Україна

You are here

Share page with AddThis

Матч® — контактний препарат унікальної дії — інгібітор синтезу хітину комах. Діюча речовина — люфенурон. Препарат припиняє життєвий цикл розвитку комахи на стадії личинки при переході від одного віку до іншого. Також має овіцидний ефект (з відкладених яєць не відроджуються гусениці) та стерилізуючий ефект (самиці відкладають нежиттєздатні яйця, з яких не відроджуються гусениці).

Препарат має високу ефективність проти бурого плодового кліща та побічну дію проти інших видів кліщів у саду, а також кліща-зудня на винограді. Термін застосування — початок відродження гусениць із яєць. Матч 050 ЕС к. е. гарантовано захищає рослину протягом 30 днів.

Матч® знищує майже всі шкідливі організми на ділянках, водночас не впливає на корисні види ентомой акарифауни.

Препарат належить до малотоксичних (ЛД50>2000 мг/кг). Не має негативного впливу на бджіл і довкілля. Завдяки його застосуванню суттєво зменшується кількість обприскувань інсектицидами за сезон.

Максимальна кількість обробок — 2.

Термін очікування після обробки: капуста, томати — 14 днів; яблуня, виноград — 30 днів.

Паспорт препарату

Повна назва
Матч 050 ЕС, к. е.
Препаративна форма
Концентрат емульсії
Вміст діючої речовини
50 г/л люфенурону
Клас токсичності
Класифікація ВООЗ: III
Хімічна група
Бензаміди
Упаковка
4 мл (пакет)

 

Застосування

Пакет 4 мл розвести в 5 л води для обприскування 1 сотки овочів. Для обприскування яблуні й винограду треба 2 пакети по 4 мл кожен розвести в 10 л води (на 1 сотку саду чи винограду).

КультураНорма витрати препаратуНорма витрати робочої рідини та кількість насіннєвого матеріалуШкідливі об’єктиКратність обробок / Термін очікування, дні
Дозволено для роздрібного продажу
ЯБЛУНЯ8–10 мл на 10 л води1,5–4 л розчину на дерево залежно від розміру крониЛистовійки, яблунева плодожерка, молі2/30
ВИНОГРАД8–10 мл на 10 л води1,5–2 л розчину на кущГронова листовійка2/30
КАПУСТА4 мл на 3–5 л води3–5 л розчину на соткуБілани, капустяна совка, капустяна міль2/14
Дозволено для застосування в промисловому секторі
ТОМАТИ4 мл на 5 л води5 л розчину на соткуСовки2/14

СУМІСНІСТЬ. Матч® сумісний з фунгіцидами та інсектицидами виробництва компанії «Сингента». Найвища ефективність препарату досягається при застосуванні перед початком масової яйцекладки — у період відродження личинок шкідника. Препарат має високу ефективність проти бурого плодового кліща і додаткову дію проти інших видів кліщів у саду, а також повстяного кліща на винограді. Ефективний проти каліфорнійської щитівки в період розповсюдження личинок — «бродяжок».

 

Захист капусти на присадибних ділянках

Захист городу, саду, газону
02.06.2020

Капусту, як і всі овочеві культури, пошкоджують багато різних хвороб і видів шкідників. Особливо це стосується пізньостиглих гібридів, у яких вегетаційний період 120 і більше дн...