Україна

You are here

Share page with AddThis

Увага! Визначено переможця Акції «Щедрий урожай»!

Захист городу, саду, газону
20.04.2017

 

 

Гарна новина! Стало відомо ім’я переможця акції «Щедрий врожай», який отримав головний подарунок – садовий тример!

Переможцем стала Борулько Валентина Григорівна, придбавши препарат Селест Топ 100 мл в магазині «Сеньйор Помідор», який знаходиться у м. Миколаєві за адресою: пр. Леніна 29/7. Подарунком урочисто нагородили сина Валентини Григорівни – Борулька Дмитра Миколайовича. Нагородження проходило у м. Миколаїв по вул. Малогвардійській 51. 

Щиро вітаємо переможця та дякуємо всім, хто взяв участь у нашій акції!

Зичимо нових перемог та до зустрічі!


УМОВАМИ АКЦІЇ БУЛИ:

З 17 березня по 10 травня 2017 року в рамках рекламної Акції «Щедрий урожай!» необхідно купити протруйник «Селест Топ» ТМ «Сингента» об’ємом 100 або 300 мл та отримати у продавця  Гарантований подарунок* і Анкету для участі в розіграші  Головного подарунка** Акції.

Умови участі в розіграші Головного подарунка:

•         Купуйте протруйник «Селест Топ» ТМ «Сингента» об’ємом 100 або 300 мл.

•         Отримуйте у продавця  Анкету учасника Акції.

•         Заповнюйте Анкету та залишайте її у продавця магазину, в якому ви здійснили покупку.

•         Беріть участь у розіграші Головного подарунка, який відбудеться 01.06.2017 р. шляхом випадкового вибору однієї із заповнених Анкет, що  пройшли попередню обробку на коректність та відповідність Умовам Акції.

Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Сингента», що знаходиться за адресою: 03680, м. Київ, вул. Козацька, 120/4, 3-й поверх. Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «ХАВАС ІНГЕЙДЖ УКРАЇНА», що знаходиться за адресою: 01042, м. Київ, вул. Воздвиженська, 41. Тел.: +38 0444518433. Акція проводиться на території України у магазинах роздрібного продажу продукції ТМ «Сингента».

Заміна Головного і Гарантованих подарунків на будь-що інше не допускається. Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають. Виплата грошового еквівалента вартості Головного та Гарантованого подарунків не допускається.

Додаткова інформація щодо правил та умов Акції «Щедрий урожай!» надається за телефоном консультаційного центру ТОВ «Сингента»: 0 800 50 04 49 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

* Право на отримання Гарантованого подарунка має кожен покупець протруйника «Селест Топ» об’ємом 100 мл або 300 мл ТМ «Сингента», який придбав його в магазинах, що приймають участь в Акції.

** У розіграші Головного подарунка мають право брати участь всі покупці протруйника «Селест Топ» об’ємом 100 або 300 мл ТМ «Сингента», які коректно заповнили Анкету учасника Акції в період із 17.03. по 10.05.2017 р.


Гарантований подарунок – книга з захисту рослин

** Головний подарунок акції -   садовий тример

Кількість подарунків обмежена.