Україна

You are here

Share page with AddThis

Технічна підтримка

Зозуля Олександр

Керівник групи регіональних технічних експертів

Alexandr.Zozulya@syngenta.com
Тарасенко Геннадій

Регіональний технічний експерт (Схід)

Gennadiy.Tarasenko@syngenta.com
Рибін Сергій

Регіональний технічний експерт (Південь)

Sergiy.Rybin@syngenta.com
Буюн Євген

Регіональний технічний експерт (Центр)

Evgeniy.Buyun@syngenta.com
Шевченко Ігор

Регіональний технічний експерт (Південний Схід)

Igor.Shevchenko@syngenta.com
Горпинюк Станіслав

Регіональний технічний експерт (Захід)

Stanislav.Gorpynyuk@syngenta.com
Коваленко Григорій

Регіональний технічний експерт (Північ)

Grygoriy.Kovalenko@syngenta.com