Україна

You are here

Share page with AddThis

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ? 

1. Продавайте сільгосппродукцію за найвигіднішими ринковими цінами відповідно до бажаних умов поставки

2. Здійсніть поставку продукції в обумовлений термін і на визначеному базисі...

3. ...І в такий спосіб закривайте заборгованість або робіть передоплату за насіння й ЗЗР компанії «Сингента»

4. Отримайте ваучер на знижку на насіння й ЗЗР компанії «Сингента» з розрахунку до 500 гривень за кожну поставлену тонну продукції

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ УЧАСТІ

* Додатковий дохід до ринкової ціни за кожну відвантажену тонну продукції.

 

 ПОСТАВКА НА БАЗИСАХ 

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ

  • ВІД +200 ДО +500 ГРН ЗА КОЖНУ ТОННУ — додатковий дохід при продажі сільгосппродукції
  • ДОДАТКОВИЙ ІНСТРУМЕНТ — розрахунку з постачальником
  • ОПЦІЯ «ОПЛАТА ЗА ГРОШІ» — до 50 % товару може бути оплачено грішми
  • ШИРОКА МЕРЕЖА ЕЛЕВАТОРІВ — швидке підключення до програми зручного для вас елеватора
  • МЕХАНІЗМ ПРОГРАМИ ПЕРЕВІРЕНО практикою багатьох сезонів
  • МОЖЛИВІСТЬ ЗАЗДАЛЕГІДЬ ЗАФІКСУВАТИ ЦІНУ В ДОЛАРАХ США для захисту від цінових і валютних ризиків

ВИДИ ДОГОВОРІВ 

у рамках співпраці за програмою «Підтримка Плюс»

ДОГОВІР ПРОДАЖУ НА ЕЛЕВАТОРІ

 1. Реалізація сільськогосподарської продукції, яка вже перебуває на елеваторі, шляхом переоформлення за складською квитанцією протягом 1–2 робочих днів. 

2. Ціна фіксується в гривнях із ПДВ при підписанні договору з умовою переоформлення наступного дня.

ДОГОВОРІ ПРОДАЖУ З ФІКСОВАНОЮ ЦІНОЮ В ДОЛАРАХ ІЗ  ПДВ

1. Фіксуєте ціну при підписанні договору. 

2. Ціна фіксується в доларах, в т. ч. ПДВ, з наступним розрахунком у гривнях за курсом долара США на дату відвантаження сільськогосподарської продукції.

ДОГОВІР КОМІСІЇ

1. Вам надається можливість підписати договір протягом 3-х місяців до початку відвантаження з фіксацією ціни в доларовому еквіваленті заздалегідь до моменту поставки.
2. Згідно з умовами договору, ви отримуєте право на оподаткування експортної виручки за ставкою 0 % ПДВ (право на бюджетне відшкодування і накопичення податкового кредиту ПДВ).
3. Ми виконуємо від свого імені і за вашим дорученням підбір експедитора, транспортування (на базисі FCA) та митне оформлення с.-г. продукції. Комісія за надані вам послуги становить гривневий еквівалент 1 долара США.
4. Після заведення валютної виручки на наш банківський рахунок ми здійснюємо валютний контроль (зокрема, обов’язкову конвертацію 50 % валютних надходжень) та сплачуємо банківську комісію.
5. Розрахунки згідно з договором відступлення дистриб’ютору за насіння й ЗЗР здійснюються в гривнях, за вирахуванням витрат, указаних вище, та на підставі курсу долара США, який склався при обов’язковому продажі 50 % суми валютної виручки.
6. Якщо договором комісії було передбачено часткову оплату грішми, ми перераховуємо визначену суму в гривнях на ваш банківський рахунок.

ВІДГУКИ

"Передусім компанія «Сингента» допомагає аграріям дорожче продати вирощений урожай, зокрема й експортувати. Для цього пропонується кілька цікавих для нас програм співпраці: «Підтримка Плюс», «Форвард Плюс», «Підтримка XXL» та інші. Скажімо, за першою з них нам пропонують продавати продукцію з додатковою премією 200 грн на тонні за зернові і 300 грн за олійні культури. Це дуже приємний бонус і фінансово відчутний. Торік ми продавали зерно на піку збирання врожаю, а кожен знає, що ціни в цей час завжди низькі, однак ми отримали на 150–200 грн більше, ніж у середньому пропонується на ринку, навіть без бонусів! А разом із бонусами в пік жнивування нам вдалося реалізувати своє збіжжя, заробивши додаткових 350–400 грн на кожній тонні зерна, яких ми не мали б без такої співпраці."

 

 
 
 

"Ми почали співпрацювати за програмами «Фінансових рішень» три роки тому, уклавши в рамках програми «Підтримка Плюс» угоду на поставку 1 тис. тонн кукурудзи. Тоді наша співпраця була особливо вдалою, ми виграли на ціні – дуже вчасно її зафіксували, а після відвантаження зерна отримали ще додатково до ринкової ціни 200 грн/т. Далі виписаний ваучер я передав дистриб’ютору, після чого автоматично була зарахована оплата за Михайло продукцію компанії «Сингента». Вважаю такий досвід дуже вдалим."

 
                                   
КОНТАКТИ:

ЮРІЙ РУБАН
Менеджер з розвитку бізнесу, Західний регіон
тел.: +38 067 555 27 84
e-mail: [email protected]