Україна

You are here

Share page with AddThis

Гібридний ячмінь Hyvіdo® — нова ера у вирощуванні зернових культур

Зернові
31.08.2016

Ми вже не уявляємо аграрне виробництво без гібридів багатьох сільськогосподарських культур, майже забули про сорти соняшнику, кукурудзи, буряку. Та це й зрозуміло. Гібриди урожайніші порівняно з сортами, мають ще багато переваг, як-от ступінь стійкості до хвороб, стресових погодних умов тощо. Це зумовлено тим, що у гібридів є ефект гетерозису — зростання життєздатності завдяки успадкованому набору алелів різних генів від своїх різнорідних батьків.

Гібриди використовують переважно на просапних культурах, але нині ми маємо революційне рішення — одержано гібриди зернових культур. «Сингента» першою серед насіннєвих компаній у світі запустила комерційне виробництво гібридів зернових культур, і наступного року українські аграрії зможуть уповні відчути переваги нового гібрида озимого ячменю Hyvіdo® (рис. 1).

Рис. 1. Гібридний ячмінь Hyvido®

Почнемо з головного: урожайність гібридного ячменю Hyvіdo® і в дослідах, і в комерційному виробництві була на 10–20 % вищою, ніж традиційні сорти ячменю, і вона ще дужче виражена в несприятливих погодних умовах. А тепер низка інших переваг. Цікаво, що при підвищенні урожайності норма висіву гібридного ячменю зменшується порівняно зі звичайними сортами. Якщо середня норма висіву звичайного озимого ячменя — близько 300 рослин/м2, то Hyvіdo® висівають у півтора рази менше — близько 200 рослин/м2. Як показують досліди, збільшення норми висіву не тільки не викликає підвищення урожайності, а й може мати тенденції до його зменшення.

Підвищення урожайності досягається за рахунок гетерозису. У рослин Hyvіdo® площа листової поверхні принаймні удвічі більша, ніж у сортів. А у прапорцевого листка як основи продуктивного листка цей показник утричі-вчетверо більший, ніж у районованих сортів озимого ячменю (рис. 2, 3.)

 

Рис. 2. Порівняльна площа листової поверхні гібридного і сортового ячменю (мм2)

Рис. 3. Листова поверхня гібридного ячменю (нижче) набагато розвинутіша, ніж у традиційних сортів (вище)

Важлива властивість гібрида — здатність розвивати оптимальну кількість продуктивних стебел залежно від кількості сонячного світла. Завдяки цьому всі поживні речовини працюють на врожай і не витрачаються на непродуктивні стебла. Тому стебла Hyvіdo® дужче розвинуті, ніж у сортів (рис. 4).

Рис. 4. Рослини гібридного ячменю (праворуч) набагато розвинутіші, ніж традиційні сорти (ліворуч)

Відзначимо також здатність гібридного ячменю утворювати розвинутішу кореневу систему, яка на 70 % довша, ніж у сортів. Зрозуміло, це означає набагато краще споживання води і мінеральних речовин, що сприяє підвищенню врожаю. Розвинена коренева система дозволяє також легше переносити погодні аномалії, особливо посуху (рис. 5).

Рис. 5. Розвиток кореневої системи гібридного і традиційного ячменю

Підвищенню врожайності Hyvіdo® сприяє великий за розміром колос, — він набагато більший, ніж середній у сортах ячменю.

Так завдяки ефекту гібридної сили з новим гібридом ячменю можна зменшити норму витрати насіння, покращити використання добрив (живлення йде головно на продуктивну частину рослини), зменшити залежність від погодних умов та одержати більший урожай ячменю.

Стільки переваг видаються підозрілими, аж хочеться запитати, у чому підступ. А він у суворому дотриманні агротехнічних прийомів вирощування. З практики вирощування гібридів просапних культур ми добре знаємо, що ефект гетерозису можна отримати, якщо точно виконувати агротехнічні вимоги до вирощування цього гібрида. Не виняток і гібрид Hyvіdo®. У нього є ціла низка вимог, без яких не варто розраховувати на максимальну віддачу генетичного потенціалу гібрида.

Почнемо з норми посіву й добрив. Як уже сказано, цей гібрид не чутливий до загущених посівів. Так само слід дотримуватися не тільки кількісних норм добрив, а і їхньої форми та термінів внесення. Hyvіdo® притаманне ефективне використання внесеного азоту. Досліди в Німеччині показали, що для формування 10 т/га звичайного ячменю треба внести понад 180 кг/га натрію, тоді як для аналогічного показника Hyvіdo досить менше ніж 120 кг/га. З огляду на вартість добрив ці властивості нового гібрида будуть корисними для аграріїв (рис. 6).

