Україна

You are here

Share page with AddThis

Компанія «Сингента» хоче бути ближче до Господарства, і саме тому ми створили для вас просту й зручну програму для замовлення Насіння — «АгроПартнер».

МЕТА ПРОГРАМИ

✓ Забезпечити с.-г. виробника необхідним асортиментом і кількістю насіння

✓ Допомогти у виборі оптимальних гібридів з урахуванням агрокліматичних умов, технології вирощування і рівня агротехніки

✓ Гарантувати поставку та найвигіднішу ціну

 

ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ ГОСПОДАРСТВУ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ТАКІ КРОКИ:

 

 

1. Звернутися до менеджера компанії «Сингента» у своєму регіоні, узгодити гібридний склад і кількість Насіння та підписати Заявку.

 

 2. Обрати дистриб’ютора і повідомити менеджера компанії «Сингента» про вибір дистриб’ютора. Менеджер «Сингента» оформляє електронний Ваучер і відправляє Господарству.

 

 

3. Придбати насіння компанії «Сингента» через офіційного дистриб’ютора.

 

 

 

4. Отримати знижку, яка надається офіційним дистриб’ютором, і передати промокод із Ваучера дистриб’ютору для підтвердження отримання знижки.

 

ПЕРІОД ДІЇ ПРОГРАМИ:
Ріпак: 1 червня 2021 року — 31 липня 2021 року.
Ячмінь: 1 червня 2021 року – 31 серпня 2021 року.

 

Додатково у рамках даної програми її учасники можуть отримати максимально вигідні умови, скориставшись Форвардними Програмами від компанії «Сингента».

 

Кількість насіння обмежена.

 

Детальну інформацію щодо програми і все те, що вас цікавить по насінню, ви завжди може дізнатися у менеджера з продажу насіння компанії «Сингента».