Акція «Бізнес. Зернові. 2019»

Акційні пропозиції


ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Акція — маркетинговий захід під умовною назвою «Бізнес. Зернові. 2019», що реалізується в рамках та відповідно до умов даної Програми, передбачає придбання Учасниками Акції Акційного Продукту, накопичення балів та вручення Винагород Учасникам Акції, які виконали умови Акції.

Учасник — юридична особа (сільгоспвиробник), який виконав умови та приєднався до цієї Акції.

Акційний Продукт — продукти «Максим Стар», «Максим Форте», «Селест Макс» і «Вайбранс Інтеграл» за наступними ознаками:

  • Протруйники у пластиковій каністрі обсягом 5 л та 20 л виробництва СИНГЕНТА Кроп Протекшн АГ, Базель, Швейцарія, на заводах: «Сингента Продакшн Франс С.А.С.», Сент П’єр Ла Гарен, Франція або «Сингента Агро СА», Порріно, Іспанія
  • Придбані у офіційного дистриб’ютора чи субдистриб’ютора Організатора в період з 15 травня по 10 жовтня 2019 року.

Організатор Акції (в подальшому — Організатор) — Товариство з обмеженою відповідальністю «Сингента», що знаходиться за адресою: 03022, Україна, м. Київ, вул. Казацька, 120/4.

Дистриб’ютор — посередник, що купує насіння та засоби захисту рослин безпосередньо у Організатора для послідуючого перепродажу виробникам сільськогосподарської продукції або іншим посередникам (субдистриб’юторам), які своєю чергою продають згадане насіння та засоби захисту рослин виробникам сільськогосподарської продукції (Учасникам).

Субдистриб’ютор — посередник, який купує насіння та засоби захисту рослин в офіційного дистриб’ютора ТОВ «Сингента» для перепродажу виробникам сільськогосподарської продукції.

Підтверджувальний документ — видаткова накладна на Акційний Продукт.

Винагорода — сертифікати «ОККО», товари для ведення бізнесу: МФУ Brother DCP-L2520DWR (DCPL2520DWR1), ноутбук ASUS X512UF-EJ099, планшет iPad Air 64GB 2019, телефони для аграріїв Caterpillar CAT S60, SigmaX-treme PQ52, смартфони Samsung A40, Samsung A30s, Huawei P20, iPhone XS Max 256 GB або Сертифікат «Союзпринт» (офісна техніка, комп’ютери, смартфони) або Сертифікат «Альцест» або Сертифікат «Інструмент К» або Сертифікат на придбання палива або ваучер на знижку від ТОВ «Сингента», який Учасник може отримати відповідно до положень, зазначених в умовах цієї Акції.

Ваучер — оформлений та виданий Організатором документ, який засвідчує право Учасника на отримання Знижки на наступну купівлю Товарів виробництва компанії «Сингента», що купуються Учасником у офіційного Дистриб’ютора.

Товар або Товари — засоби захисту насіння, що реалізуються Організатором Дистриб’юторам, а в подальшому Дистриб’юторами Учасникам (напряму або через субдистриб’юторів).

Знижка — сума коштів, яка підлягає поверненню, або сума, на яку зменшується заборгованість, внаслідок зміни орієнтовної ціни Товару, визначеної у договорах поставки між Дистриб’юторами та Учасниками, а також у договорах між Організатором та Дистриб’юторами.

Знижка є зміною суми компенсації вартості Товару у розумінні п. 192.1 ст. 192 Податкового кодексу України.

Бал — умовна облікова одиниця, яка нараховується Учаснику відповідно до схем нарахування, встановлених Організатором на умовах, визначених цією Програмою. Бали не мають жодного грошового вираження чи еквівалентів в жодній грошовій одиниці. Бали не є електронними грошима і не виконують функцій електронних грошей. Бали не є товаром і не продаються за оплату Учасниками Програми.


УЧАСНИКИ АКЦІЇ 

В Акції мають право брати участь Учасники, які придбали в офіційних дистриб’юторів та субдистриб’юторів Організатора Акційні Продукти у зазначених в п.4 цієї Програми обсягах. Список офіційних дистриб’юторів зазначено на інтернет сторінці за наступною адресою: https://www.syngenta.ua/oficiyni-distribyutori-kompaniyi-singenta

 
УМОВИ АКЦІЇ

Акція проводиться на території України, підконтрольній українській владі, за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора гарантувати належне проведення Акції, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення Винагород Учасникам за адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови цієї Акції, кур’єрська (поштова) служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу Винагород в таких населених пунктах, або якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою, або якщо Учасники виявлять бажання та матимуть змогу самостійно отримати належні їм Винагороди у спосіб та місці погодженому із Організатором.


ОТРИМАННЯ ВИНАГОРОДИ

Беручи участь у Акції, Учасники отримують бали за придбану Акційну продукцію, які мають право обміняти на Винагороду. Нарахування балів Учасникам Програми відбувається за кожну придбану Учасником одиницю продукції (літр), в рамках вимог Акції.

Кількість балів, необхідних для отримання Винагород по Акції:

ВинагородаКількість балів
Brother DCP-L2520DWR (DCPL2520DWR1) 5 600
iPad Air 64GB 2019 14 500
iPhone XS Max 256 GB 33 000
Huawei P20 9 700
Samsung A406 300
Samsung A30s5 750
ASUS X512UF-EJ099 17 000
Sigma X-treme PQ 524 200
Caterpillar CAT S60 12 750
Сертифікат «Союзпринт», «Альцест», «Інструмент К» від 100

У разі замовлення Ваучера на знижку або сертифікатів «ОККО», величина Винагороди розраховується як 1 бал = 1 гривня. Сумарна знижка дорівнює сумі знижок по кожній накладній.

