Україна

You are here

Share page with AddThis

 

ШИРОКИЙ СПЕКТР ФОРВАРДНИХ ПРОГРАМ
ДЛЯ ПОТРЕБ ВАШОГО ГОСПОДАРСТВА

 

 

Найкращі світові практики продажу майбутнього врожаю,
адаптовані для ефективнішої роботи із зерном в українських умовах

Отримайте додаткові переваги від програм з аграрними розписками! 

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВИРОБНИКА

• Ринкова аналітика від незалежних експертів
• Усю документацію готують спеціалісти компанії «Сингента»
• Логістичний супровід

• Можливість планувати доходи, платежі і поставки ще на початку сезону
• Фіксована ціна в доларовому еквіваленті
• Різні варіанти ціноутворення відповідно до ваших ринкових очікувань та індивідуальних потреб

• Можливість прив’язки ціни контракту до ф’ючерсних цін на Чиказькій біржі

 

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИ МОЖЕТЕ ВИРІШИТИ З ФОРВАРДНИМИ ПРОГРАМАМИ?

ЗАКРИТИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА НАСІННЯ І ЗЗР ПЕРЕД ДИСТРИБ’ЮТОРОМ

ПЕРЕДОПЛАТА НА НАСТУПНИЙ РІК

VIP ПРОПОЗИЦІЯ
— додаткова знижка 2% на насіння і ЗЗР для лояльних клієнтів
• З досвідом роботи в рамках «Фінансових рішень»
• З часткою продукції «Сингента» в загальних закупівлях від 50 % або у яких сума закупівлі насіння й ЗЗР порівняно з минулим роком зросла в доларовому еквіваленті на 20 % і більше

ПОПОВНИТИ ОБІГОВІ КОШТИ
— можливість отримати передоплату в розмірі до 50 % вартості форвардного контракту
• Для клієнтів з часткою продукції «Сингента» в загальних закупівлях від 50 % або у яких сума закупівлі насіння й ЗЗР порівняно з минулим роком зросла в доларовому еквіваленті на 20 % і більше

ЦІНОУТВОРЕННЯ

ПРИКЛАДИ

Плануйте свою стратегію продажів зерна та використовуйте програми «Фінансових рішень» залежно від ринкової ситуації. Форвардні програми — це можливість отримати позитивний економічний ефект за будь-яких ринкових умов.

У 2014 році ми спостерігали істотне падіння цін на кукурудзу на світовому й українському ринках. Усі форвардні програми за таких умов захистили б ціну врожаю від падіння. Їхня ефективність відрізнялася лише початковою ціною: в рамках програми «Підтримка Плюс» зафіксовано найвищу ціну без можливості збільшення.

У 2016 році ситуація на ринку була інакшою: ціни на кукурудзу спочатку впевнено росли на тлі переживань з приводу можливої засухи в США, але згодом ціни обвалилися, адже погодні умови були сприятливими. Усі форвардні програми за таких умов захистили б ціну врожаю від падіння, а програми «МінМакс» і «Форвард Плюс» дозволили б перефіксувати вищу ціну на законтрактований урожай. Програма «Підтримка Плюс» за таких умов показала б дещо гірший результат, але однаково дозволила б отримати на своє зерно ціну, вищу за ринкову на момент збирання врожаю більш ніж на 20$/тонні.

 

РЕЗЮМЕ

ВПЕВНЕНІСТЬ У ЦІНІ МАЙБУТНЬОГО ВРОЖАЮ

ВІДГУКИ

«Ми обрали для себе співпрацю з компанією «Сингента», у якої, наскільки я знаю, найширший спектр фінансових рішень для аграріїв. Уперше я почув про проект «Фінансових рішень» три роки тому на їхньому семінарі. Стало цікаво, вирішив спробувати, адже нічим не ризикував. Спочатку обрав програму «Форвард Плюс», продавав кукурудзу. «Форвард Плюс» — це не класичний форвардний контракт, бо  «Сингента» дає чудову можливість (і це родзинка програми) в певний момент переглянути зафіксовану ціну і підвищити її. Що ми й зробили. Перший досвід виявився успішним, нам сподобалося, вирішили працювати  в такому напрямку далі.»
Єгор Скляров, фінансовий директор підприємства «Сейм-Агро», Сумська обл.