Україна

You are here

Share page with AddThis

 

«АгріФлекс»ВИБІР СУЧАСНИХ ГОСПОДАРІВ

ПЕРЕВАГИ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ «АгріФлекс»

«АгріФлекс» 2021 КРОК ЗА КРОКОМ

СУТТЄВІ УМОВИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ С/Г ПРОДУКЦІЇ

* Вартість поставленої с/г продукції має бути еквівалентною вартості закупівлі насіння й ЗЗР компанії «Сингента».
** Кількість с/г продукції за договором купівлі-продажу має бути кратною кількості за специфікацією відповідного ф’ючерса.

 

ЗАГАЛЬНА СПЕЦИФІКАЦІЯ Ф’ЮЧЕРСНИХ КОНТРАКТІВ

Кількість с/г продукції за договорами на поставку
та її кратність до відповідних ф’ючерсних контрактів

Як конвертувати ціни з центів за бушель у долари США за тонну

ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ ДЛЯ ФІКСАЦІЇ КІНЦЕВОЇ ЦІНИ Ф’ЮЧЕРСІВ

Кожна заявка на фіксацію кінцевої ціни прив’язується до конкретної угоди про участь у програмі.

Заявка діє до періоду, вказаного сільгоспвиробником, або до прийняття нової заявки. Нова заявка автоматично анулює попередню заявку.

Заявка подається на кількість сільгосппродукції, кратну кількості за відповідними ф’ючерсними контрактами, але не менше ніж на три ф’ючерсні контракти.

Загальна кількість сільгосппродукції, вказаної в заявках, не може перевищувати кількість фактичного поставленого товару за договором купівлі-продажу сільгосппродукції.

Час подачі заявки на фіксацію кінцевої ціни — з 10:00 до 17:00 за київським часом в офіційні робочі дні в Україні. Заявка подається електронною поштою. Уповноважена особа компанії «Сингента» має повідомити сільгоспвиробникові електронною поштою, що заявку прийнято в роботу.

Заявка дійсна з моменту підтвердження про її прийняття. Заявка приймається в роботу з 11:00 до 18:00 за київським часом в офіційні робочі дні в Україні. Заявка реалізується при досягненні котирувань відповідного ф’ючерса рівня кінцевої ціни, вказаної у відповідній заявці.

Після реалізації заявки сільгоспвиробник отримує повідомлення про підтвердження реалізації заявки та розміру знижки відповідно до угоди про участь у програмі.

 

Кінцева дата фіксації зростання ціни ф’ючерса

РОЗРАХУНОК ПОТЕНЦІЙНОЇ ЗНИЖКИ

 

Розрахунок знижки в гривнях із ПДВ виконується для кожної партії сільгосппродукції, зазначеної в реалізованій заявці, за формулою:

Кількість тонн — кількість сільгосппродукції в партії відповідно до угоди про участь у програмі, за якою було реалізовано заявку на фіксацію кінцевої ціни ф’ючерса. При цьому сумарна кількість тонн, зазначених в угодах, не повинна перевищувати фактичну кількість, відвантажену за договором купівлі-продажу с/г продукції, і вартість яких було фактично відступлено згідно з умовами програми.

Початкова ціна ф’ючерса — погоджений сторонами в угоді рівень котирувань ф’ючерса, від якого розраховується розмір потенційного зростання ціни відповідного ф’ючерса.

Кінцева ціна ф’ючерса — запропонований сільгоспвиробником у заявці та підтверджений компанією «Сингента» рівень котирувань ф’ючерса, до якого розраховується розмір зростання ціни відповідного ф’ючерса.

Коефіцієнт конвертації — стала величина, яка використовується для переведення ціни з центів за бушелі в долари США за метричну тонну.

Курс гривні до долара США — курс Національного банку України на дату фіксації кінцевої ціни ф’ючерса.

 

•​ Як це може спрацювати на прикладі фізичної поставки пшениці В РАХУНОК ЗАКРИТТЯ  ЗАБОРГОВАНОСТІ і використання травневого ф’ючерсного контракту на ПШЕНИЦЮ

•​ Як це може спрацювати на прикладі фізичної поставки пшениці В РАХУНОК ПЕРЕДОПЛАТИ і використання травневого ф’ючерсного контракту на ПШЕНИЦЮ