Рис. 6. Залежність урожайності від внесених азотних добрив для гібридного і сортового ячменю

Треба приділяти увагу і термінам внесення добрив. У Німеччині дотримуються такої схеми.

Табл. 1. Терміни і частка азотних підживлень при вирощуванні Hyvido® в Німеччині

Умови вирощування Фаза розвитку рослинЧастка від усіх підживлень*, %
Оптимальні3 листки — 2 пагони 50
3–6 пагонів31
>6 пагонів19
Сухі3 листки — 2 пагони45
3–6 пагонів33
>6 пагонів22

* При цьому загальна норма використання N в посушливих умовах на 12 % вища, ніж в оптимальних.

Відзначимо, що висівають близько 2 млн рослин/га, що незвично рідко для зернових культур. Потім рослини за рахунок активного кущіння і більшої маси створюють майже суцільний покрив, але на першому етапі дуже важлива боротьба з бур’янами. Тому застосування гербіцидів — неодмінний прийом при вирощуванні Hyvіdo®. Порівняно зріджені посіви можуть сприяти проростанню бур’янів, і наше завдання — знищити їх у період початкового розвитку гібрида.

Систему захисту гібридного ячменю Hyvіdo® повинна також бути спрямована на захист листкової поверхні від хвороб. Безумовно, кожний агроном розробляє свою технологію на підставі практики і фітосанітарного стану, але ми хотіли б дати загальні рекомендації, які стануть у нагоді агрономам при складанні карт захисту.

Отже, восени можна використовувати Ланцелот™, який забезпечить надійний захист від майже всіх поширених озимих і багаторічних дводольних бур’янів. Мало того, за рахунок пролонгованого ґрунтового ефекту цей гербіцид може стримати проростання ранніх ярових бур’янів. Після фази кущіння можна використовувати Дербі™ для знищення пізніх ярових.

Боротьба з хворобами — дуже важливий елемент у технології вирощування Hyvіdo®, і починати її слід із правильного вибору протруйника. З осені бажано так само внести Моддус®, — він сприяє нагромадженню цукрів і знижує ризики зимового вимерзання.

Що ж до боротьби з хворобами в період вегетації, то треба розуміти, що у гібридного ячменю потужна листова поверхня порівняно з сортами і дуже важливо не допустити її ураження хворобами. У разі загрози борошнистої роси, яка зазвичай проявляється у ранньовесняний період, слід застосувати Тілт® Турбо. Далі систему фунгіцидного захисту спрямовано на захист прапорцевого листка. Терміни і кількість обробок залежать від заведеної в господарстві системи та інфекційного фону, звичайно це в межах 32–37 стадій. Для боротьби з основними хворобами в цей період використовують Амістар® Екстра або Амістар® Тріо.

Ячмінь найчастіше використовують як фураж, тому дуже важливо не допустити ураження зерна фузаріозами, токсини яких можуть викликати загибель тварин. Для боротьби з фузаріозом радимо вносити Магнелло™ в 48–50 стадіях.

Що стосується інсектицидного захисту, то в разі потреби рекомендуємо використовувати Енжіо® або Карате® Зеон одночасно з застосуванням фунгіцидів: у фазі 31–32 проти попелиць, цикад, п’явиць, трипсів, злакових мух, які масово виходять після зимівлі, і повторно у фазі 37–39 проти тих самих шкідників та особливо проти ячмінного мінера.

Кілька слів про практику використання цього гібрида в інших країнах. Проект запустили три роки тому і піонером у ньому була Німеччина. Hyvіdo® одразу різко потіснив своїх сортових родичів.

Отже, підіб’ємо підсумки — що ми одержуємо, вирощуючи гібрид Hyvіdo®.

  • Висока стійка урожайність (щонайменше на 25% вище, ніж у сортів)
  • Міцне стебло, що зменшує ризик вилягання
  • Краще використання добрив для формування одиниці врожаю
  • Менша норма висіву зерна
  • Краща кущистість і розвиненіша коренева система
  • Активне поновлення вегетації у ранньовесняний період
  • Крупне зерно в колосі
  • Підвищена порівняно з сортами стійкість до погодних стресів