Україна

You are here

Share page with AddThis

Відгуки

Роман Ковш, головний економіст групи компаній «Арніка», Полтавська обл.

Наш агрохолдинг «Арніка» має в обробітку 20 тис. га землі, на яких ми вирощуємо сою, кукурудзу, соняшник, пшеницю. Крім того, ми виробляємо сертифіковану органічну рослинну продукцію. Торік компанія «Сингента» запропонувала нам співпрацювати ще й у сфері фінансових рішень, зокрема за програмою «Кукурудзяна опція». Перш ніж погодитися на цю програму, ми зважили найвищу ціну реалізації нашої кукурудзи і поділили ціну однієї посівної одиниці на п’ять проданих тонн — так ми отримали вартість однієї тонни, яка виявилася більшою за максимальну ринкову ціну


 

Андрій Заруба, керівник відділу трейдингу, ТОВ «Седна-Агро»

Наша компанія — дистриб’ютор компанії «Сингента». Хочу відзначити інноваційний підхід компанії «Сингента» взагалі та в застосуванні фінансових рішень зокрема. Ми не раз брали участь у програмі «Підтримка Плюс» і переконалися у її простому механізмі дії. Слід згадати і стабільний ефект від участі в цій програмі, що дуже важливо в ризикованому економічному середовищі. В умовах низьких цін на зернові й олійні додатковий дохід дуже важливий для виробників сільгосппродукції. Тому ми рекомендуємо долучатися до програми «Підтримка Плюс».


Олександр Губа, начальник департаменту логістики ТОВ «Агрейн Трейдинг»

Наша компанія вирощує переважно соняшник, пшеницю й кукурудзу. У нашої співпраці з компанією «Сингента» давня історія, підтверджена хорошими результатами. Це стосується не тільки збільшення урожайності сільськогосподарських культур, а й програм фінансових рішень, які дозволяють ефективно керувати ціновими ризиками на аграрну продукцію. Наприклад, участь у програмі «Агрі Плюс» допомагає реалізувати кукурудзу за ринковими цінами, а в разі зростання котирувань на Чиказькій товарній біржі отримати додатковий дохід. При нинішніх низьких цінах
на кукурудзу програма «Агрі Плюс» дуже актуальна і потрібна.

 

 

Георгій Тартасюк, Директор компанії «Торговий дім «Насіння»

«Із «Сингентою» ми працюємо вже понад 10 років, і якщо починали ми свій бізнес із 1,5 млн дол., то в минулому році перетнули межу в 30 млн. Як правило, це завжди були розрахунки живими коштами, фінансами, але в минулому році ми приєдналися до такої цікавої, на нашу думку, програми, як «Фінансові рішення», і відвантажили декілька тисяч тонн озимого ріпаку, пшениці та кукурудзи. Цього року ми будемо розширювати роботу за даними програмами «Сингенти».

Наша ментальність така, що краще один раз спробувати, ніж сто разів почути. Тому я б порадив товаровиробникам взяти участь у програмах «Фінансові рішення» і побачити максимальний ефект від цього».


 

Вадим Лук’яненко, Комерційний директор МПП Фірма «Ерідон»

«Мабуть, щоб оцінити програми, треба подивитися на те, що ми зробили минулого сезону. Для прикладу, компанія «Ерідон» минулого сезону спрацювала з компанією «Сингента» десь приблизно в 30 тис. т сільгосппродукції, яку було отримано в сільгоспвиробника і передано «Сингенті». Відповідно, надбавку в ціні на продукцію в рамках програми отримав сільгоспвиробник. Це говорить про те, що програми минулого року ефективно працювали і так само активно працюватимуть і в сезоні-2015».


 

Ірина Іванова, Голова Наглядової Ради ТОВ «Агроскоп Інтернешнл»

«Програми «Фінансові рішення» створені, щоб знизити рівень невизначеності у сільгоспвиробництві, допомогти сільгоспвиробнику і, відповідно, дистриб’ютору спланувати свої платежі й доходи, а також найвигіднішим чином зреалізувати сільгосппродукцію. І компанія «Агроскоп Інтернешнл», і наші клієнти брали участь у таких програмах «Сингенти», як «Підтримка Плюс» та «Агрі Плюс», що дозволило відчути значний економічний ефект як нашим партнерам, так і нам.

Компанія «Агроскоп Інтернешнл» пропонує своїм клієнтам брати участь у програмах «Фінансові рішення», придивлятися до всіх новітніх розробок компанії «Сингента» і ТОВ «Агроскоп Інтернешнл», які з’являються на ринку. Ми вважаємо, що за допомогою таких програм і цього року вдасться отримати додатковий економічний ефект і знизити ризики невизначеності цін на сільгосппродукцію».


 

Андрій Сімонов, ПП «Крячківка-Агро-Плюс», Полтавська обл.

«Ми працювали за програмою «Підтримка Плюс Пирятин». З усіх фінансових рішень за минулий рік це, мабуть, було найвдалішим! Дуже задоволені своєю участю. Плануємо брати участь і в інших програмах, спеціально залишимо наступного сезону кукурудзу, щоб купити насіння та ЗЗР у «Сингенти» через програми «Фінансові рішення».


 

Михайло Харченко, АОПП «Великосорочинське», Полтавська обл.

«Приймаючи рішення, я звик рахувати. Побував на кількох семінарах компанії, побачив, що програми економічно вигідні, а з компанією комфортно та приємно працювати. Так і вирішив взяти участь. Якщо коротко – результати повністю відповідали очікуванням. Мені здається, що програми «Фінансових рішень» перспективні, за ними майбутнє».


 

Юрій Кулян, Компанія «Західний Буг», Львівська обл.

«Ми працювали за однією з програм, яка пропонувала найвигідніші умови на ринку. Зазвичай наша компанія працює напряму з трейдерами, але за зручного випадку ми готові взяти участь ще раз. Порекомендували б колегам слідкувати за умовами, цінами – користуватися можливостями».


 

Юрій Белінський, ФГ «Альфа», Харківська обл.

«Я б сказав, що участь у програмах дала моєму бізнесу відчутний позитивний ефект. «Фінансові рішення» приносять реальну користь аграріям. При цьому можна працювати як і зазвичай: купляєш насіння та ЗЗР за ринковими цінами, самостійно вибираєш дистриб’ютора…»


 

Олександр Васильович Хижняк, Заступник генерального директора, СТОВ «Агроко»

«Признаюсь честно, для нас это была новая программа, прежде мы не заключали форвардных контрактов. Поэтому долго думали, совещались с нашим собственником и менеджментом. Неоднократно приезжали в «Сингенту», консультировались, учились. Все-таки решили попробовать, и, как показала практика этого года, очень успешно. Потому что сегодня эта программа позволила нам получить более высокую цену по кукурузе и закрыть вопрос по задолженности перед нашими партнерами, которые поставляют нам семена и СЗР.

Лично я рекомендую принимать участие в программе «Форвард Плюс»! Думаю, для сельхозпроизводителей нужны такие программы — это шаг вперед как для больших, так и для маленьких предприятий».


 

Петро Іванович Гадз, Власник ТОВ «Бучачагрохлібпром»

«Як то кажуть, «не надо иметь высшее образование, а надо иметь среднее соображение». Я уклав форвард на кукурудзу з «Сингентою», і це вигідно. Ринок — як рулетка: ніколи не знаєш напевне, чого можна очікувати. Те, що пропонує «Сингента», допомагає мені почуватися впевненіше».