Україна

You are here

Share page with AddThis

Перемагаємо вовчок разом з SOLGUARD!

Протягом серпня цього року компанія «Сингента» провела 3 захоплюючі заходи в рамках демо-проекту Solguard: на полях господарства «Дружба», що на Бессарабщині та підприємства «Агродім» в Гуляйпільскому районі Запорізької області, а особливо знаковим став День поля в с. Варварівка Луганської обл. на базі підприємства «Агротон».

                                                      

Вирощування соняшнику в Украіїні – один з найрентабельніших напрямів сільського господарства. Але також дедалі більше в східних та південних областях України зростає загроза вовчку, спостерігається поширення нових рас цього паразита, тому агровиробники змушені шукати ефективні рішення по боротьбі з ним. Саме таким комплексним рішенням є Solguard – три ступені захисту соняшника від вовчка, завдяки: 

  • агротехнічним заходам;
  • генетичному захисту;
  • гербіцидному контролю.

Фахівці компанії «Сингента» довели у лекційних класах та в полях, що використання окремих заходів дає лише тимчасовий ефект і надалі може спровокувати ще більше поширення небезпечного вовчка на полі. Лише використання комплексного підходу дозволяє ефективно контролювати цього паразита, що підтверджено багаторічним науковим досвідом. Своїм баченням поділився піонер боротьби з вовчком Луїс Карлос Алонсо – винахідник методики визначення рас вовчку та засновник європейського інституту по боротьбі з ним.

А як проходили заходи демо-проекту Solguard, пропонуємо побачити у короткому відео.

Solguard  – єдине правильне рішення у контролі вовчка!