Україна

You are here

Share page with AddThis

Загальна інформація щодо сервісів

Загальна інформація щодо сервісів

Тривалість експертизи

 

СЕРВІС

ТРИВАЛІСТЬ ЕКСПЕРТИЗИ

ФІТОЕКСПЕРТИЗА НАСІННЄВОГО МАТЕРІАЛУ

10–14 днів (залежно від культури)

ФІТОЕКСПЕРТИЗА РОСЛИННОГО МАТЕРІАЛУ

10–14 днів (залежно від культури)

ПЛР-ДІАГНОСТИКА ФІТОПАТОГЕНІВ

2–3 дні

БІОЛОГІЧНА ІНДИКАЦІЯ ПІСЛЯДІЇ ГЕРБІЦИДІВ

30-40 днів

ІДЕНТИФІКАЦІЯ ГІБРИДІВ СОНЯШНИКУ Й КУКУРУДЗИ

3–4 дні

ВСТАНОВЛЕННЯ РІВНЯ ГІБРИДНОСТІ (ТИПОВОСТІ) ГІБРИДІВ СОНЯШНИКУ Й КУКУРУДЗИ

5–7 днів

ДІАГНОСТИКА ФІТОПАТОГЕНІВ ЗА ДОПОМОГОЮ ПЛР У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

1–2 дні

ІФА-ДІАГНОСТИКА ПАТОГЕНІВ

2–3 дні

ВИЯВЛЕННЯ НЕМАТОД

3 дні

 

Сервіси діагностичних центрів компанії «Сингента»

 

ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР

ФІТОЕКСПЕРТИЗА (НАСІН. МАТЕР.)

ФІТОЕКСПЕРТИЗА (РОСЛ. МАТЕР.)

ПЛР-ДІАГНОСТИКА

ІДЕНТИФІКАЦІЯ ГІБРИДІВ СОНЯШНИКУ Й КУКУРУДЗИ

ДІАГНОСТИКА ФІТОПАТОГЕНІВ ЗА ДОПОМОГОЮ ПЛР У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ

+

+

+

+

+

ОДЕСЬКИЙ

+

+

 

 

 

ХАРКІВСЬКИЙ

+

+

 

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

+

+

 

 

 

 

ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР

БІОЛОГІЧНА ІНДИКАЦІЯ ПІСЛЯДІЇ ГЕРБІЦИДІВ

ВСТАНОВЛЕННЯ РІВНЯ ГІБРИДНОСТІ (ТИПОВОСТІ) ГІБРИДІВ СОНЯШНИКУ Й КУКУРУДЗИ

ІФА-ДІАГНОСТИКА ПАТОГЕНІВ

ВИЯВЛЕННЯ НЕМАТОД

БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ

+

+

+

 

ОДЕСЬКИЙ

+

 

 

+

ХАРКІВСЬКИЙ

+

 

 

+

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

+

 

 

+

 

 

Контактні особи

Ярина Шеремет


Керівник напрямку з технічних сервісів компанії «Сингента»


+380 67 555 28 63
Yarina.Sheremet@syngenta.com
Юлія Шевченко


Керівник діагностичних центрів


+38 067 555 26 70
Julia.Shevchenko@syngenta.com
  Олег Людвіновський


Менеджер з технології внесення препаратів компанії «Сингента»


+380 67 555 28 53
Oleg.Liudvinovskyi@syngenta.com

 

Адреси діагностичних центрів компанії «Сингента» 

ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР

АДРЕСА  

МЕНЕДЖЕРИ ЛАБОРАТОРІЙ  

ХАРКІВСЬКИЙ ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР

м. Харків, вул. Драгомирівська, 10, оф. 6 

Тетяна Малина
Менеджер лабораторії
+380 67 555 26 89
Tetyana.Malyna@syngenta.com

БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР

Київська обл., м. Біла Церква, вул. Таращанська, 193, 2 поверх 

Шостак Людмила
Менеджер лабораторії
+380 67 555 28 64
Lyudmyla.Shostak@syngenta.com

ОДЕСЬКИЙ ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР

м. Одеса, вул. Космонавтів, 36, оф. 801 

Кулаксиз Марина
Менеджер лабораторії
+380 067 555 24 09
Maryna.Kulaksyz@syngenta.com  

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР

м. Хмельницький, вул. Свободи 9 а, оф. 4 і 5 

Наталія Сачук
Менеджер лабораторії
+380 96 121 79 02
Natalia.Sachuk@syngenta.com