Україна

You are here

Share page with AddThis

Насіння та розсада квітів

Насіння та розсада квітів 

 

Компанія «Сингента» посідає чільне місце у світовому квітковому бізнесі, починаючи з XIX століття. Ми поєднали силу та досвід таких торгових марок, як Sluis&Groot (Голландія), Fischer (Німеччина), Goldsmith та Yoder (США). Вже понад 140 років ми застосовуємо інноваційні технології та передові методи селекції для досягнення професійними квітникарями найкращих результатів у вирощувані продукції.

З 2007 року компанія «Сингента» розпочала роботу з просування насіння квіткових культур в Україну, орієнтуючись на професійний ринок. З 2010 року компанія продає насіння квітів під торговою маркою «Goldsmith Seeds».

Наша стратегія – постійна співпраця з клієнтами та забезпечення їх сучасним якісним матеріалом.

Наші фахівці з Голландії та Київського представництва компанії завжди готові надати Вам консультації та необхідну інформацією щодо технології вирощування квітів компанії «Сингента».

%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%81%D0%B0%D0%B4%D0%%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%
%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%%D0%B4%D0%B5_%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0

 

рынок система сзр биологические производители cредства биологический ззр сингента средств

 

Увага! Каталоги компанії «Сингента» завжди з Вами у Вашому смартфоні!

 

 

screen2.jpg

 

 

Каталог продуктів Сингенти та умови їх застосування, сервіси для клієнтів та контакти спеціалістів компанії тепер завжди із Вами завдяки програмі для мобільних пристроїв «Сингента Україна»!

 

Завантажте програму на свій смартфон і у Вас завжди із собою буде надійний помічник у Вашій нелегкій праці, адже після встановлення програма не потребує доступу до Інтернету для своєї роботи! 

 

Проскануйте QR код своїм смартфоном, щоб закачати програму:

qr2.jpg

Або натисніть на відповідний банер нижче, якщо зараз Ви знаходитесь на сайті за допомогою iPhone/iPad або за допомогою смартфону або планшету на базі ОС Android:

 

 

Для ОС Android

Android app on Google Play

Для iPhone/iPad

appstore.jpg