Україна

You are here

Share page with AddThis

Менеджери по роботі з агрохолдингами

Сергій Баб'як

Керівник групи по роботі з ключовими клієнтами

тел.: +38 (067) 555 27 93
Sergiy.Babyak@syngenta.com
 
Дацків Іван

Захід

тел.: +38 (067) 555 27 19
Ivan.Datskiv@syngenta.com
Кириленко Георгій

Північ

тел.: +38 (067) 555 49 79
Heorhiy.Kyrylenko@syngenta.com
Садовий Сергій

Південь-Схід

тел.: +38 (067) 555 49 93
Sergiy.Sadoviy@syngenta.com
Санін Євген

Центр

тел.: +38 (067) 329 96 28
Eugene.Sanin@syngenta.com
Сергій Рождественський

Експерт з продажів (нові продукти та кукуруза)
м. Київ

тел.: +38 (096) 351 13 69
Sergii.Rozhdestvenskyi@syngenta.com
Штурмаревич Леонід

Захід

тел.: +38 (067) 555 25 01
Leonid.Shturmarevich@syngenta.com