представника Учасника.

5.10. Під отриманням Винагороди мається на увазі її придбання за 1 грн 20 коп. з урахуванням ПДВ.

♦ 

6. ТЕРМІН ДІЇ АКЦІЇ

6.1. Акція розпочинається 12 лютого 2018 року та діє до 1 серпня 2018 року.

6.2. До участі в Акції допускається Продукція, яка придбана у період з 31 жовтня 2017 року по 1 червня 2018 року. Підтверджуючі документи та заявка на винагороду з вказаним призом приймаються до 11 червня 2018 року.

6.3. Розіграш основних призів відбуватиметься 2 серпня 2018 року з 13:00 до 17:00 в приміщеннях Організатора, розташованих за адресою: 03022, Україна, м. Київ, вул. Козацька, 120/4.

6.4. Час та/або дата, встановлені для підбиття підсумків та визначення переможців, можуть бути змінені Організатором.

6.5. В разі настання обставин, зазначених в пп. 6.4, Організатор повинен додатково проінформувати Учасників Акції про зміну часу та/або дати підбиття підсумків і визначення переможців розіграшу із зазначенням нового часу та/або дати.

♦ 

7. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

7.1. Участь в Акції є підтвердженням того, що її Учасник розуміє, безумовно та повністю погоджується з положеннями Програми. Положення Програми можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом усього строку її дії. Одностороння зміна та/або доповнення положень Програми можливі у випадку їх затвердження Організатором та оприлюднення на веб-сайті www.syngenta.ua. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до положень Програми. врегульованих цією Програмою, остаточне рішення приймається Організатором Акції. При цьому рішення
Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

7.3. Беручи участь у цій Акції, Учасники надають Організатору згоду на безстрокове та безкоштовне: (і) отримання, збирання, обробку, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, поновлення та використання інформації, яка відповідно до вимог законодавства становить персональні дані; (іі) заносити таку інформацію до баз персональних даних. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України, Закону України «Про захист персональних даних».

7.4. Використання і поширення інформації, що становить персональні дані Учасників, здійснюються виключно в межах, необхідних для забезпечення діяльності та/або захисту їх інтересів. Беручи участь в Акції, її Учасники стверджують, що вся надана інформація, яка становить персональні дані, надана Учасниками на законних підставах і вони мають право її використовувати та розпоряджатися нею, в тому числі в рекламних цілях.

7.5. Беручи участь в Акції її Учасник надає згоду (дозвіл) на використання ТОВ «Сингента» зразків, цитат, текстів, фотографій, зображення торгових знаків, персональних даних компанії та її працівників у рекламних цілях з метою поширення інформації про Акцію.

7.6. У випадку використання в Акції персональних даних працівників Учасника Акції, останній зобов’язується отримати всі необхідні погодження (дозволи, згоди) від таких осіб на використання чи обробку їх персональних даних та надати відповідні підтверджуючі документи.

7.7. Учасник Акції гарантує, що жодних прав та законних інтересів третіх осіб порушено не було у зв’язку з наданням такої згоди (дозволу) та участі в Акції.

7.8. У разі направлення претензії (в тому числі судового позову) до ТОВ «Сингента» та/або Учасника щодо неправомірності використання персональних даних, останній зобов’язується розглянути та задовольнити їх особисто та за свій рахунок.

7.9. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.