Отримання Учасником Ваучеру відповідно до умов, зазначених у цих Правилах, надає йому право на майбутнє придбання у офіційних дистриб’юторів Організатора по зниженій ціні продукції Організатора (засобів захисту рослин та/або насіння). При цьому, продукція може бути придбана як в одному найменуванні так і різних.

Сума знижки не повинна становити більше, ніж 10% від загальної суми закупівлі Учасником у офіційного Дистриб’ютора.

Для отримання Ваучеру, окрім інших вимог, зазначених у цій Програмі, необхідно:

А) Звернутися до регіонального представника Організатора для отримання Ваучеру.

Б) Передати офіційному Дистриб’ютору Ваучер для нарахування знижки.

В) Продукція Організатора повинна бути придбана Учасником у офіційного дистриб’ютора з використанням Ваучеру до 1 жовтня 2020 року.

Для отримання Винагороди Учасник надає менеджеру з продажів Організатора копію Підтверджувального документу із зазначенням об’єму придбаної в офіційного дистриб’ютора Організатора Продукції. Підтверджувальний документ повинен містити зафіксований придбаний об’єм Акційного Продукту, дату покупки, розбірливу (чітко зазначено назву Учасника та його код ЄДРПОУ) печатку і підпис уповноваженого представника офіційного дистриб’ютора та печатку і підпис уповноваженого представника Учасника.

Термін надання знижки (від моменту настання підстав до фактичної виплати) та порядок її виплати визначаються договором купівлі-продажу Товарів між Дистриб’ютором та Учасником. Організатор не несе відповідальності, якщо надання такої знижки не буде погоджено між Дистриб’ютором та Учасником.

Кількість Акційних Продуктів обмежена.

У разі відмови від Винагороди її вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншим чином.

Отримати Винагороду можна лише за умови надання копій Підтверджувальних документів, які відповідають умовам, зазначеним у пункті 4.7. Програми.

У рамках цієї Акції під Винагородою мається на увазі можливість придбання товарів/сертифікатів, зазначених в п.1.8 (крім Ваучерів на знижку від ТОВ «Сингента») за 1 грн. 20 коп.

Бали, нараховані Учасникам під час участі в Акції, не можуть передаватися, продаватися, перераховуватися (переказуватись), обмінюватись, використовуватися як засіб платежу, в будь-який інший спосіб відчужуватися Учасниками на користь третіх осіб чи використовуватися іншим чином, окрім як у порядку, передбаченому даної Програмою.

 
ТЕРМІН ДІЇ АКЦІЇ

Акція розпочинається з 15 червня 2019 року та діє до 15 жовтня 2019 року.

В Акції бере участь Продукція, придбана з 20 березня 2019 року по 15 жовтня 2019 року.

Строк дії Ваучера на Знижку: до 1 жовтня 2020 року.

 
ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

Підтверджувальні документи, що направляються Учасником Організатору, в тому числі, але не обмежуючись — видаткові накладні, акти, додаткові документи, — не повинні містити комерційних даних конкурентів (в тому числі, але не обмежуючись — кількість, вартість, умови продажу продукції конкурентів) Організатора. Організатор не несе жодної відповідальності, якщо така інформація буде зазначена у документах, не дивлячись на обмеження, встановлені у цьому пункті. В будь-якому випадку, метою даної Програми жодним чином не є отримання комерційної інформації конкурентів. Така отримана інформація не є волею Організатора і може бути ним отримана лише як наслідок недотримання Учасником обмежень, зазначених у цьому пункті Програми в силу різних обставин, в тому числі технічних.

Участь в Акції є підтвердженням того, що її Учасник розуміє, безумовно та повністю погоджується з положеннями Програми. Положення Програми можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього строку її дії. Одностороння зміна та/або доповнення положень Програми можливі у випадку їх затвердження Організатором та оприлюднення на веб-сайті www.syngenta.ua.Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до положень Програми.

У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення положень цієї Програми і/або питань, не урегульованих цією Програмою, остаточне рішення приймається Організатором Акції. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

Приймаючи участь у цій Акції, Учасники надають Організатору згоду на безстрокове та безкоштовне: (і) отримання, збирання, обробляння, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, поновлення та використання інформації, яка, відповідно до вимог законодавства, становить персональні дані; (іі) заносити таку інформацію до баз персональних даних. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України, Закону України «Про захист персональних даних».

Використання і поширення інформації, що становить персональні дані Учасників здійснюється виключно в межах необхідних для забезпечення діяльності та/або захисту їх інтересів. Приймаючи участь в Акції, її Учасники стверджують, що вся надана інформація, що становить персональні дані, надана Учасниками на законних підставах і вони мають право її використовувати та розпоряджатися нею, в тому числі в рекламних цілях.

Беручи участь в Акції її Учасник надає згоду (дозвіл) на використання ТОВ «Сингента» зразків, цитат, текстів, фотографій, зображення торгових знаків, персональних даних компанії та її працівників в рекламних цілях з метою поширення інформації про Акцію.

У випадку використання в Акції персональних даних працівників Учасника Акції, останній зобов’язується отримати всі необхідні погодження (дозволи, згоди) від таких осіб на використання чи обробку їх персональних даних та надати відповідні підтверджуючі документи.

Учасник Акції гарантує, що жодних прав та законних інтересів третіх осіб порушено не було у зв’язку з наданням такої згоди (дозволу) та участі в Акції.

У разі направлення  претензії (в тому числі судового позову) до ТОВ «Сингента» та/або Учасника щодо неправомірності використання персональних даних, останній зобов’язується розглянути та задовільнити їх особисто та за свій рахунок.

Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.